0
clear
  • 29-ти Роденден Свеќи Торта Нумеричка Свеќи Среќен Роденден Торта и Свеќи Topper Декорација за Роденден, Свадба Јубилеј Резерви (Сребро)
  • -20%
  • -20%
29-ти Роденден Свеќи Торта Нумеричка Свеќи Среќен Роденден Торта и Свеќи Topper Декорација за Роденден, Свадба Јубилеј Резерви (Сребро)

29-ти Роденден Свеќи Торта Нумеричка Свеќи Среќен Роденден Торта и Свеќи Topper Декорација за Роденден, Свадба

DEN 191.76

Износ
Това е достапна

Ве молиме оставете малку грешка на големината поради прирачник за мерење. 【Лесен за употреба】секој среќен роденден торта свеќа големина е околу. Секоја нумеричка свеќа е спакуван во посебни пластични кутија, обезбедува добра заштита и намалување на оштетување за време на транспортот.5 инчи, соодветна големина за употреба, лесно за да внесете и да се обезбеди светлина, може да изгори рамномерно и постојано, ќе не горат далеку брзо, и да ви даде добар користење на искуство.5 inches Color : silver Quantity : 2 pieces Package вклучува : 2 x Број торта candles Warm белешки : Укажа ставки вклучени, ве молиме да ги задржи подалеку од деца.Карактеристики : Материјал : восок, plastic Candle должина : околу. 【Око-фаќање на дизајн】Среќен роденден свеќи дојде во сребрена живописни бои и сјај светло во темнината светлина, добро да ги красат вашата торта и cupcake, светла сјај за создавање на романтична атмосфера и со додавање на еден допир на домот, значајни за вас да го прослават вашиот роденден. 【Широк спектар на usages】овие роденден свеќи се добри торта декорација за различни прилики, како што се вашиот роденден, свадба јубилеј, семејството reunions, бебето тушеви и повеќе, исто така, добар фото реквизитите и да ве остави незаборавни меморија.Ве молиме имајте свеќа далеку од огнот кога не е во употреба, и да се чува далеку од децата за време на согорувањето. 2 инчи во должина, вкупната должина (вклучува свеќа избор) е околу. 【Безбедно да се користи】роденден број свеќи се направени од восок и материјални, не-токсични и без чад, мирис и сигурен, можете да ги користите со мир на умот, исто така, лесен и удобен за носење или продавница; ве Молиме имајте свеќа далеку од огнот кога не е во употреба.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Премиум scrapbooking хартија со Четврто Одделение дизајн.Стандард 12 x 12инчен големина.Киселина и lignin слободни

▶Изработени од високо квалитетен материјал, кој е на животната средина, безбедно и трајни производи за

Питсбург Пирати.Роберто Clemente.100.000 огласи.Промоции Заштедите Пари.Star Wars Одење Мртов Хокеј Бејзбол 2020 Topps �

【Висок Квалитет】Флексибилни СТП поддршка плоча.Поддршка плоча е направено од полиуретан, флексибилни

Дијаметар (Номинална) : #10 Thread Теренот : 24 Length (Номинална) : 1"Производ Класа : Надворешно Навој Fasteners Order : Те�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

На легиран челик совет е потешко, силен, и може да издржи екстремни товари.На вежба малку може да се кори�

Ние сме професионални дистрибутер на електронски производи.Само барате клучни зборови во нашата прода�

КОЖА STROP : На способност на мокра бричење започнува со импресивен жилет.Оваа кожа strop е направен од чиста

Пријави VertexСтандардапарат vx210 A Батеријата со или без Радио.Универзален Полнач (Трошоци NiCD, NiМЗ, LiIon и LiПо

Вграденво Offline мапата apk,можете да ја користите онлајн / офлајн GPS навигација совршено.Можете да ги зачув�

Битови Прецизно одговара на барањето на Американската димензија и стандард.Американската индустрија к

Потоа изберете "Контактирајте со Продавачот" копчето за да ни ги испратите некоја email порака.Ние ќе ми би

Peso / Тежина : Кг 0.3 ИСКРА МОДЕЛ SA069 МЕРЦЕДЕС SLS AMG GT3 N 6 2 MACAU GP GT ПРВЕНСТВО 2014 Р ВАН ДЕР ZANDE 1 : 43 Marca / Бренд ИСКРА

Замена За Про Полнење Системи I4815obrmliftiec* Батеријата.Volts 48 Единица за продажба : 1 Замена За Про Полнење Сис

Биполарно (BJT) Transistor Product Спецификација : Категорија : Дискретни полупроводнички законот за Производи, Tra

Идеален над вратата крпа решетката за бања, над вратата грб решетката за entryway / спална соба, итн.Широка п�

Еднокопче за снимање, два начини може да биде вклучен произволно.Гласовна контрола : префрлување помеѓу

Please wait...