0
clear
  • Kimble 7377016125 - Цевка - Dct - Rnd - Без Капа - 15-415 - 16x125 мм, Pk250, Стакло (Пакување од 250)
  • -20%
  • -20%
Kimble 7377016125 - Цевка - Dct - Rnd - Без Капа - 15-415 - 16x125 мм, Pk250, Стакло (Пакување од 250)

Kimble 7377016125 - Цевка - Dct - Rnd - Без Капа - 15-415 - 16x125 мм, Pk250, Стакло (Пакување од 250)

DEN 2292.96

Износ
Това е достапна

Kimble - цевка - dct - rnd - без капа - 15-415 - 16 X125mm, Pk250. Овие цевки се погодни за ткивна култура работа и општите бактериолошки употреба. 73760 серија и 90 серија предмети кои на крајот во 'f' имаат рамен bottoms кои придонесуваат за стабилност.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Здравје и Безбедност.должина : 2 M.дебелина : 1.2 mm.Материјал : ПВЦ.Местото каде адаптер е во контакт со кожа

Прецизност моделирани.Богородица термопластични.Хемиски чисти.Направени на или стиропор или полипроп

Обновливи Лабораториска Опрема.Најважно : При Спроведување На Експериментите, Бидете Сигурни Да Се Обр

Капацитет : 5 ml.Пакетот вклучува : 50 парчиња ниски температури ампули.Цевка боја : проѕирна.Висок квалите

Број на sorbents да се соберат широк спектар на испуштање на VOCs.Користете корозијаотпорни, стаклени цевки з

【Тест Цевка Големина】 Цевка Должина : 3.9 инчен (100mm) Цевка со Дијаметар : 0.62 инчен (16mm) Цевка Капацитет : 8ml.

Производот може да се користат за образовни или научни цели, како што е применливо.Polarimeter Студент Полови

Цевка со #36 acethred и пред печат приклучокот 300 ml капацитет 150 psi 30.5 cm должина.Аце Стакло притисок цевки и шиш

Земја На Потекло : Сад.Пакет Димензии : 6" L X 3" W X 3" H Пакет Тежина : 4.4 Фунти.Тип На Производ : Лабораторија За

5ml пластични шишиња, лесно да се носат.Капа со течењедоказ резервоарот, добра запечатување ефект.Тоа мож

➤Боја : Природата Јасно Како Стакло ➤Безбедност материјал : направен од висококвалитетни пластични, си

▶【Безбедно материјал】 Овие стаклена цевка адаптери се направени на квалитетот дебело стакло, рачно и

Извонредни правни и производ иноватор.Ригорозни истражувања и развој дискови неспоредлив квалитет, пр

Спецификации : 0.5 ML (1000 компјутери / кеса).Пакување : вакуум запечатена пластична кеса, се продава како цел

【Стерилизација】за еднакви можности sterilized, не pyrogen, не DNase / RNase, без човечката ДНК 【Богородица PP Материј

ТЕСТ ЦЕВКА со стакло капа скала линија 5ml нови.големина : 5ml.скала линија (сет од 5).направени од Borosilicate С

Пакетот Вклучува : 24 Компјутери јасно пластика тест цевки,што е доволно за вашата секојдневна употреба.

Производ : Транспарентна тест цевки со навој; ниска температура, може да се користи за долго време.Ниска

Со добар професионалност, добар capillary точка на топење цевка.Тоа ќе ги задоволат вашите потреби!.Парична

Центрифуга цевки се одлични за лабораториски тестови.Одлично за примероци, храна боење, занает употреб

Приклучоците се идеални за употреба со drosophila ампули.Тие пролетта назад до оригиналната форма по повтор

СИГУРЕН КВАЛИТЕТ : тест цевки се изработени од пластични материјали, со стабилни особини и сигурен квал

Стандардни лабораториски стакло.Направени од borosilicate стакло.со завршувањето на студиите.капацитет : 20ml;

Please wait...