0
clear
  • SlowTon Милениче Бавно Фидер Сад, Не-Токсични Нередот Запре Интерактивни Куче Довод на Вода Сад Забава Загатка Чинија со Не Пропадна База Спречи Гушење Варење Повраќа?
  • -20%
  • -20%
SlowTon Милениче Бавно Фидер Сад, Не-Токсични Нередот Запре Интерактивни Куче Довод на Вода Сад Забава Загатка Чинија со Не Пропадна База Спречи Гушење Варење Повраќа?

SlowTon Милениче Бавно Фидер Сад, Не-Токсични Нередот Запре Интерактивни Куче Довод на Вода Сад Забава Загатка

DEN 364.80

Износ
Това е достапна

Тоа е совршен за кучиња дека кучињата кои голтка нивната храна.38 инчен / 11.Тоа промовира здрава бавно јадење, спречување на надуеност, дебелина, регургитација и прејадување.36 инчен(L x W) Производ Тежина : Бавна Храна Куче Сад : 256g/9.Тоа го прави вашето куче chews на kibble наместо само голтање на залак целина за да се спречи гушење и надуеност.Исклучителните карактеристики на Slow Ton Бавно се Хранат Куче Сад : 1.Имајте Здравје и Среќни - Овој внесувач јадење е добро за кучиња кои треба да се губат телесната тежина. Со цел да се избегне исчезнува, ве молиме да не се стави на бавно фидер сад под сонцето за долго време.7 оз Пакет се Вклучуваат : 1 x Slow Ton Бавно се Хранат Куче Сад 1 x Чистење на Сунѓерот Четка Топло Совети : 1. Бавно се хранат куче сад е погоден и за двете суви и влажни храна и тоа е лесно да се чисти по употреба.Лавиринтот им помага на куче, се стимулира неговиот ментален развој и остварување на неговата способност да го реши проблемот.Тоа охрабрувајќи ги да ловат и да си игра со нивната храна да помогне да се спречи досада и чува здрави и среќни.Карактеристики : Материјал : Бавна Храна Куче Сад : Храна безбедно PP пластика Чистење на Сунѓерот Четка : Сунѓерот и PP пластика Димензии : Бавна Храна Куче Сад : 8.Тоа го успорува го оценувате на јадењето и да се намали на стомачни проблеми или повраќање.Лесен за Употреба и Чистење - Овој сад со капацитет од 1½-2 чаши сува куче храна.Професионални ветеринари внимателно дизајнирани оваа бавно куче фидер сад да се користат секојдневно во своите ветеринар клиники.Спречување на гушење и надуеност - Ова јадење бавно сад принудувајќи кучиња да ја лижат на храна надвор од сад.2 инчен(Dx H) Чистење на Сунѓерот Четка : 11.Зошто изберете Slow Ton Бавно се Хранат Куче Сад? 1.Добро направени и специјален дизајн - Тоа направени од Не Токсични Полипропилен.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Питсбург Пирати.Роберто Clemente.100.000 огласи.Промоции Заштедите Пари.Star Wars Одење Мртов Хокеј Бејзбол 2020 Topps

Природен, моќен, сите намена почиста.Идеална за кујната, бањата и тешки домаќинство работни места.Содрж

Еднокопче за снимање, два начини може да биде вклучен произволно.Гласовна контрола : префрлување помеѓу

Погоден сцена : Совршен за хотели, кујна, авиони кабината, козметички салони, тетоважа продавници, нокти

15 Платно Tote Торба Сет : Секој пакет доаѓа со 15 обичен, количка, и обновливи шопинг кеси направени од 6 мл /

0.7 L 4 L примерок јачина на звук 1.05 Ft2 мембрана област.Глицерин слободни модифицирани polyethersulfon (мЈСВ) мембр

Битови Прецизно одговара на барањето на Американската димензија и стандард.Американската индустрија к

Идеален над вратата крпа решетката за бања, над вратата грб решетката за entryway / спална соба, итн.Широка п

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Класичен crewneck Tshirt со тонски р

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Хјустон Astros.Џеф Bagwell.Имаме неверојатна колек

Ние сме професионални дистрибутер на електронски производи.Само барате клучни зборови во нашата прода

Се препорачува за рептили кои јадат мали количини на високофосфор храна (на штурците, mealworms и восок црви)

Тоа останете во позиција, и можете да бидете во можност да управуваат со телефонот со само една рака.Не г

Хексадецимален Кап Завртки се завртки со рамо во должина подолго потоа 11 / 4".Тие имаат хексагонална глав

Ги исполнува Или го Надминува ОЕМ Спецификации.Фабриката ОЕМ Фит Форма И Функција.Пред Center Match Возило За

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Премиум scrapbooking хартија со Четврто Одделение дизајн.Стандард 12 x 12инчен големина.Киселина и lignin слободни

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Не Затворање зат

Модерен и убави, трајни.Боите се богати и можете да изберете слободно.Ткаенината е мека и може да направ

Виткање Дизајн Со прилепува во 4 краишта за да се направи тоа е лесно да се свитка и се одвиваат и пак ста

Потоа изберете "Контактирајте со Продавачот" копчето за да ни ги испратите некоја email порака.Ние ќе ми би

Please wait...