0
clear
  • DLYYDS Писмо Транспарентен Pacifier Peal Кристал Pacifier Меки Силиконски Pacifier Деца Ортодонтски Pacifier со Синџир/Брадавица/Прашина Маска Бебе Ортодонтски Брадавица (М)
  • -20%
  • -20%
DLYYDS Писмо Транспарентен Pacifier Peal Кристал Pacifier Меки Силиконски Pacifier Деца Ортодонтски Pacifier со Синџир/Брадавица/Прашина Маска Бебе Ортодонтски Брадавица (М)

DLYYDS Писмо Транспарентен Pacifier Peal Кристал Pacifier Меки Силиконски Pacifier Деца Ортодонтски Pacifier

DEN 175.20

Износ
Това е достапна

[Светлина Луксузни] Нашето бебе pacifiers се многу погодни за бебиња и мали деца.Прашина маска има добро дизајнирани букви и сјајна дијаманти, и таму е златен синџир под.Ги исполнува сите безбедносни барања за pacifiers.Нашите силикони pacifiers се меки и издржливи, и се вклопуваат удобно на вашето бебе е носот и образите.Тоа е pacifier погоден за мажите и жените. [Мека Брадавица] супер меки силиконска брадавица дава бебиња повеќе пријатно чувство.Овие слатки pacifiers се совршено бебе подарок.Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа во слики.6 CM Тип : Писмо A/B/C/D/E/F/G/H/I/J/K/L/M/N/O/P/Q/R/S/T/U/V/W/X/Y/Z Пакет се Вклучени : 1* Писмо pacifier Белешки : ве Молиме овозможи мало мерење на отстапување се должи на рачно мерење. [Устата Поддршка Pacifer] Ортодонтски pacifiers се специјално дизајнирани за природниот развој на усната шуплина, помагање за поддршка на обликот на бебето?s развој на горната вилица, брадата и непцата.Оваа pacifier е поставена со висок квалитет на кристали што не ќе падне!Погоден за малиот принц или принцеза во вашиот живот.[Високо-квалитетни Материјали] Ортодонтски pacifiers се направени од високо-квалитет со силиконска материјали, кои се хигиенски, анти-залак и еколошки.Спецификација : Материјал : Силика гел Тежина : 24g Големина : 29*3. [Совршен Подарок] без разлика Дали тоа е бебе туш, добредојде дома подарок, свадба, роденден, годишнина или било кој друг посебен настан, како подарок за вашето бебе, тоа ќе им даде на вашето бебе персоналните pacifier.На pacifier може да се користи во првата фаза (0-6 месеци) и втората фаза (6-12 месеци), но без оглед на возраста, вашето бебе може да сакаат различни фази.На pacifier со едноставен дизајн е исто така лесно да се најде.

Повеќе информации

Material:
Silica gel
Weight:
24g
Size:
29*3.6CM
Type:
Letter A/B/C/D/E/F/G/H/I/J/K/L/M/N/O/P/Q/R/S/T/U/V/W/X/Y/Z
Package Included:
1* Letter pacifier 
Notes:
Please allow slight measurement deviations due to manual measurement. :
Due to the different monitor and light effect, the actual color of the item might be slightly different from the color showed in the pictures. :
  :

Најдобрите понуди во категоријата

Направени од премија на силиконски материјал, може да се користат со доверба 10 парчиња на бебе кукла pacifi

ФАЗА 1 : со цел да се промовира природен јазик позиција, Рамнотежата, Плус Цилиндрични Pacifier помага бебиња

СИТЕ ДИМЕНЗИИ се ВКЛУЧЕНИ – 2 x задолжени за хранење телиња Teether и пакет од 6 силикони sacs / teats за различни

????Големината и обликот на притискам pacifiers одговара за бебе уста и во можност да се задржи во нејзината /

Материјал : Направен од висококвалитет со силиконска и метал, BPAfree, безбедно, нетоксични, и без мирис.Улт

Chất lượng chong, không biến đổi генерација : hơn 50 hạt.Hạt giống Mâm xôi đỏ còn được gọi là Hạt giống Phúc bồn tử đỏ.Vùng chăm sóc c

УДОБНО SHIELD – Овие слатки pacifiers за бебиња се забавуваат и функционални.Криви штит, со широк отвор се задр

Superfine Влакна.Увезени.Повлекување На затворање ❄погоден за носене ќебе качулка е направен од Микрофибер

Itzy Ritzy е силиконска pacifier клип е направен од 100% храна одделение силиконски и може да се закачи за речиси с

ИЗДРЖЛИВИ :По повеќе процеси, преносни pacifier е издржлив, бебе pacifier има стабилни перформанси и долг живот

Уникатен shield дизајн намалува иритација од страна на допуштајќи бебешка кожа дишат.Вкусбесплатно, мирис

♡Секој Pacifier доаѓаат со најлонска врвца,достапни во различни бои ♡Овие pacifiers ѓердан се совршени за клас

Соодветна Големина : 30"(W) x 40"(Л).На руно ќебиња направи совршен подарок за Нова Тато,Нова Мајка,Новороденч

Оваа 3 Пакет на Персоналните Pacifiers со името направи голем дар и се совршени за бебе соба, дневна нега, итн.

[НИКОГАШ не го ИЗГУБИ PACIFIERS] Мора да се уморни од бебе губат pacifiers со традиционалниот дизајн?Нашето 2во1 soot

Тоа е pacifier погоден за мажите и жените.Затоа, бебето може да се џвака безбедно и лесно да се чисти.Овие сла

АВТОБЛАГОТВОРНО : Замени лабава расадник ќебиња и заврши вашето бебе безбедно, мека вреќа дека ќе спија

Смислено Комплет за РодителитедаСе Ashtobee е повеќенаменски бебе овошје задолжени за хранење телиња и пл

Please wait...