0
clear
  • Kushies Пливаат Пелена, Плови Чамци За Печатење, X-Large
  • -20%
  • -20%
Kushies Пливаат Пелена, Плови Чамци За Печатење, X-Large

Kushies Пливаат Пелена, Плови Чамци За Печатење, X-Large

DEN 196.08

Износ
Това е достапна

Се препорачува за употреба во јавните и приватни базени.Со брзо сушење најлон и мека тери лагер за удобност.Заврши стил на дизајн го прави лесно да ја смените вашата малку еден.Прилагодливи половината и врски за совршено се вклопуваат во секое време.Мие, еднократно, и едноставно симпатична.Нашите пливаат пелени вода за да се овозможи лесно да помине преку додека одржување на цврсти материи безбедно содржани и надвор од базенот.Со брзо сушење најлон и мека тери лагер за удобност, заврши стил на дизајн го прави лесно да ја смените вашата малку еден додека прилагодливи половината со додадена врски обезбедува безбедна одговара секој пат.Носи сам додека пливање и со пелена, ако е потребно, кога излезе од водата.Се препорачува за употреба во јавните и приватни базени.Средни важи и за 14-25 фунти/6-11 кг.Голем важи и за бебиња од 25-40 кг/11-18 кг.X-Large важи и за бебиња од 40-50 фунти/16-23 кг.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Најлон обвивка.Водоотпорен Слој Од : Нашата обновливи пливаат пелени надворешната школка е направено о�

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Се повлече На за�

♒[Супериорен Квалитет, Перат s раце да го одвлекува вниманието на бебето и да се прилагоди на позицијата

100% Полиестер; надеж : 100% Полиестер.Увезени.Полиестер обвивка.Предвремени затворање.Машина За Миење.Нема

100% Полиестер.Увезени.Предвремени затворање.Машина За Миење.ТРИМ, ЛЕСНИ И УДОБНИ ПЛИВААТ ПЕЛЕНА ПОТТИКН�

јас ја играат הבטנה המנדפת מסייעת במניעת תפרחת חיתולים, השכבה הסופגת הפנימית מסייעת בהגנה מפני לכלוך מח�

تساعد البطانة الماصة على منع طفح الحفاضات، وتساعد الطبقة الداخلية الماصة على الحماية من الفوضى خارج حما

ТКАЕНИНИ : трим, лесни, и еластичен материјал се поттикне пливање.НЕМА ДРУГИ ПЛИВААТ ПЕЛЕНА Е ПОТРЕБНО!ј�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Шел : 100% Полиестер; Надеж : 100% Полиесте�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Се повлече На за�

Страна / машина за миење ладно / топло на нежни циклус.Премијата и Ултра Мека : Овие пливаат панталони вна

Please wait...