0
clear
  • Глуждот Ремени за Кабел Машина, Фитнес Глуждот Ремени Двојно D‑Прстени Целосно Активирање На Хип Мускулите се Добие Целосен Спектар на Вежби за Долниот дел од Тело
  • -20%
  • -20%
Глуждот Ремени за Кабел Машина, Фитнес Глуждот Ремени Двојно D‑Прстени Целосно Активирање На Хип Мускулите се Добие Целосен Спектар на Вежби за Долниот дел од Тело

Глуждот Ремени за Кабел Машина, Фитнес Глуждот Ремени Двојно D‑Прстени Целосно Активирање На Хип Мускулите

DEN 393.36

Износ
Това е достапна

Кука и јамка околу рака дизајн, двоен D‑прстени, можете да ја прилагодите ги според вашиот сопствен големина и потреби, погоден за различни големини на глуждовите. Само да се стави на и да се поврзете до кабелот за машина за остварување на бутовите, колковите, задникот, hamstrings и телињата со D‑прстени околу глуждот.9 in Cushion Должина : Околу.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Спецификација : Тип : внатрешна swing Quantity : 1pc Material : најлон + metal Color : Злато , Сива , Red Size : 100x280cm / 39x110in , 150x280cm / 59

рака е одлична за повисоки јогиите, помалку флексибилни јогиите, или луѓето се во потрага за некои понап

Отпорот бенд е направен од латекс цевка, која има висока еластичност и добра цврстина.Лесен и пренослив

Ова се подигнат појас може да се користи со секојдневно се облекуваат, ова ќе донесе повеќе се истакнува

Дебела deadlift ремени ви овозможи да се укине потешки тежина, им Помогне на вашиот воз и да се подобри вашио

Овие ремени дава соодветна поддршка на рачниот зглоб и е лесно да се носат.AQF дигање ремени deadlifting ќе го п

Јога Тенок Алатка : На Пилатес стап може да помогне во завршувањето на јога и Пилатес вежбите, и тоа може

Природен латекс производство, со висок квалитет и еколошкипријателски.Го стимулира вашиот интерес во с

МУЛТИЦЕЛ : Овој отпор бенд може да се користи за спорт и фитнес од страна на двајцата искусни спортисти и

【Корисни Јога Рака】Совршен за јога, пилатес, танц, балет, тренингот, до загревање и crossfit, корисни физичк

Нашите обвива им помогне на стража и голема заграда вашиот зглобовите за зголемување на стабилноста.Ме�

Примена : Јога мат рака направени од памучен материјал може да се користи за пакување и одредување на јо�

Јога тензија бендови се совршен протега помош за да им помогне на вас со мулти‑агол на мускулите на отп�

AQF дигање ремени deadlifting ќе го поддржи вашиот зглобовите, го јакне притисокот и овозможи да го подигнете п

Работи со стандардни вратата се повлечеup барови, брадата до барови, или мултисалата системи дава максим

Дома опрема за вежбање за backbend обука, рамнотежа подобрување, физикална терапија, согорувањето на мастит

Тоа е лесен, има добри breathability и одлична издржливост.Име на производ : антенски јога hammock (6 справи со реме�

❤ ♥Материјал : Памук Јаже ❤ ♥Факултативна Боја : Црна, Розова, Виолетова, Црвена Боја ❤ ♥Факултативна �

Развивање на рамнотежа и координација.Совршен за истегнување и флексибилност.Совршен за Јога Пилатес и

◆【Се даде Повеќе Простор】 Силен и здрав водат за рака со 10 индивидуални циклуси.Секој циклус мерки по�

Тоа лесно се продлабочува вашата протега, ајде ќе се одржи јога пози повеќе со поголема удобност и да се

ПРИЛАГОДЛИВ ВРАТОТ и ГЛАВАТА РЕМЕНИ : Ова вратот дигање подигнат ќе одговара на секого, без оглед на нив

Карактеристики повеќе циклуси безбедно да се целна големи мускулни групи.Идеален за затоплување нагор�

➽Различни бои претставуваат различни затегнувачка сила, 5 нивоа за да го изберете.Погоден за почетник и

Материјал : TPE + ЕВА.Боја : Виолетова, Розова.Должина : 91cm / 35.83" (прачка), 85cm / 33.46" (јаже).Големина : 910mm*70mm*70mm / 35.

Please wait...