0
clear
  • Рака Пескарење Блокови 2 Парчиња 5 Инчен Рака Детали Сандер Кука и Јамка Пескарење Блок Круг и Глушец во Облик на Дрво, Мебел Реставрација Уметности и Занаети
  • -20%
  • -20%
Рака Пескарење Блокови 2 Парчиња 5 Инчен Рака Детали Сандер Кука и Јамка Пескарење Блок Круг и Глушец во Облик на Дрво, Мебел Реставрација Уметности и Занаети

Рака Пескарење Блокови 2 Парчиња 5 Инчен Рака Детали Сандер Кука и Јамка Пескарење Блок Круг и Глушец во Облик

DEN 297.36

Износ
Това е достапна

【Висок Квалитет】Флексибилни СТП поддршка плоча.Поддршка плоча е направено од полиуретан, флексибилни и многу издржливи, да го потиснат вибрации и Минимизира преносот на топлината. 【Удобно Дизајн】изработени од лесен медиум-тешко најлон пена, па може да се применува притисок на било дрво површина ќе се пескарење без доживува замор; Глушец во Облик на подлога вклучува 3 прст слотови за дополнителни зафат, па дури и контрола. 【Широко се Користи】Совршено да се користи со 5 инчен sandpaper, абразивни пескарење влошки, интерфејс подлога.Идеален за машини, хоби, уметности и занаети, авто тело, base, продавница, и автомобилската употреба. 【Брза Замена】Имаат функција која брзо може да ја замени пескарење влошки, тоа го спречува подлога менувањето и се врти, но, сепак, овозможува лесно отстранување на абразивни диск без да се носи надвор целокупната сила. 【Пакет се Вклучени】Оваа група вклучува рака пескарење блок круг 5", глувчето рака пескарење блок 5" x 3" x2 "(125mm x 76mm x 50mm).Материјали : најлон пена Боја : Жолта.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Peso / Тежина : Кг 0.3 ИСКРА МОДЕЛ SA069 МЕРЦЕДЕС SLS AMG GT3 N 6 2 MACAU GP GT ПРВЕНСТВО 2014 Р ВАН ДЕР ZANDE 1 : 43 Marca / Бренд ИСКРА

Модерен и убави, трајни.Боите се богати и можете да изберете слободно.Ткаенината е мека и може да направ�

Тоа е различно од другите калено стакло заштитници и благодарение на неговата флексибилност, можете да

Tohnichi SP560 N×55 Open Крајот Или Прстен Главата Претходно вртежен момент Клуч, 130 560 Nm Torque Опсег : 130 560 NMOverall Долж

Природен, моќен, сите намена почиста.Идеална за кујната, бањата и тешки домаќинство работни места.Содрж�

Директно тело со две дупки за поврзување на две црева или цевки со камери и жлебот приклучоци или теми.Е�

Класичен заврши околу плоча за двојно заклучување комбинација locksets со 21 / 8инчи дупки со 51 / 2инчи центри.�

USB Микрофон кондензаторот микрофон се покрива со висока густина звукапсорбирање на памук направи почи�

Потоа изберете "Контактирајте со Продавачот" копчето за да ни ги испратите некоја email порака.Ние ќе ми би

Премиум scrapbooking хартија со Четврто Одделение дизајн.Стандард 12 x 12инчен големина.Киселина и lignin слободни

Материјал : 100% полиестер.Poeticcity бренд е секогаш тука да ви помогнеме!Со многу години на исклучителна прои

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Хјустон Astros.Џеф Bagwell.Имаме неверојатна колек

Биполарно (BJT) Transistor Product Спецификација : Категорија : Дискретни полупроводнички законот за Производи, Tra

Лесен за употреба, многу издржливи.Дизајниран за да стигнат до тесни дупки и ограничени места.Јазол изг�

Ги исполнува Или го Надминува ОЕМ Спецификации.Фабриката ОЕМ Фит Форма И Функција.Пред Center Match Возило За

0.7 L 4 L примерок јачина на звук 1.05 Ft2 мембрана област.Глицерин слободни модифицирани polyethersulfon (мЈСВ) мембр

Лесно да се тркалаат на четири lockable вртливата casters.Ергономски повлече рачка за лесно да се поттикнат.Држ

Please wait...