0
clear
  • Faux Кожа Leatherette Винил Кожен Тапацир Ткаенина Ткаенина Материјал Кожа Поправка на Лента Кожа Лепило Кожа самолепливи поправка печ кожа поправка комплет за софи-Среб?
  • -20%
  • -20%
Faux Кожа Leatherette Винил Кожен Тапацир Ткаенина Ткаенина Материјал Кожа Поправка на Лента Кожа Лепило Кожа самолепливи поправка печ кожа поправка комплет за софи-Среб?

Faux Кожа Leatherette Винил Кожен Тапацир Ткаенина Ткаенина Материјал Кожа Поправка на Лента Кожа Лепило Кожа

DEN 528.00

Износ
Това е достапна

Според Вистински Производ.Овој Производ Е Само Еден Благ Вкус (На Вкус Ќе Исчезнат Откако Ќе Бидат Оставени За Два Дена)5.Се Надевам Дека Ќе Уживате Во Вашата Шопинг.Кожа Има Добра Мека Креираат Издржливост,Отпорност На Триење И Нула Отпор И Силни Прирачник Пластичност.Ве Молам, Прости Ми!Ви Благодариме You3.Врвен Изработка Е Преку Посветеноста На Занаетчии Живот,Можат Да го Издржат Осаменост,се Надминат Тешкотиите И да се Направи Најдобро Кожа За Вас!☆ Материјал : Вештачка Кожа☆ Кожа Карактеристики : Носат-отпорни,отпорно на Гребење,Водоотпорен И Влага-доказ,Лесно Да се залепи☆ Забелешки : 1.Добредојдовте На Нашата Продавница,Ние Гарантираме За Квалитетот На Стоката.Вештачка Кожа—карактеристики : Ставете Во Пауза Или Дамка, Не Е Лесно Да Се Најде.За Да Се Обезбеди Задоволително Цел,Ве Молиме Да Обезбеди Димензии Во Описот.☆ Услуга : Можете Да не Контактирате Директно Во Процесот На Купување,Или Ако Наидете на Проблеми По Купувањето,Ние Дефинитивно Ќе Ви Даде 100% Задоволителен одговор!.Кожа Поправка на Лента—карактеристики : 1.Ако Не Сте Сигурни За Големината,Ве Молиме Да Ни Испратите Коментар.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Обезбеди Големина прилагодување 0.6 мм Дебелина.Потрајни Кожа и неостаток на Лепило.залепи силна, паста

Широка Примена : Погоден за различни ткаенини, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на ткаенина, лен, т

Ние Ќе Се Обезбеди Најдобра Услуга И Најдобрите Шопинг Искуство За Секој Клиент.За Да Се Обезбеди Задов

Голем Кожа поправка печ одговара за каучи, регулируема облегалка,софи, столици, столче, ранци, чанти , че

ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА КОЖА ПОПРАВКА ПЕЧ ЛЕНТА може да биде лесно да се намали и да се вметнат.ДОЛГО ГОЛЕМИНА

Поправка на Лента Големина:Должина Од 15 Метри Широк3.9 Инчи, Дебелина0.06 Инчи Да ги исполни вашите различ

Бидете сигурни дека руптура област е чиста и dry2.9 во,ние hace пошироката ленти може да биде корисно за друг

На високоодделение СТП ткаенина, мазна на допир, поправка на троседот повеќе текстура, 2 големини, 11 бои

Ве Молиме Да Го Прости.Лепило На Грбот За Лесна Апликација ❤ Посебни Карактеристики Од Кожа Поправка Пе

☞leatherette Ткаенина направена од Влакна : апарати за Домаќинство Мека Торба / Троседот / столче / Багаж / Diy р

ИДЕАЛЕН ПОПРАВКА ПЕЧ : Кожа поправка печ димензии мерка 9.8 инчен X 11,8 инчен / 25cm X 30cm, 4 парчиња.Поправка печ

Лепило поддржан занает gemz.Лесно да се сече со ротари машина или занает нож, па можете да ги намали во фор

Кожа Поправка на лента Материјал користат Висок Степен на Квалитет, Кожа Accordding со ЕУ за Животната среди

· Дамкадоказ,Водоотпорен,Маслодоказ,Лесно да се Чисти · Силна Лепливоста,Отпорен На Гребење...

【СУПЕР ЛЕПЛИВА】100% еколошки и невкусна премиум латекс, супер вискозност и нема остатоци, надградува те

Нема повеќе крои!Нема игла работа е потребно!Едноставно нанесете тенок слој на нашата Лепак на едната с

КОЖА ПОПРАВКА ПЕЧ : Оваа силна самолепило кожа поправка печ работи одлично за поправање на дупки, солзи,

Уживајте Во Вашата Шопинг ☞Карактеристиките На Вештачка Кожа : Ставете Во Пауза Или Дамка, Не Е Лесно Да

Професионална Поправка на : кожа поправка на лента во моментов е достапен во најмалку 75 бои за продажба,

Силно Лепливи : се Задржи на површината на објектот чисти, направи браун поправка на лента залепете на п

Доаѓа во трајни мат финиш кој ќе даде било предмет на изгледот на вистински темно дрво.Екстремни реализ

Само кора и се држи, без шиење вештини или пеглање е потребно.Обезбеди брзо, инстант поправки да rips, солз

Ние ги користиме USPS да ја испорача пакети.Нашите вистински времето за испорака е генерално 7 до 18 дена, ш

Латексбазирани лепило за поправка на ткаенина и кожа.Лепило суши и форми и инстант обврзници кои се фле

Please wait...