0
clear
  • MNA Рутер Малку 24 Парче, 1/4 Инчи месо тело Рутер Малку 24A Комплет. Американскиот Стандард Рутер Малку за Машини, Сите Намена Рутер малку за DIY
  • -20%
  • -20%
MNA Рутер Малку 24 Парче, 1/4 Инчи месо тело Рутер Малку 24A Комплет. Американскиот Стандард Рутер Малку за Машини, Сите Намена Рутер малку за DIY

MNA Рутер Малку 24 Парче, 1/4 Инчи месо тело Рутер Малку 24A Комплет. Американскиот Стандард Рутер Малку за

DEN 635.28

Износ
Това е достапна

Битови Прецизно одговара на барањето на Американската димензија и стандард.Американската индустрија класификација C3 Карбид.Обезбедуваат супериорен отпорност на абење и остри рабови за најдобар заврши.MNA 24-парче сет е сите целта поставена за професионални woodworker.Тоа има голема разновидност од најпопуларните карбид-падна битови во заштитна за чување.Одговара за сите видови на дрвен материјал, како што се МДФ, тврдо, иглолистен, и честички одбор.Универзална 1/4" месо тело е компатибилен со сите главни рутер инструмент (или рачни или benchtop рутер табела), како што се MNA, Kowood, Bosch, De Walt, Makita, Милвоки.со, Портер & Кабел, Вештин, Ryobi, Црно-Декер.MNA алатки имаат сите стандардни машини за карбид рутер битови треба да ја заврши својата дограма проекти.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

СУПЕР СВЕТЛО АВТОМОБИЛ UNDERGLOW СВЕТЛА : Опремен со висок интензитет на SMD 5050 LED Чипови, underglow светла светла и

Лесен за употреба, многу издржливи.Дизајниран за да стигнат до тесни дупки и ограничени места.Јазол изг

Модерен и убави, трајни.Боите се богати и можете да изберете слободно.Ткаенината е мека и може да направ

Ние сме професионални дистрибутер на електронски производи.Само барате клучни зборови во нашата прода

Закачалката завртки имаат двојна теми : на дрво завртка тема на едниот крај и металниот тема на други.Ко

Peso / Тежина : Кг 0.3 ИСКРА МОДЕЛ SA069 МЕРЦЕДЕС SLS AMG GT3 N 6 2 MACAU GP GT ПРВЕНСТВО 2014 Р ВАН ДЕР ZANDE 1 : 43 Marca / Бренд ИСКРА

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Не Затворање зат

HDTV Компатибилни.Max.Resolution WUXGA & 1080p.Ниво (Стекнат) & EQ (Ѕирка) Контроли 15pin HD излези.Синхронизација на Полари

Дијаметар (Номинална) : #10 Thread Теренот : 24 Length (Номинална) : 1"Производ Класа : Надворешно Навој Fasteners Order : Те

Погоден сцена : Совршен за хотели, кујна, авиони кабината, козметички салони, тетоважа продавници, нокти

15 Платно Tote Торба Сет : Секој пакет доаѓа со 15 обичен, количка, и обновливи шопинг кеси направени од 6 мл /

Plug and Play,Оригиналната стандард дизајн.Поддршка highspeed 2.0 за пренос на податоци протокол.Генерално одговар

0.7 L 4 L примерок јачина на звук 1.05 Ft2 мембрана област.Глицерин слободни модифицирани polyethersulfon (мЈСВ) мембр

Биполарно (BJT) Transistor Product Спецификација : Категорија : Дискретни полупроводнички законот за Производи, Tra

4,Висока Дефиниција Проекција ЛеќаОстри И Светли Проекција Ефект ,без Грешки,нема потреба кодирање,100% с

Питсбург Пирати.Роберто Clemente.100.000 огласи.Промоции Заштедите Пари.Star Wars Одење Мртов Хокеј Бејзбол 2020 Topps

Please wait...