0
clear
  • CUJUX Мини Снимач на Звук Глас Дигитален Аудио Снимка Уред Професионални Мал USB MP3 Активирана (Боја : Како што е Прикажано, Големина : 16GB)
  • -20%
  • -20%
CUJUX Мини Снимач на Звук Глас Дигитален Аудио Снимка Уред Професионални Мал USB MP3 Активирана (Боја : Како што е Прикажано, Големина : 16GB)

CUJUX Мини Снимач на Звук Глас Дигитален Аудио Снимка Уред Професионални Мал USB MP3 Активирана (Боја : Како

DEN 4350.48

Износ
Това е достапна

Едно-копче за снимање, два начини може да биде вклучен произволно.Гласовна контрола : префрлување помеѓу нормален и два начини, пак на гласовна контрола, постои и звук нема звук е паузирана.Зачувате простор и за подобрување на работа ефикасност.Вграден-во професионални одделение моќен намалување на шумот чип.Временска ознака рекорд.Едно-копче за снимање, два начини може да биде вклучен arbitrarily Voice контрола : префрлување помеѓу нормален и два начини, пак на гласовна контрола, постои и звук нема звук е paused Save простор за складирање и за подобрување на работа efficiency Built-во професионални одделение моќен намалување на шумот chip Timestamp record Playback Формати : WAVWith Говорници : No Voice Активира Снимање : Yes Balanced Од : Yes Playback Формати : mp3 Playback Формати : WMAExternal Меморија : No Record Аудио Формат : WAVExternal Микрофон : Yes HOW ДА го КОРИСТИТЕ : ДВА РЕЖИМИ на СНИМАЊЕ : Еден е глас за контрола на снимањето на владата, друг е континуирано снимање на владата.ДВАЈЦА ИГРАЊЕ на ЧЕКАЊЕ : Поддршка за играње на компјутер и слушалки.ДВЕ МЕТОДИ за ДА ГО ПОСТАВИТЕ СНИМАЊЕ ПАРАМЕТРИ и тоа : "Снимањето Параметар" алатка и "ФАБРИКА" документ, тие се синхронизираат.Забелешка : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!Ве молиме овозможи 1-2cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Количина : 1 BUC.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Погоден сцена : Совршен за хотели, кујна, авиони кабината, козметички салони, тетоважа продавници, нокти�

Потоа изберете "Контактирајте со Продавачот" копчето за да ни ги испратите некоја email порака.Ние ќе ми би

Вградена Liion батерија, Може да се наплаќаат директно преку КОМПЈУТЕР преку USB кабел или адаптер со DC5 V из�

Ова е E O M овластени дел.Одговара на различни Broan модели.ОЕМ Дел Број S97015157 Ова е Broan замена дел.Дел Број S9701

USB Микрофон кондензаторот микрофон се покрива со висока густина звукапсорбирање на памук направи почи�

Класичен заврши околу плоча за двојно заклучување комбинација locksets со 21 / 8инчи дупки со 51 / 2инчи центри.�

Виткање Дизајн Со прилепува во 4 краишта за да се направи тоа е лесно да се свитка и се одвиваат и пак ста�

Премиум scrapbooking хартија со Четврто Одделение дизајн.Стандард 12 x 12инчен големина.Киселина и lignin слободни

HDTV Компатибилни.Max.Resolution WUXGA & 1080p.Ниво (Стекнат) & EQ (Ѕирка) Контроли 15pin HD излези.Синхронизација на Полари

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Хјустон Astros.Џеф Bagwell.Имаме неверојатна колек

Извор на светлина светилка монистра се рамномерно распоредени, 180 ° без слепа точка осветлување, брзо ле

Дијаметар (Номинална) : #10 Thread Теренот : 24 Length (Номинална) : 1"Производ Класа : Надворешно Навој Fasteners Order : Те�

ВИСОК КВАЛИТЕТ : финиш за да се обезбеди трајност и антикорозија.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Покрај тоа што е одли�

Лесно да се тркалаат на четири lockable вртливата casters.Ергономски повлече рачка за лесно да се поттикнат.Држ

Замена За Про Полнење Системи I4815obrmliftiec* Батеријата.Volts 48 Единица за продажба : 1 Замена За Про Полнење Сис

Песна чекори, растојание, калории изгори и активни минути.Види статистика и време со светла OLED допрете г

Лесен за употреба, многу издржливи.Дизајниран за да стигнат до тесни дупки и ограничени места.Јазол изг�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Хексадецимален Кап Завртки се завртки со рамо во должина подолго потоа 11 / 4".Тие имаат хексагонална глав

Биполарно (BJT) Transistor Product Спецификација : Категорија : Дискретни полупроводнички законот за Производи, Tra

Тоа останете во позиција, и можете да бидете во можност да управуваат со телефонот со само една рака.Не г

Peso / Тежина : Кг 0.3 ИСКРА МОДЕЛ SA069 МЕРЦЕДЕС SLS AMG GT3 N 6 2 MACAU GP GT ПРВЕНСТВО 2014 Р ВАН ДЕР ZANDE 1 : 43 Marca / Бренд ИСКРА

Едноставен за инсталација и отстранување.Мекоста е умерен, носат многу удобно.Шарени дизајн, убав замен

Please wait...