0
clear
  • Вратата Кука Грб Рек Ѕид Монтирани Кука Рек Над Вратата Кука Организатор 7 Куки, Простор за Заштеда на енергија Бања Куки за Грбот (Боја : Бела, Големина : 42.5X24.5cm)
  • -20%
  • -20%
Вратата Кука Грб Рек Ѕид Монтирани Кука Рек Над Вратата Кука Организатор 7 Куки, Простор за Заштеда на енергија Бања Куки за Грбот (Боја : Бела, Големина : 42.5X24.5cm)

Вратата Кука Грб Рек Ѕид Монтирани Кука Рек Над Вратата Кука Организатор 7 Куки, Простор за Заштеда на енергија

DEN 1663.20

Износ
Това е достапна

Идеален над вратата крпа решетката за бања, над вратата грб решетката за entryway/спална соба, итн.Широка примена : погоден за плакарот, бања, спална соба, кујна и канцеларија, совршен за вашата спална соба, бања или плакарот.Service : ако имате било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Материјал : за Разлика од пластични куки кои се лесно да се кука, нашите вратата куки се исклучително здрав, и на рабовите се полира без гребење, што ги прави повеќето широко се користи вратата куки наоколу.Да зачувате простор : Совршен кука, совршен за бесење пешкири и бањарки, капути, облека, капи, копчиња, чадори, шалови, кеси, чанти, панталони, кујнски прибор и крпа партали и слично,Тоа може да се направи вашата соба изгледаат повеќе домот И минималистички.Без никаква алатка,чекан,нокти или вежба низ вратата,нема собрание потребно, да ги преземе производ надвор од пакетот и висат над вратата да ја користите.Се создаде простор каде што ви треба најмногу : сите што ви треба е вратата!Овие вратата куки може да се користи како тоалет вратата куки, ранец куки, крпа полици, облека куки, шапка куки, вратата куки, итн.Инструкции за користење; внатрешниот кука растојание од овој дел е 4.7 cm, а на врата јаз треба да биде поголема од 0.2 cm.Препорачливо е да се измери вратата дебелина и врата јазот на вашиот дом, пред купување.Пакет се Вклучени : 1 × 1 Парче Врата Кука.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Директно тело со две дупки за поврзување на две црева или цевки со камери и жлебот приклучоци или теми.Е

Класичен заврши околу плоча за двојно заклучување комбинација locksets со 21 / 8инчи дупки со 51 / 2инчи центри.

Ги исполнува Или го Надминува ОЕМ Спецификации.Фабриката ОЕМ Фит Форма И Функција.Пред Center Match Возило За

Модерен и убави, трајни.Боите се богати и можете да изберете слободно.Ткаенината е мека и може да направ

Лесно да се тркалаат на четири lockable вртливата casters.Ергономски повлече рачка за лесно да се поттикнат.Држ

Вграденво Offline мапата apk,можете да ја користите онлајн / офлајн GPS навигација совршено.Можете да ги зачув

На легиран челик совет е потешко, силен, и може да издржи екстремни товари.На вежба малку може да се кори

Моќ req : 1224 vdc @6 W.Куќиште : ip20 din железнички 35 Mm, монтирани во клиент е комплет.Кабел должина : 1500 метри макси

64pc на висока моќност ПРЕДВОДЕНА NBУВ светлина ,Долг живот, добри насочување ,без несакани ефекти.Изграде

Замена За Про Полнење Системи I4815obrmliftiec* Батеријата.Volts 48 Единица за продажба : 1 Замена За Про Полнење Сис

Увезени.Наменета за : Обука.Опремени се вклопуваат; Светлина поддршка.Speedwick ткаенина фитили пот да ви по

ВИСОК КВАЛИТЕТ : финиш за да се обезбеди трајност и антикорозија.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Покрај тоа што е одли

Peso / Тежина : Кг 0.3 ИСКРА МОДЕЛ SA069 МЕРЦЕДЕС SLS AMG GT3 N 6 2 MACAU GP GT ПРВЕНСТВО 2014 Р ВАН ДЕР ZANDE 1 : 43 Marca / Бренд ИСКРА

15 Платно Tote Торба Сет : Секој пакет доаѓа со 15 обичен, количка, и обновливи шопинг кеси направени од 6 мл /

0.7 L 4 L примерок јачина на звук 1.05 Ft2 мембрана област.Глицерин слободни модифицирани polyethersulfon (мЈСВ) мембр

Премиум scrapbooking хартија со Четврто Одделение дизајн.Стандард 12 x 12инчен големина.Киселина и lignin слободни

Please wait...