0
clear
  • 10 инчен Android Автомобил Стерео Двојно Din Bluetooth GPS Навигација со Автомобил Стерео Радио со Бекап Камера FM/RDS Радио Два USB,HD Екран на Допир за Автомобил Стерео Поддршка за
  • -20%
  • -20%
10 инчен Android Автомобил Стерео Двојно Din Bluetooth GPS Навигација со Автомобил Стерео Радио со Бекап Камера FM/RDS Радио Два USB,HD Екран на Допир за Автомобил Стерео Поддршка за

10 инчен Android Автомобил Стерео Двојно Din Bluetooth GPS Навигација со Автомобил Стерео Радио со Бекап Камера

DEN 2735.76

Износ
Това е достапна

Вграден-во Offline мапата apk,можете да ја користите онлајн/офлајн GPS навигација совршено.Можете да ги зачувате сите омилени станици и да го слушнете во реално време вести, онлајн музика и други програми во секое време.Производ вклучени:. 1 x Андроид Стерео во Автомобил.Високо квалитетен стерео со 18 претходно зачувани станици,FM Опсег : 87.5 D лак работ анти-нула калено стакло екран.Вграден-во Offline мапата apk,можете да ја користите онлајн/офлајн GPS навигација совршено.10 инчен HD екран на допир, ви даде мазна и свиленкаста на допир искуство. 2 x Инсталација Заградата.Забелешка : ве Молиме потврдете следниве аспекти пред да купите.Напојување : DC 12 V.Wi Fi Поврзете 18 претходно зачувани станици, можете да ги зачувате сите омилени станици, како и вести, музика и слично и да ги слушате во секое време. 1 x 6 M Видео Кабел.Поддржува 1080 P ултра јасно видео репродукција.Високо квалитетен стерео со 18 претходно зачувани станици,FM Опсег : 87.Земете Телефонски Повик Раце Слободен - Слободен вашиот двете раце со dailing и слушање на повик, од радио преку bluetooth конекција.Музика Насекаде - Можете веднаш да ги слушаат сите вашата омилена музика во возење од вашиот паметен телефон.Како погодно како мобилен телефон, да се релаксираат и забавуваат во секое време, насекаде.Вграден Bluetooth 4.Како погодно како мобилен телефон, да се релаксираат и забавуваат во секое време, насекаде.Кога ќе сакаат да работат на играчот за време на возењето, само користење на копчињата на воланот далечински да заврши, направете ја вашата возачки повеќе погодно.Со два USB Адаптер.Напомена : за Поддршка на воланот далечински управувач(производ содржани), Не ги поддржуваат оригинална воланот контролна функција. 1 x Кам-во Жица. 1 x Моќ Кабел. 1 x РКА Влез и Излез на Жица.5 D Калено Стакло Огледало;Супер Висока Дефиниција Дигитален Екран,Двојно USB адаптер текст,FM радио со 18 претходно зачувани станици.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Ова е E O M овластени дел.Одговара на различни Broan модели.ОЕМ Дел Број S97015157 Ова е Broan замена дел.Дел Број S9701

Закачалката завртки имаат двојна теми : на дрво завртка тема на едниот крај и металниот тема на други.Ко

Извор на светлина светилка монистра се рамномерно распоредени, 180 ° без слепа точка осветлување, брзо ле

Виткање Дизајн Со прилепува во 4 краишта за да се направи тоа е лесно да се свитка и се одвиваат и пак ста

Ги исполнува Или го Надминува ОЕМ Спецификации.Фабриката ОЕМ Фит Форма И Функција.Пред Center Match Возило За

СУПЕР СВЕТЛО АВТОМОБИЛ UNDERGLOW СВЕТЛА : Опремен со висок интензитет на SMD 5050 LED Чипови, underglow светла светла и

Материјал : 100% полиестер.Poeticcity бренд е секогаш тука да ви помогнеме!Со многу години на исклучителна прои

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Класичен crewneck Tshirt со тонски р

Вградена Liion батерија, Може да се наплаќаат директно преку КОМПЈУТЕР преку USB кабел или адаптер со DC5 V из

Модерен и убави, трајни.Боите се богати и можете да изберете слободно.Ткаенината е мека и може да направ

15 Платно Tote Торба Сет : Секој пакет доаѓа со 15 обичен, количка, и обновливи шопинг кеси направени од 6 мл /

【Карактеристики】автомобил музички интерфејс кабел е обработена од страна на професионални производс

Едноставен за инсталација и отстранување.Мекоста е умерен, носат многу удобно.Шарени дизајн, убав замен

Материјал : метал база,стаклена леќа, печати,Направени да нарачате,рачно изработени објект.Водител на Г

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Не Затворање зат

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Питсбург Пирати.Роберто Clemente.100.000 огласи.Промоции Заштедите Пари.Star Wars Одење Мртов Хокеј Бејзбол...

Лесен за употреба, многу издржливи.Дизајниран за да стигнат до тесни дупки и ограничени места.Јазол изг

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Хјустон Astros.Џеф Bagwell.Имаме неверојатна колек

Tohnichi SP560 N×55 Open Крајот Или Прстен Главата Претходно вртежен момент Клуч, 130 560 Nm Torque Опсег : 130 560 NMOverall Долж

Потоа изберете "Контактирајте со Продавачот" копчето за да ни ги испратите некоја email порака.Ние ќе ми би

Лесно да се тркалаат на четири lockable вртливата casters.Ергономски повлече рачка за лесно да се поттикнат.Држ

Ние сме професионални дистрибутер на електронски производи.Само барате клучни зборови во нашата прода

Купите Шампон & клима уред Set & Зачувај 10%.Поставете Цена Save 10% попуст на редовната цена Рег : $24.78 СЕГА $22.30.

Пријави VertexСтандардапарат vx210 A Батеријата со или без Радио.Универзален Полнач (Трошоци NiCD, NiМЗ, LiIon и LiПо

Погоден сцена : Совршен за хотели, кујна, авиони кабината, козметички салони, тетоважа продавници, нокти

Битови Прецизно одговара на барањето на Американската димензија и стандард.Американската индустрија к

USB Микрофон кондензаторот микрофон се покрива со висока густина звукапсорбирање на памук направи почи

Класичен заврши околу плоча за двојно заклучување комбинација locksets со 21 / 8инчи дупки со 51 / 2инчи центри.

Замена За Про Полнење Системи I4815obrmliftiec* Батеријата.Volts 48 Единица за продажба : 1 Замена За Про Полнење Сис

Please wait...