0
clear
  • Runshuangyu NP-FZ100 Атарот на Батеријата на Г-Допрете Конектор Адаптер со Пролетта Адаптер Држачи за Кабел за Sony A7III A7RIII A7SIII A9 ILCE-9 Дигитална Камера
  • -20%
  • -20%
Runshuangyu NP-FZ100 Атарот на Батеријата на Г-Допрете Конектор Адаптер со Пролетта Адаптер Држачи за Кабел за Sony A7III A7RIII A7SIII A9 ILCE-9 Дигитална Камера

Runshuangyu NP-FZ100 Атарот на Батеријата на Г-Допрете Конектор Адаптер со Пролетта Адаптер Држачи за Кабел

DEN 959.76

Износ
Това е достапна

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Адаптер Кабел за D-Допрете Конектор да Атарот на Батеријата NP-FZ100 за Sony A7 III A7 RIII A7 SIII A9 ILCE-9 Камера.Работа со Sony Батеријата и Антон батеријата со D-допрете излез.Атарот на батеријата NP-FZ100,Погоден за Sony A7 III A7 RIII A7 SIII A9 Камера.Текст : 10 V-20 V , Излез : 7.6 V/2 A .Кабел должина : 35cm - 110cm.Пакетот вклучува : 1 x Продолжи Моќ кабел за D-Допрете го за да NP-FZ100 Атарот на Батеријата.Се поврзува било батеријата/батерија планината со D-Допрете женски конектор на било камерата/го следи цел да се напојува со FZ100 батеријата Изградена-Во емулатор чип информации за состојбата на батеријата за да камера индикатор за Тоа е корисно за долго време, пукање надвор од вратата Тоа е исто така се користи за напојување на EVFs и набљудувачите Постои изгради-во напонски трансформатор, поддршка 10 V-24 V широк напон текст Пролет/Извиткани кабел дизајн.

Повеќе информации

Connector:
D-Tap to FZ100 Intelligent Battery
Input Voltage:
10-24V
Output Voltage:
8V (stabilized)
Output Current:
2A
Cable Length:
30cm / 12in (please allow measure error)
Suitable for:
S0NY A9, A7 III, A7R III, ILCE-9, ILCE-A7M3, ILCE-A7RM3 :
Package Included:
1 X D-TAP to FZ100 Coupler Cable :

Најдобрите понуди во категоријата

Пластика.Увезени.Ново дизајнирани адаптер линкови овозможи на Primo Viaggio 435, Primo Viaggio 435 Nido и Primo Viaggio 435 Дневн

Влез : 100240 V AC 50 / 60 Hz во Светот на Напон Користат електричната Мрежа ПСУ 30 Дена Гаранција За Враќање На Пар

Аудио кабел додатоци 3.5 mm Стерео Машки 3,5 mm приклучок за Слушалки & Микрофон Женски Splitter Адаптер(Црна).Ауд

【Сосема Нов】100% Сосема Нов и Сите делови се тестирани и квалитетот контролирани пред пратката.Одговара

Надворешните музика и контрола на јачина на звук копчиња ви овозможи да брзо да се префрлате вашата муз

На месинг клипот и cam оружје се спротивстави на корозија, имаат еластичност при високи температури и низ

Им овозможува на две лица да ги споделат сите аудио или видео уред со 3.i Luv i111 2Начин 3.НЕ КОМПРОМИС КВАЛИТ

Пакетот Вклучува : 1x USB ACPW20 Адаптер, 1x NPFW50 DC Спојка го Замени NPFW50 Батеријата, 100% компатибилен.6 V / 2 A Безбед

Адаптер Оценка : World Wide 100 V ~ 240 V 50 / 60 Hz УЛ НАВЕДЕНИ.Сите производи се тестирани за да се надмине / исполнат

????【Apple MFi Заверена】 Особено Дизајниран за корисниците на i Phone.Аудио и адаптер за Полнење Компатибилен с

Обезбеди микрофон приклучок, може поддршка за 360 игра поддршка и за 360 игра глас информации онлајн чет фу

3.5 mm TRRS женски двојна TRS машки микрофон аудио Yадаптер Куки до слушалки или earbuds на PC или Лаптоп за PC игра,

1 Сосема нов 2 3.5 mm машки да се женски 3,5 мм слушалки и микрофон приклучоци 3 Лесно да се носите и со голема

Поддршка 60 W Моќ Испорака Брзо Полнење.Вграденво ЗдравоRes DAC испорачува lossless аудио проток до 96 KHz / 24bit, кој

Универзална Текст : Прифаќа приклучоци од сите земји (освен Тип М голема С Африка 8.7 mm Приклучок)...

Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Answer : ___________________________ NOTE : само поддршка MFi заверена слуша

i Phone Брзо Полнење+Повикувајќи Ова iphone помошен адаптер е сертифициран од Apple за да се исполнат строги i Phon

Fotga DP500 Mark III VПланината БП Батеријата Плоча SonyVКодот за Напојување Систем карактеристики неограничен 1x AC

Оваа AC адаптер нуди лесен ефикасен дизајн, обезбедување на вашите совети со чиста и стабилен извор на ен

Apple MFi Заверена:MOOU Молња 3,5 мм автомобил аудио кабли се овластени од страна на Apple за да се исполнат строг

Излез позлатени Компатибилен Адаптер со Sony NWZX507, DMPZ1, NWZX300 A, NWWM1 Z, ТАZH1 ES, NWWM1 A, PHA2 A, Lotoo PAW6000, HIFIMAN R2 R2000, FIOM11, Cayi

Компатибилен со жичана Xbox 360, Xbox Еден, Xbox Елита 1&2, Xbox Серија X / S контролер и аркадни стап, жичен Сега Астро

Please wait...