0
clear
  • Паметни Очила Стерео Bluetooth Камера Очила Широк Агол Од 120 Степен 1080P Отворено Спортски очила за сонце HD Спортски Камера Очила
  • -20%
  • -20%
Паметни Очила Стерео Bluetooth Камера Очила Широк Агол Од 120 Степен 1080P Отворено Спортски очила за сонце HD Спортски Камера Очила

Паметни Очила Стерео Bluetooth Камера Очила Широк Агол Од 120 Степен 1080P Отворено Спортски очила за сонце

DEN 331.20

Износ
Това е достапна

High-definition снимање интегрирани леќа : користење на новата генерација на 8 милиони пиксели сензор, сликата е поубаво, сликата е појасна 1080p / 30 FPS HD снимање, динамичен камера, без одлагање, навистина се врати прекрасни моменти. 120 ° широк агол анти-лице леќа дизајн, надвор од обичните камера агол на гледање (63 °), на поле на гледање е поголемо и пошироко, со повеќе возбудливи и се движат.Не само снимање очила или возење рекордер, на традиционалниот возење рекордер е фиксна позиција, фиксна агол, и спортски очила може да биде застрелан без мртов агол на возачот поле на гледање, тоа е, тоа може да пратите панорамска камера евиденција, а исто така може да се користи како судир-доказ порцелански артефакт.Ергономски дизајн : според големината на мажите и жените лица, погоден за сите видови на образите, удобен за носење, свитлива нозе и стапала, лесно да се носат и удобен за носење, широко се користи во велосипедизам, лов, риболов, полицијата, за патување и живот за да снимате живот Секој незаборавен момент.Стандард поларизирани леќи на камерата : Девет-слој за одбрана е генијален, трајни, секогаш се заштитат вашите очи, поддршка надворешни ТФ-картичка, долго траење на батеријата, сигурен квалитет.specification Battery капацитет 320 м-р Материјал ABS5 мегапикселна camera Dimensions 175 * 135 * 40 Additional карактеристики комуникација, camera Radio растојанија 5m (inclusive) -10m (inclusive)package Smart очила * 1* 1 патент bag Data линија * 1 Earphone 1 *Упатство * 1.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Utilizzando questi occhiali intelligenti, puoi ascoltare musica, parlare на mani libere о ricevere istruzioni ди navigazione mentre lavori о ti alleni.Questi occhiali da единств

погодна за пешачење, одење на патеката, качување, mountaineering, мраз риболов.Лесно да се стави на и полетување

Коскената спроводливост слушалки пренесува аудио преку јаготки.Не треба да се стави на earplug во ушите , г�

ГЛЕДААТ објектив обезбедува висок контраст визија и терен јасност во дефинирањето на само за било свет�

87% Полиестер, 13% Spandex.Увезени.Кука и Јамка затворање.Рака Мие Само.Елегантни лесни стакло со премиум 3d зав

На трајни заштитна налепници отворен калап со оригинални машина, совршено се вклопуваат со вашиот уред

4.1 Bluetooth чип : Со мудрост како основен, неспоредлив 4.1 Bluetooth, долго траење на батеријата, високабрзина на п�

АнтиМагла Слој на кожата.Се НОСАТ во ТЕКОТ ОЧИЛА : Очила удобно се вклопуваат во текот вашите очила, па м�

Антимагла и Јасен Преглед : внатрешните леќи се обложени со најновите антимагла третман; Ултра Огледало

Термопластични Полиуретан рамка 【Мека и Безбедност TPU Рамка】Безбедност и деца пријателски прво.RABIGALA д

Замена број:6 CJ07 DX9 AA.Компатибилен Со: Jeep Wrangler 20072018 Боја : Црна.Директна и Лесно се Вклопуваат за Возилот

Сино Светло за Филтрирање или Поларизирани " очила со Леќи Нејзината сина светлина филтер намалува екр�

Висок квалитет акрилик материјал со ергономски дизајн поудобно да се носат.Копчето батеријата напојув�

погодна за пешачење, одење на патеката, качување, mountaineering, мраз риболов.Полесни и построги, тоа им помага

Апсолутна Заштита од Сонце : Eco Nour Сонцето Стакло Extender блокови вишокот сјајот и штетните УВ зраци.Ја елим

Коскената спроводливост технологија : Коскената спроводливост transducers користат звучни бранови да се пре

Мултифункционален очила, поддршка за повици за говорни повици и слушање музика.Лесен и пренослив, удобн

Водоотпорен одделение IP5, тие се sweatproof и не се плаши од drizzle.Вграденна полнење 100m Ah батерија, откако 80min це

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.жан кошула за жените.Произведено во С�

Опис : паметни очила карактеристики на бучаванамалување микрофон, која може да ви донесе висока верност

Тоа совршено се вклопува со вашето тело, така што немора да се грижите за лесно да падне на заштитна маск

Пакување од 2 Компатибилен со Apple Airtag ( Airtag не се вклучени ).Трансформира вашиот Airtags во keychain каде што може�

Категорија Дефинирање На Ultra Hd Објектив Обезбедува Оптички Јасност.Брзо ослободување Систем Нуди Еднос

поликарбонат.Увезени.Леќа ширина : 34 милиметри.Леќа висина : 23 милиметри.Мост : 31 милиметри.Перформанси У

Компатибилен Со : IOS : 13 или понова / Андроид : 8.Конективност Технологија : Bluetooth.Пластична рамка.3 изграден

1 Компатибилен Очила Говорник : динамички возачот, уникатен звук празнина дизајн се избегне пречки во сл

Оваа очила адаптер модул е за мали и преносливо, тоа не заземаат многу простор на очила.Оваа очила адапт�

【СЛОБОДНИ ДОМА се ОБИДЕ НА】Ако тие не се вклопуваат?Ако тие не изгледаат право?Тоа е во ред.MAXJULI очила п�

Минималистички дизајн стил : Едноставен и лесен, Управува со едно копче, Лесно Шатл, Долготраен ќелија, Н

Високи перформанси за оптички јасност од LagopX носи повеќе да се забавуваат сите на патот надолу по плани�

Please wait...