0
clear
  • Рака на Силиконски Хривнија за Честа Бенд 6 Smart Watch Замена Wristband Watchband Додатоци Smart Wristband
  • -20%
  • -20%
Рака на Силиконски Хривнија за Честа Бенд 6 Smart Watch Замена Wristband Watchband Додатоци Smart Wristband

Рака на Силиконски Хривнија за Честа Бенд 6 Smart Watch Замена Wristband Watchband Додатоци Smart Wristband

DEN 187.44

Износ
Това е достапна

Едноставен за инсталација и отстранување.Мекоста е умерен, носат многу удобно.Шарени дизајн, убав замена за боење вашиот нараквица.Направен од силикон, со висок квалитет, еколошки за околината и здрав.Големина може да се прилагоди според околноста на индивидуални зглоб.Рака на Силиконски Хривнија За Честа Бенд 6 Smart Watch Замена Wristband Watchband Додатоци Smart Wristband Description : Карактеристики : Направен од силикон, со висок квалитет, еколошки за околината и здрав.Мекоста е умерен, носат многу comfortable Colorful дизајн, убав замена за боење вашиот нараквица.Едноставен за инсталација и отстранување .Големина може да се прилагоди според околноста на индивидуални зглоб.Карактеристики : Материјал : Silicone Band должина : 9.3 мм(кратка појас), 120.2 mm(долго појас)Компатибилен : За Huawei Честа Бенд 6 Package се Вклучени : 1*Силикони Strap Note : Нема мало пакет.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 inch Please овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

СУПЕР СВЕТЛО АВТОМОБИЛ UNDERGLOW СВЕТЛА : Опремен со висок интензитет на SMD 5050 LED Чипови, underglow светла светла и

Лесно да се тркалаат на четири lockable вртливата casters.Ергономски повлече рачка за лесно да се поттикнат.Држ

Питсбург Пирати.Роберто Clemente.100.000 огласи.Промоции Заштедите Пари.Star Wars Одење Мртов Хокеј Бејзбол 2020 Topps �

64pc на висока моќност ПРЕДВОДЕНА NBУВ светлина ,Долг живот, добри насочување ,без несакани ефекти.Изграде�

Tohnichi SP560 N×55 Open Крајот Или Прстен Главата Претходно вртежен момент Клуч, 130 560 Nm Torque Опсег : 130 560 NMOverall Долж

Премиум scrapbooking хартија со Четврто Одделение дизајн.Стандард 12 x 12инчен големина.Киселина и lignin слободни

【Висок Квалитет】Флексибилни СТП поддршка плоча.Поддршка плоча е направено од полиуретан, флексибилни

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Класичен crewneck Tshirt со тонски р�

Песна чекори, растојание, калории изгори и активни минути.Види статистика и време со светла OLED допрете г

Потоа изберете "Контактирајте со Продавачот" копчето за да ни ги испратите некоја email порака.Ние ќе ми би

Погоден сцена : Совршен за хотели, кујна, авиони кабината, козметички салони, тетоважа продавници, нокти�

Ги исполнува Или го Надминува ОЕМ Спецификации.Фабриката ОЕМ Фит Форма И Функција.Пред Center Match Возило За

Извор на светлина светилка монистра се рамномерно распоредени, 180 ° без слепа точка осветлување, брзо ле

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Пријави VertexСтандардапарат vx210 A Батеријата со или без Радио.Универзален Полнач (Трошоци NiCD, NiМЗ, LiIon и LiПо

Биполарно (BJT) Transistor Product Спецификација : Категорија : Дискретни полупроводнички законот за Производи, Tra

Оваа 9 V висококвалитетни адаптер е компатибилен со Врвот UKBK10 W0901000 ПСУ дел.Приклучокот одговара НИ 2pin ѕи�

15 Платно Tote Торба Сет : Секој пакет доаѓа со 15 обичен, количка, и обновливи шопинг кеси направени од 6 мл /

Please wait...