0
clear
  • 3 Кеси Божиќ Лажен Снег Меки Вештачки Снег со Божиќ Снегулка Сјајот Confetti Лажни Затворен Снег Ќебе Реални Снег Оркестарот со Злато, Сребро Снегулка Confetti за Зимски Ма?
  • -20%
  • -20%
3 Кеси Божиќ Лажен Снег Меки Вештачки Снег со Божиќ Снегулка Сјајот Confetti Лажни Затворен Снег Ќебе Реални Снег Оркестарот со Злато, Сребро Снегулка Confetti за Зимски Ма?

3 Кеси Божиќ Лажен Снег Меки Вештачки Снег со Божиќ Снегулка Сјајот Confetti Лажни Затворен Снег Ќебе Реални

DEN 407.76

Износ
Това е достапна

Пакет и големина : ќе добивате 3 кеси за Божиќ лажен снег decors и 1 торба на Божиќ снегулка сјајот confetti, секоја торба на снег е околу 60 g/ 2.Белата вештачки снег украси се лесен за употреба и може да се работи и со bling снегулки, металик tinsels, confetti и други украси да се донесе повеќе шарм и забава за вашиот дом и партијата декор.На Божиќ бело снег ќебиња се применливи за дома декор, канцеларии, продавници, простории, канцеларии и други места, кои се безбедни за употреба и може да се создаде фестивалска атмосфера.Сигурен квалитет : меки вештачки снег украси се направени од PP памук, мека, термички да се постават и сигурен во квалитетот, можат да го издржат солзи, tangles и гребнатинки и да се осигурате дека вашите долгорочни употреба; сјајот снегулки се главно направени од пластика, лесен и безбеден за употреба.

Повеќе информации

Color:
white, gold and silver
Material:
PP cotton and plastic
Weight:
Fake snow:
6.45 oz in total
Snowflake confetti:
about 0.14 oz
Package includes:
3 Bags of Christmas fake snow :
1 Bag of glitter snowflake confetti :
Warm notes:
Please allow slight size errors due to manual measurement. :
The colors may be slightly different from pictures due to different screens. :
Choking risk, please keep them away from little kids. :

Најдобрите понуди во категоријата

Дизајн : Вештачки Снег Carpetadopts подебели дизајн, што е повеќе меки и меки, а изгледа повеќе како вистински �

95% Полиестер,5% Spandex.Рака мие / Машина за миење.Долг Ракав ,Еластичен Појас Направи да Изгледате Тенок ушт

Ајде да се Направи Снег Интерактивни Затворен Вештачки Снег карактеристики на конзервирана во прав што

Исто така, може да се користи исто така и се меша со влажна песок, кал и бања бомби.Децата' s играчки за отв

Пакетот Вклучува : Доаѓа со 14 парчиња вештачки Божиќ glittery остава во соодветна големина од околу 25 см , и е

Само да уживаат во игра снежни топки борба.Лесен за користење од страна на деца, само клип!изгубат!фрли!О

Ние исто така, обезбеди со неткаени торба за чување на овие снежни топки, секој е од околу 2 Можете да ги к

Не грижете се, не е лесно да се деформирани, со висок квалитет.Дизајниран со голема детали да се даде реа�

На снегулка дете подарок може да се користи година за снег игра, празник дисплеи, специјални настани, па�

Тоа е многу лесен за користење, опремени со вентилатор.Тоа карактеристики selfinflating во неколку секунди, ле

Бивол Снег Пената е основа на вашиот одмор décor.Едноставно го користите како база слој, додадете дополни�

Количина и Големина на : вклучувајќи 40 чиста бела лажни снежни топки, секоја "топката" е околу 7 cm / 2.7 инчи

Функција : Широко се применува : Можете да го користите за Божиќ дрво, села, полици, mantles, табели, и камини,

Тоа е скоро време Божиќ, и нашата одмор украсување е само за да започне.Не ја пропуштајте втората на радо

Се чувствува Како Вистински Снег : Ainolway инстант снег се чувствува навистина меки и светлина,работи одли�

Please wait...