0
clear
  • Allywit 3 Pack Патка Дизајн Тапа Extender丨 Потоне се Справи со Extender, Безбедна Забава Бебе миењето Решение за Бебиња, Години, Деца и Деца - Промовира Миење на рацете на Децата (Ж
  • -20%
  • -20%
Allywit 3 Pack Патка Дизајн Тапа Extender丨 Потоне се Справи со Extender, Безбедна Забава Бебе миењето Решение за Бебиња, Години, Деца и Деца - Промовира Миење на рацете на Децата (Ж

Allywit 3 Pack Патка Дизајн Тапа Extender丨 Потоне се Справи со Extender, Безбедна Забава Бебе миењето Решение

DEN 241.68

Износ
Това е достапна

▶☛Носи вода поблиску до децата да се направи миење на рацете полесно.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија. ▶☛Симпатична форми и светли бои ги охрабри добра хигиена и да се промовира независност.Дизајниран да одговара на повеќето конвенционални бања чешми, компатибилен со повеќето чешми на сите облици и големини. 【ПОДОБРИ НАВИКИ】 : Со тапа се справи со extender може да се изгради вашите деца независност, компетентност, доверба и одговорност.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат. ▶☛Нема алатки или собранието е потребно, лесно да се инсталира и да ги отстраните. ▶☛Функција : ▶☛Направен од силикон , не-токсични ▶☛долготрајни мека, трајни, phthalate слободни или други штетни материи.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

* Отстранлив дизајн, лесно да се чисти Симпатична цртан филм свиња форми може да ги привлече деца вниман�

????【Безбедностматеријал】 Направени од меки силиконски еколошки материјал, безбедно да се користи...

✓Најдобри Одбрани Материјал : Направен од високо квалитетни ПВЦ материјал, BPA Free, Phthalate слободни, издржл�

Мека Бања Spout Капак.Кога се користи како extender, на симпатична дизајни се направи рачно перење супер забав�

Голем дар избор за бебето, нека уживаат во нивната туш време.материјал може да се обезбеди својата издрж

Тапа Полнила Донесе Вода Поблиску до Децата да се Направи Миење на рацете Полесно.Лесно да се отстрани з

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

✓Големина : Нашата големина мат е 26.9 x 14.7 инч.И додека другите душеци се цврсти создавање на влага долнат

Материјал : Материјал : Направен од високо квалитетни ПВЦ материјал, BPAfree, латексбесплатно, phthalateбесплат�

многу погодни за лица кои треба да седат подолго време, како за возачи, канцеларијата на работниците, ст�

Материјал : ЕВА.Големина : за 29.5*27*0.2 см, обемот на главата за 4043cm, капа на гребенот е околу 9cm широк и грешк�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Постојат вшмукување чаши што може да биде прикачено да када, туш или било каква мазна површина, која е мн

Водоотпорен ефект:Сите раководител обемот делови се направени од силика гел, еластична, мека и удобна,

Производот доаѓа со ПВЦ поправка лепило налепница.By изработка на ПВЦ материјал, оваа косата измијте сли

【СИМПАТИЧНА ЦРТАН филм ДИЗАЈН】 Нашите тапа extender е дизајниран со цртан филм патка устата Ba стил.Дозвол�

Бебето бања шапка е прилагодлив, лесно да се носат.Бебето туш ззп може да се заштити вашиот babys очи од шам

[Висококвалитетни материјали] : Направен од висококвалитетни PP и еколошкипријателски TPE материјали, без

Одговара на повеќето Една Рачка Чешми.Лесно да се отстрани за чистење, врвот полица машина за миење садо

Please wait...