0
clear
  • Паметни Очила Не-Коскената Спроводливост Bluetooth Аудио Возење очила за сонце Одење Слушање на Книгата Онлајн Класа Брка Драма Око за Заштита и Анти-Сина Светлина
  • -20%
  • -20%
Паметни Очила Не-Коскената Спроводливост Bluetooth Аудио Возење очила за сонце Одење Слушање на Книгата Онлајн Класа Брка Драма Око за Заштита и Анти-Сина Светлина

Паметни Очила Не-Коскената Спроводливост Bluetooth Аудио Возење очила за сонце Одење Слушање на Книгата Онлајн

DEN 1384.80

Износ
Това е достапна

Мода и технологија : brand new smart погоден за носене уреди, dual јазик за насочено звук, одржување на приватноста и прецизно пренесување на звукот кон ушите;.Создавањето на Bluetooth аудио очила, од пред-линија чип за слушалки и звучници оптимизација и надградба за да се осигура дека повикот на бучава е ефективно намалени и верност да се обнови.HD PC леќа AR слој : користете HD СТР леќа, AR слој третман, анти-мрсна, анти-нула филм,.Секојдневно чистење е многу полесна за совладување; AR antireflection слој се зголемува јасност и контраст, јасно и удобно визија, подобро бариера ефект, и ефективна заштита на очите.Користејќи високо-верзија Bluetooth решение, стабилни перформанси, силна компатибилност, посилни функции, ви донесе high-definition повик квалитет на звукот компатибилни и стабилна; вграден-во со голем капацитет со 100m Ah батерија на полнење за 80 минути, 80% јачина на континуирано слушање на музика за 6 часа.производ information Material PC+ABSBattery капацитет 100 m Ah Appearance големина 53*17*142 Product тежина 32g Applicable платформа целосно compatible Features Semi-отворите за слушање experience HD lens1 P5 анти-sweat Stereo surroundvoice control Bluetooth аудио call Applicable луѓе : деца, бизнис, општата јавност, мода, возрасни, elderly Suitable места : потера драма, студент онлајн класи, home office, возење, користење сценарија, отворено mountaineering, итн.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

* Овој високотехнолошки smart Bluetooth очила за ослободување на двете уши, доставување извонредно звук директ

Utilizzando questi occhiali intelligenti, puoi ascoltare musica, parlare на mani libere о ricevere istruzioni ди navigazione mentre lavori о ti alleni.Questi occhiali da единств

Високи перформанси за оптички јасност од LagopX носи повеќе да се забавуваат сите на патот надолу по плани

поликарбонат.Увезени.Леќа ширина : 34 милиметри.Леќа висина : 23 милиметри.Мост : 31 милиметри.Перформанси У

Минималистички дизајн стил : Едноставен и лесен, Управува со едно копче, Лесно Шатл, Долготраен ќелија, Н

ГЛЕДААТ објектив обезбедува висок контраст визија и терен јасност во дефинирањето на само за било свет

Преносни : Лесен и пренослив, тоа е удобен за носење и користење кога се зборува додека возите.Мултифунк

Мултифункционален очила, поддршка за повици за говорни повици и слушање музика.Лесен и пренослив, удобн

4.1 Bluetooth чип : Со мудрост како основен, неспоредлив 4.1 Bluetooth, долго траење на батеријата, високабрзина на п

Минималистички дизајн стил : Едноставен и лесен, Управува со едно копче, Лесно Шатл, Долготраен ќелија, Н

Тоа е удобен за носење и може да се прилагоди според вашиот сопствен обемот на главата за да се зголеми к

1 Bluetooth 5.0 насочен аудио очила интегрираат музика, телефон и очила во оној, кој не ќе го попречат вашиот во

Водоотпорен одделение IP5, тие се sweatproof и не се плаши од drizzle.Вграденна полнење 100m Ah батерија, откако 80min це

87% Полиестер, 13% Spandex.Увезени.Кука и Јамка затворање.Рака Мие Само.Елегантни лесни стакло со премиум 3d зав

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.жан кошула за жените.Произведено во С

АнтиМагла Слој на кожата.Се НОСАТ во ТЕКОТ ОЧИЛА : Очила удобно се вклопуваат во текот вашите очила, па м

Увезени.Поликарбонат леќа.УВ Заштита Слој на кожата.ГЛАВНАТА СКИТНИЦИ ОЧИЛА : Унцазаунца, Главниот Скит

Мултифункционален очила, поддршка за повици за говорни повици и слушање музика.Лесен и пренослив, удобн

Сино Светло за Филтрирање или Поларизирани " очила со Леќи Нејзината сина светлина филтер намалува екр

Опис : паметни очила карактеристики на бучаванамалување микрофон, која може да ви донесе висока верност

Термопластични Полиуретан рамка 【Мека и Безбедност TPU Рамка】Безбедност и деца пријателски прво.RABIGALA д

Замена број:6 CJ07 DX9 AA.Компатибилен Со: Jeep Wrangler 20072018 Боја : Црна.Директна и Лесно се Вклопуваат за Возилот

1 Компатибилен Очила Говорник : динамички возачот, уникатен звук празнина дизајн се избегне пречки во сл

Категорија Дефинирање На Ultra Hd Објектив Обезбедува Оптички Јасност.Брзо ослободување Систем Нуди Еднос

Коскената спроводливост технологија : Коскената спроводливост transducers користат звучни бранови да се пре

Апсолутна Заштита од Сонце : Eco Nour Сонцето Стакло Extender блокови вишокот сјајот и штетните УВ зраци.Ја елим

Please wait...