0
clear
  • за Mazda Axela Седан 2019-тековно 10pcs/Сет за во Автомобил Пневматик Анти-Пропадна Ланци за Снег Појас Говедско месо Тетива Тркала Гуми Синџир
  • -20%
  • -20%
за Mazda Axela Седан 2019-тековно 10pcs/Сет за во Автомобил Пневматик Анти-Пропадна Ланци за Снег Појас Говедско месо Тетива Тркала Гуми Синџир

за Mazda Axela Седан 2019-тековно 10pcs/Сет за во Автомобил Пневматик Анти-Пропадна Ланци за Снег Појас Говедско

DEN 2054.40

Износ
Това е достапна

[Одличен анти-пропадна ефект] Спречи лизгање кога возење, ефикасно го скрати кочење, 5 метални синџири се повеќе стабилен и сигурен, и да се подобри возачки стабилност. [Применливи услови] текстура појас е дизајниран за да ви овозможи безбедно да се избега од снег, кал или песок; избегне суви патишта или рамен терен покриен со снег, кал или песок. [Издржлив материјал] Високо-квалитетни материјали се овозможи повторна употреба; само треба да се мијат снег синџир со топла вода за чистење; откако синџир носи повеќе од 30%, престане да го користи. [Детали] ултра-лесни 10-парче анти-пропадна гуми синџир сет е дизајниран со анти-пропадна/анти-пропадна влечење, која може да биде ослободен од заглавени позиција во итни случаи; не слем сопирачки, направи острите свиоци или се вози на брзина над 25 km; ако слушате Ако постои било абнормален звук или синџирот паѓа надвор, ве молиме престане да го користи. [За по-продажбата] имаме професионална по-продажбата на тимот, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас во рок од 24 часа. 7*24 часа во вашата услуга!.Опис : Име на Производ : Автомобилски снег проширување гуми анти пропадна chain Product материјал : TPUSuitable за возило : universal Product боја : yellow Product пакување : 10pcs/OPP packaging Package се Вклучени : 10*Автомобилот од снег проширување гуми анти пропадна chain Note : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, боја може да биде малку поинаков од слики.бидејќи прирачник за мерење, ќе има некои грешки, што е нормално.Ве молиме кажете ни за првото кога имате било каков проблем, ние ќе ви даде најдобра услуга и да го реши проблемот ПОБРЗО.Ви благодарам многу.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Мултифункционален употреба, снег, кал, локви, и песок се употребливи.Мала големина, не заземаат простор,

Ве молиме кажете ни за првото кога имате било каков проблем, ние ќе ви даде најдобра услуга и да го реши п

【 Опремени за Универзален Модел】Со прилагодливи тензија ремени и двојно клип, нашите ланци за снег мож

Производителот Дел Број MPN : 9509911 Холандер Број : 5916 Цел живот структурни, една година лице заврши гаранц�

4 линк линк Скала Синџири.Скала гуми синџири се исто така познато како "Патот Синџири".СЕ ПРЕПОРАЧУВА ЗА �

100% чиста најлон материјал.Ниска температура отпорни.Нови и Обновливи.Може да се користи не само еднаш.М�

Производителот гаранција може да не се применува.Манган челик за поголема отпорност на абење.Автоtensioning

[За попродажбата] имаме професионална попродажбата на тимот, ако имате било какви прашања, ве молиме сло

"Се препорачува за OffRoad Употреба Само".Случај прекалени во согласност со ASTM E18 Стандарди.Нема дополнител�

[Совршен компатибилност] Нашите гуми антипропадна челик синџири совршено одговараат на различни од усл

Опис : Име на Производ : Автомобилски снег проширување гуми анти пропадна chain Product материјал : TPUSuitable за во

[ Одличен анти пропадна ефект] Спречи лизгање кога возење, ефикасно го скрати кочење, 5 метални синџири с

Производителите Дел Број (MPN) : 9486456 Холандер Број 2296 Цел живот структурни, една година лице заврши гаран�

Не кочница или пак нагло.Во снежните и матен условите на патот, заштита на гуми и да се спречи гуми лизга�

Во минатото сме само понудени тешки, но нашите конкуренти беа продажба на средни должност по пониска це�

На висококвалитетни производи ќе ви обезбеди висок квалитет на гаранција, може да бидат сигурни да се к�

Состојба : Нова.Висок Квалитет.Брза Испорака CCobra Cable Passenger Возило Tire Chains Fits Гуми Големини (1956515) (19565 R15)Опи�

235 / 6014, 195 / 7515, 205 / 7015, 215 / 6515, 225 / 6015, 235 / 5515, 205 / 6016, 215 / 5516, 225 / 5016, 215 / 5017 (не Kleber Krisalp), 225 / 4517, 215 / 4018 Едноставен и �

Плоштад линк дизајн за додаде влечење и издржливост.Компатибилен со ABS, Контрола на тракцијата, и AWD авто

4 линк линк Скала Синџири.Скала гуми синџири се исто така познато како "Патот Синџири".СЕ ПРЕПОРАЧУВА ЗА �

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема �

1 : Ова снег синџир е специјално дизајниран за автомобил гуми.Посебни груба површина од снег синџир се ко

[Силни и издржливи] Висок квалитет на снег гуми синџири за да се обезбеди најдобри безбедностнаправен о�

Ланци за снег за автомобил може да биде ставен во автомобил, во кое било време на мирување.Не се инсталир

Состојба : Нова.Висок Квалитет.Брза Испорака CCobra Cable Passenger Возило Tire Chains Fits Гуми Големини (2553518) (25535 R18)Опи�

На ROP Продавница замена на Гуми Синџири одговара 20x8x8, 20x7x12, 20x8x10, 20x9x8, 21x7x10 Гуми.Спецификации Надвор Линко�

[Применливи услови] гуми синџир е идеална помошник за зима или патувањеовој автомобил гума синџир може �

Производителот гаранција може да не се однесуваат 205 / 8015, 215 / 7515, 225 / 7515, 235 / 7015, 195 / 8016, 205 / 7516, 215 / 7016, 235 / 6516, 2

Please wait...