0
clear
  • Сребро Шалче 22 Мерач Главата Pin со Гранулирани Совет HPSF-103-2
  • -20%
  • -20%
Сребро Шалче 22 Мерач Главата Pin со Гранулирани Совет HPSF-103-2

Сребро Шалче 22 Мерач Главата Pin со Гранулирани Совет HPSF-103-2

DEN 120.00

Износ
Това е достапна

Сребро Шалче 22 Мерач Главата Pin со Гранулирани Совет HPSF-103-2".Се Продаваат Како : 28 Компјутери По Пакет Прибл.Метал : Сребро Шалче.Големина : 2", Guage : 22. Сребро Шалче 22 Мерач Главата Pin со Гранулирани Совет.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Оваа глава pin е идеален за да обезбеди прекрасен акценти во било која од вашите сопствени накит создавањ

Цена по 30 Парчиња Накит Одлуки Снабдување Шарм Наоди Filigrees S1 ZS7 N Цвет Hairpin Hairclip Коса Клип Антички Бронзен�

Топката главата pin, 0.6 мм дебелина, топката големина 2mm, 2.5" во должина 150pcs пакет.Материјалот е месинг, electrop

Да ги користат овие копчиња за да се инспирира и направи повеќе специјално убава занает проекти.Совршен

Производ Димензија : 2.0"L x 0.05"W x 0.05"Х Земја На Потекло : Кина.Број На Модел : 29494174 Објектот Тежина : 0.01 lb.Глав�

Цена по 10 Парчиња Антички Бронза на Ѕвонење Накит Шарм Наоди Уметности и Занаети Beading Одлуки Charmes Q5 NQ0 Z Фе

10 ПАРЧИЊА Накит Одлуки Шарм Наоди Снабдување со Материјали Изработката Многу Големо трговија на Големо

Боја : Бакар.Количина : 50 Парчиња.Стил / Облик : Раководител Иглички.Голема цена.Вкупната должина е 2 инчи �

Совршен за приврзоци, обетки, патент повлекува, зачувани линкови, внесете синџири и повеќе!.Бесплатен пр

Доволно количество : ќе добиете производот, во количина точно како што е опишано, е доволно да ги задовол

5 ПАРЧИЊА Накит Одлуки Главата Иглички Древните Антички Бронза Мода Накит Одлуки Изработката Шарм Наод�

200pcs / вреќа 20 25 30 40 50 60 70 мм Рамна Глава Иглички Злато / Сребрена боја / Црвен Бакар / Родиум / Бронза Headpins За

Увезени 1pcs Накит Одлуки Шарм XE058 Ознака за Коса, Игли.Сликите се само за повикување само, ве молиме прове�

МАТЕРИЈАЛ овие мини headpins се направени од високо квалитетна железо, кој е издржлив, здрав и трае долго вр

50pcs Накит Одлуки Шарм MS065 Hairpin Главата Иглички.Сликите се само за повикување само, ве молиме проверете ги

Станот Headpins за Изработка на Накит може да се користи за да се направи обетки, eardrop, earstuds, итн.Сет од 100 парч

ГОЛЕМИНА : Околу 50mm долго, 0.6 мм дебелина(23 Колосек), раководител : 1.4 mm во дијаметар, вкупно 200pcs.МАТЕРИЈАЛ :

Please wait...