0
clear
  • ABCCC У Облик на Деца Силикони Четка Главата Белење Масажа Четка за заби,Прирачник Целата Уста Половина Круг Четка за заби за Деца 2-8 Години Жолта
  • -20%
  • -20%
ABCCC У Облик на Деца Силикони Четка Главата Белење Масажа Четка за заби,Прирачник Целата Уста Половина Круг Четка за заби за Деца 2-8 Години Жолта

ABCCC У Облик на Деца Силикони Четка Главата Белење Масажа Четка за заби,Прирачник Целата Уста Половина Круг

DEN 2164.80

Износ
Това е достапна

Храна одделение силиконски материјал, безбедно ingestion, парична казна и не-иритирачки влакната, шест-димензионални одговара на усната празнина во сите правци, и не го пропуштајте секој мал млечни заби.Овие деца целата уста четки за заби се слатки во изгледот и У форма, го прави лесно да се четка, вашето дете ќе најдете интересни и релаксирачки да се четка неговите или нејзините заби, а тоа помага да се посветам на добра навика.Применливи луѓе : Childspecifications : 57 * 136mm Model : Дете шупливи U-облик четка head Product Категорија : Manual Function : Cleaning Color : Жолта, Цијан. 45 ° Пастел,360 ° сеопфатен пакет, без мртов агол чистење.Телото е завиткано во меки силиконски, што е повеќе издржливи и отпорни да падне.Според човекови орален симулација на детските заби форма bionic дизајн, сите круг одговара.Повторливи дезинфекција, варени и дезинфекција,Пареа дезинфекција, ултравиолетови дезинфекција.На вашето бебе не е заинтересиран за четкање на забите и не би се користи четка за заби? 60-ТИ брзо ги чисти забите, свежи секој ден, замав рачката лево и десно за да брзо ги чисти забите, така што на вашето бебе ќе се развие добра навика на четкање заби.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Модерен и убави, трајни.Боите се богати и можете да изберете слободно.Ткаенината е мека и може да направ

Вграденво Offline мапата apk,можете да ја користите онлајн / офлајн GPS навигација совршено.Можете да ги зачув

▶Изработени од високо квалитетен материјал, кој е на животната средина, безбедно и трајни производи за

Дијаметар (Номинална) : #10 Thread Теренот : 24 Length (Номинална) : 1"Производ Класа : Надворешно Навој Fasteners Order : Те

Хексадецимален Кап Завртки се завртки со рамо во должина подолго потоа 11 / 4".Тие имаат хексагонална глав

Замена За Про Полнење Системи I4815obrmliftiec* Батеријата.Volts 48 Единица за продажба : 1 Замена За Про Полнење Сис

Се препорачува за рептили кои јадат мали количини на високофосфор храна (на штурците, mealworms и восок црви)

Peso / Тежина : Кг 0.3 ИСКРА МОДЕЛ SA069 МЕРЦЕДЕС SLS AMG GT3 N 6 2 MACAU GP GT ПРВЕНСТВО 2014 Р ВАН ДЕР ZANDE 1 : 43 Marca / Бренд ИСКРА

HDTV Компатибилни.Max.Resolution WUXGA & 1080p.Ниво (Стекнат) & EQ (Ѕирка) Контроли 15pin HD излези.Синхронизација на Полари

Природен, моќен, сите намена почиста.Идеална за кујната, бањата и тешки домаќинство работни места.Содрж

На легиран челик совет е потешко, силен, и може да издржи екстремни товари.На вежба малку може да се кори

15 Платно Tote Торба Сет : Секој пакет доаѓа со 15 обичен, количка, и обновливи шопинг кеси направени од 6 мл /

Моќ req : 1224 vdc @6 W.Куќиште : ip20 din железнички 35 Mm, монтирани во клиент е комплет.Кабел должина : 1500 метри макси

КОЖА STROP : На способност на мокра бричење започнува со импресивен жилет.Оваа кожа strop е направен од чиста

25мм Дијаметар.Мешани целулоза естер МЕНЕ 27 рамнина 0.8 m L големината на порите.Пакување од 100 Care Fusion 412680005

Едноставен за инсталација и отстранување.Мекоста е умерен, носат многу удобно.Шарени дизајн, убав замен

Класичен заврши околу плоча за двојно заклучување комбинација locksets со 21 / 8инчи дупки со 51 / 2инчи центри.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Не Затворање зат

Премиум scrapbooking хартија со Четврто Одделение дизајн.Стандард 12 x 12инчен големина.Киселина и lignin слободни

Извор на светлина светилка монистра се рамномерно распоредени, 180 ° без слепа точка осветлување, брзо ле

Please wait...