0
clear
  • Гео F. Trumper Сандаловина Избричат Сапун Рефил
  • -20%
  • -20%
Гео F. Trumper Сандаловина Избричат Сапун Рефил

Гео F. Trumper Сандаловина Избричат Сапун Рефил

DEN 447.12

Износ
Това е достапна

За нормална кожа.Тешко бричење сапун да се користат со четка за бричење.Изработени со највисок квалитет на етерични масла.Направен да рефил Гео F. Trumper дрвен сад.Направен да одговара на Гео F. Trumper дрвени бричење сапун сад, оваа парична казна квалитет бричење сапун е специјално formaulted со етерични масла да се даде мазно бричење, оставајќи ја кожата мека.За нормална кожа. 2.5 oz/80 грама.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Please wait...