0
clear
  • 50 Парчиња Транспарентен Водоотпорен Фластер Лепило Транспарентен Преливи Водоотпорен Филм Облекување Јасно Завои Облекување Лента Водат Заштитна Завој за Тетов?
  • -20%
  • -20%
50 Парчиња Транспарентен Водоотпорен Фластер Лепило Транспарентен Преливи Водоотпорен Филм Облекување Јасно Завои Облекување Лента Водат Заштитна Завој за Тетов?

50 Парчиња Транспарентен Водоотпорен Фластер Лепило Транспарентен Преливи Водоотпорен Филм Облекување Јасно

DEN 1804.80

Износ
Това е достапна

Производ Текстура : Составен од ПЕТ подлога ,СТП филм ,медицински притисок осетлив лепак и ослободување на хартија, водоотпорен транспарентен и леплив фластер ви овозможува да туш или пливаат, како и обично, кога постои мала рана,така што нема потреба да се грижите за непријатностите во секојдневниот живот.Удобно и Мека : мека и продолжителен растворувач акрилик лепило може да се минимизира оштетување на кожата и се прилагодува добро за вашето тело.Секој туш водоотпорен печ би требало да се применува еднаш.Овој водоотпорен фластер со убаво леплива перформанси може да се носи лесно и отстранета без да остават траги.Доволно количество : ќе добиете 50 парчиња од водоотпорен транспарентен и леплив фластер да ги исполни вашите разни потреби во секојдневниот живот, секој транспарентен водат доаѓаат со соодветна големина за да можете да ја користите.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

✅ Меки, удобни x 2.5 треба да биде поголем од рана големина 2 Задржете на облекување со рака нежно да актив�

Јасно лепливи завои имаат убаво stickiness и може да биде раскинат исклучување внимателно од работ по употре

Тоа нема да се лизга, елиминирање на потребата за чести readjustments.Еластичен flex ткаенина е мека, нежна, лесн�

Премиум Материјалот Направен на poroнеплетени, и услужни и еластична.Само леплив фластер обезбедува добр

20 смета кутија декоративни Дизни Emoji БендПомош Бренд Лепливи Завои да се покријат и заштита на ситни пар

ЗАШТИТА – Нашиот слободен стил libre лепило закрпи се трајни и се дизајнирани да трае.ВОДООТПОРЕН – Нашио

Пакет содржина : ќе добиете 3 различни големини на водоотпорен фластер, вклучувајќи 4 инчен x 5.Практична g

20count кутија декоративни Dream Works Trolls БендПомош Бренд Лепливи Завои да се покријат и заштита на ситни парчи

Медицински Одделение Само Adherent Лепило Во производната фаза, имаме за цел да ги задоволи високите станд�

СрамСлободен На еластичен FlexОдговара Клипови се избегне постојана адаптација, како и треба да притисне

ДЕЦА ЛЕПЛИВИ ЗАВОИ 100 завои (3 / 4 IN) за употреба на ситни парчиња, инциденти & изгореници.ПЕРНИЦИ И ГИ ШТИТИ

Дозволиво за брз промовира autolytic debridemen, Ова облекување не мора да биде отстранет кога ќе ги испита ранат�

15' должина 1 инч.Материјал : латекс.Неплетени.Пакување од 400 Економски себепочитување завој која обезбед�

ДЕЦА ЛЕПЛИВИ ЗАВОИ 60 забава во облик на завои за употреба на ситни парчиња, инциденти & изгореници.ПЕРНИ�

Soaker влошки 6.25" x 7" црно.Абсорбента центар е спакувани и запечатени на сите четири страни од полиетиленск

Материјал : Не Ткиво Ткаенина, Големина : (L)x(W) 4.5mx5cm.Еластичен материјал е мек, лесно да се заврши, и може д�

Единица брои тип : Унца.Само adherent завој се придржува кон себе лесно ,не треба клипови и игли за да ги попр�

8број на крупните БендПомош Бренд Лепливи Завои Инфекција Одбрана со Neosporin.Антибиотска маст на подлога �

Овие симпатична завои се Долготрајни, Дише, Стерилни, Флексибилни, со не држи подлога во центарот за при�

1 кутија на Согласност Газа се Тркалаат (1 фластер по кутија) 1 кутија на Винил Лекарски Преглед Ракавици (

СПЕЦИФИКАЦИИ – 4 инчи, широк и 5 метри долг.Секој пакет содржи 6 поединечно завиткани латекс сплотена зав

Препознавање на климатските промени на здравството и колку е важно да има чесен, сигурен партнер, ние ги

Please wait...