0
clear
  • SiriusXM Сателитски Радио Магнетни Возило Антена, Работи со Сите Сириус и XM Радио Приемник, Cradles, и Доковите (22 FT Кабел за Антена)
  • -20%
  • -20%
SiriusXM Сателитски Радио Магнетни Возило Антена, Работи со Сите Сириус и XM Радио Приемник, Cradles, и Доковите (22 FT Кабел за Антена)

SiriusXM Сателитски Радио Магнетни Возило Антена, Работи со Сите Сириус и XM Радио Приемник, Cradles, и Доковите

DEN 463.20

Износ
Това е достапна

Sirius XM Сателитски Радио Магнетни Возило Антена.Работи со Сите Сириус и XM Радио приемници, кои, Cradles, и Доковите.НЕ работи со Boomboxes или Напојува Јазик.Sirius XM Сателитски Радио Возило Антена.Оваа антена ќе работи со сите Сириус и XM Радио приемници, кои, cradles, и доковите.Ве молиме имајте во предвид тоа не работа со Boomboxes и Преносни Јазик.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Објектот тежина : 10g без пакет.Воздух Единица заградата Погоден за i Flight ТИТАН Chimera7 Рамка.Опис : Боја : Син�

【Погоден за】 : Применливи за автомобилската мобилен радио / BC75 XLT BC125 AT скенер 【Водоотпорен Дизајн】 : Ц

Двојна бенд фреквенција, висока добивка, придонесува за добивањето на еден поширок спектар на сигнали.П

Издржливи во употреба.издржливи и практичен за употреба.Направени од високо квалитетни материјали 100% с

Машки BNC за директна прилог на радио.Може да се користи со HF бендови од 160 m на 10 m.Се изгради како 49 : 1 Unun, 9 :

*Автомобил Ајкула Перка антената е направена од еколошки АБС материјал,оттука таа е цврсти и издржливи,�

Флексибилни мека антена овозможува да биде свиткана во без лесно за кршење.SMA женски конектор е удобен д

Име на производ : Антена;Unstretched Должина : 11cm / 4.3".Max.Дијаметар : 0.49 cm / 0.19";Делови : 5 Делници.Целосна Должин�

Компатибилен со : Кобра, Uniden, Midland, Галакси, Any Tone, SAMCOM, Stryker, Претседател, Трамваи, Radioddity, Про возач на камио�

Одлична замена за вашиот оштетен ТВ антена , Безжичен Далечински Управувач и Пумпа за Вода Далечински У�

Висока добивка.Силна directionality.Силна антипритискање.Високата цена перформанси.Лесен и здрав, лесно да се

Висок Квалитет : 100% Сосема нов.Направен од челик, има добри издржливост и може да се користи за долго вре�

SMA машки GSM антена (фреквенциски опсег (MHz) : 900 / 1800).Стои бран сооднос : ≤1.5 Добивка (d Bi) : 3 Текст отпорност (oh

Фреквенција 140175 MHz, 5 MHz Опсег 3d B Стекнат 5 / 8 Бран Дизајн 15 Ft на РГ58 A / U Coax 3.5" Магнет Планината...

Карактеристики : Брза и лесна инсталација Користат при замена фабрика радио Лесно се инсталира од plug оп�

Please wait...