0
clear
  • Kunyida 14 Инчи Бургундија, Слонова Коска, Сива, Плетени Божиќ Чорапи,Pack 3
  • -20%
  • -20%
Kunyida 14 Инчи Бургундија, Слонова Коска, Сива, Плетени Божиќ Чорапи,Pack 3

Kunyida 14 Инчи Бургундија, Слонова Коска, Сива, Плетени Божиќ Чорапи,Pack 3

DEN 305.04

Износ
Това е достапна

Одличен прилог на сезона украси.Поставен кога виси на mantel или скалите 4.На плетени модели се одвива во ДВЕТЕ страни,може да се обеси од лево кон десно ИЛИ од десно кон лево.Спецификации : Димензии : 14 инчи *5 инчи Боја : Бургундија,сива и слонова коска Материјал : Тешки волнени предиво Пакетот Вклучува : 3 x 14" тешки предиво чорапи,вклучени 1pack бургундија,1pack слонова коска,1pack сива Божиќ чорапи Карактеристики : 1.Изработка на уникатен Божиќ чорапи.Препорака : 1. Направен од дебела тешки волнени плетени предиво кои ви даваат старата мода Божиќ и пријатно чувство.Должината на траење е пократок од стандардна големина,па порибување ќе остане во форма и задржете малку подарок добро.Подготвени да се полнети и висат на порибување на закачалки или мантија клипови на каминот mantel.На плетени модели се одвива во ДВЕТЕ страни,може да се обеси од лево кон десно или од десно кон лево за да се направи свој уникатен Божиќ декорација.Одличен прилог на сезона украси. Класичен селски кабел плетени Божиќ чорапи.Рачно изработени стил да се создаде убава празник спомени за следните генерации!Го прави совршен подарок за семејството и пријателите.14"Божиќ чорапи за мали подароци или декор,за да се пополни бонбони или чоколади,види,виткање паричник,врски,подарок картички,мала играчка автомобили,итн. 3 вредност селски плетени Божиќ чорапи вклучени 1 бургундија, 1 сива,1 слонова коска плетени Божиќ чорапи.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Квалитет на материјалот : на дете нисконамалување на чорапи со мека на допир се фино направени од комбин

Полиестер,Памук,Руно.Руно обвивка.Доаѓа со крст на рака за да се обезбеди booties ќе остане стави и за безбе�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Класичен Бивол Plaid Дизајн : Црнобело бивол проверете шема, класичен и селски, традиционалните допир да в�

памук.материјал : памук смеса.Уникатен Чипка Супер Чорапи за Симпатична се Облекуваат,или Секојдневна о

Mesh,Merino Волна.Машина За Миење.ВРВЕН КВАЛИТЕТ MERINO ВОЛНА : Задржува своите изолациони својства кога се навл

Квалитетот ткаенини : Смешно животно чорапи, поврзана крокодил чорапи се изработуваат од висококвалите

75% Памук, 20% Полиестер, 5% Spandex.Општи дебелина памучни чорапи за 4 сезона употреба.Избрани девојки боја во е

Машина за миење ладно (почетна температура на вода не треба да надминува 30 C или 65 до 85 F)Линија сува или с�

Памук.Цртан Филм Зајакот / Торта / Cloud Штракаат Чорапи;Големина : 06 Месеци.За перење, Нега : прирачник за м

Еластична,Акрилик,Памук,Spandex,Волна,Најлон.Увезени.Изградена од траен мешавина од најлон, акрилик, волна,

51% Полиестер, 42% Најлон, 7% Elastane.Направен во САД.Не Затворање затворање.Машина За Миење.Дизајниран да прег�

♥Големина Табела : ♥За векови : со прсти да пета : 7cm / 2.Памук Смеса ♥бебе маскирани snowsuit топло руно патен

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : не�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 73% Памук, 22% Полиестер, 3% Најлон, 2% Spandex.�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Најлон.Достапен во големини : 03(00 M д

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 75% Полиестер, 23% Најлон, 2% Elastane.Ракапов�

Еластична.Машина За Миење.НОВ ДИЗАЈН ЗА ЖЕНИ И МАЖИ : Еластична гума половината,антипропадна точки на дн

Акрилик,Полиестер,Spandex,Волна.Машина За Миење.Материјал : 93% акрил / 6% полиестер / 1% spandex.Машина за миење со �

Spandex,Најлон.Гел поставата перници на прсти, топката на подножјето и врвот на нога за ослободување од зае�

62% Rayon, 32% Најлон, 5% Spandex, 1% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.БОЈА Не Корселе Висок

На ALLEASY Божиќ Порибување на Држач, се направени од издржлив цинк легура.Големина : 7.Даде персоналните Бо�

Еластична.Силна костец на дното покрива целата нога од пета до пети, овие бебе чорапи со костец обезбеду

Please wait...