0
clear
  • ANCIRS 18pcs Избрани Шарени Јавор Лисја Patch за Мажи Жени Јакни, Декоративни Везени Јавор Лисја Форма Печ Applique Железо За да се Шие На Амблемот за Фармерки Капи, Торби и Маиц
  • -20%
  • -20%
ANCIRS 18pcs Избрани Шарени Јавор Лисја Patch за Мажи Жени Јакни, Декоративни Везени Јавор Лисја Форма Печ Applique Железо За да се Шие На Амблемот за Фармерки Капи, Торби и Маиц

ANCIRS 18pcs Избрани Шарени Јавор Лисја Patch за Мажи Жени Јакни, Декоративни Везени Јавор Лисја Форма Печ

DEN 191.76

Износ
Това е достапна

Овие железо на дамки може да се сокрие дупки на панталони и се украсуваат старата јакна ефикасно и да се направи многу забава, со тоа што различни комбинација.Тоа е исто така погоден за момчиња и девојки, млади мажи и жени.СИЛНА ТОПЛИНА ПЕЧАТ ЛЕПАК ПОДДРШКА : Овие декоративни површини имаат многу леплива топлина печат лепак во задниот дел, кој му дава печ многу перформанси на запечатување и тоа не може да падне дури и миењето тоа со раце или машини.ШИРОКА ПРИМЕНА : Овие дамки се прекрасна декорација за облека, јакна, торба, чанти, фармерки и кошули.ШИРОКА ПРИМЕНА : Овие дамки се прекрасна декорација за облека, јакна, торба, чанти, фармерки и кошули.И закрпи може да прилог овие закрпи на полесно да се речиси секој крпа материјал како памук или мешани памучен материјал.ЈАВОР ЛИСЈА ШЕМА : DIY закрпи, забава облици и дизајни, дефинитивно широк избор на можности за железо кон вашиот предмет на избор.ПЕГЛА НА & ШИЕ НА : Везени закрпи за јакни, стави закрпи на јакни, користете железо за да ги направи стап, и може да се користи игла и конец да бидете сигурни дека тоа остане на цврсто.Избрани боја закрпи ќе ви даде многу повеќе да се забавуваат да го персонализирате вашиот облека.ЕФЕКТИВНА ПОПРАВКА НА ДУПКИ : Овие закрпи ќе биде многу голема идеја за лек на облека, дури и ако не може да се одеднаш се случи дупки и да покаже вашите одлична креација како уметнички дела.И закрпи може да прилог овие закрпи на полесно да се речиси секој крпа материјал како памук или мешани памучен материјал.Избрани боја закрпи ќе ви даде многу повеќе да се забавуваат да го персонализирате вашиот облека.ANCIRS 18pcs Избрани Шарени Јавор Лисја Patch за Мажи Жени Јакни, Декоративни Везени Јавор Лисја Форма Печ Applique Железо За да се Шие На Амблемот за Фармерки Капи, Торби и Маици (8x7.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

【Пакет Содржина】 Еден сет со 30 парчиња chiffon цвеќиња во класична боја, мека и домот, да ги исполнуваат на

2 инчи висок од 3 инчи, широк.Совршен за униформа рамената или операторот капи.Вклучува кука fastener на наза�

Висок квалитет крои.Железо или шиење.Големина 2.5" x 3.0" Или за 6.3 x 7,6 cm.Добар Пакет да се Заштити вашиот обје

Спецификации : Главен материјал : висон Боја : како на сликата прикажани Големина : околу 8 x 12 инчи Пакето�

Многу погодна за декорација.Можете да ги красат вашата облека,чанти,капи,итн.Многу погоден за свадби,но�

Извезена печ.Големина : 4'х10'; 2'х5'.Лепенки за Жените Човекот се со одличен квалитет.Вез печ и рабови се одл

Материјал : Везени Ткаенина.Бои : Прикажува како слика(Боја на можеби малку поинаков од различни екран и�

ПЕЧ ГОЛЕМИНА : 2.25" Високи страна 2.25" Широк.КВАЛИТЕТ ГАРАНТИРАН : Висок квалитет на материјали извезени пе

Извезена печ.Лепенки за Жените Човекот се со одличен квалитет.Вез печ и рабови се одлични.Кул appliques закр�

Големина : 2.7 / 8 X2 ИНЧИ / Шоу на следната слика.Настава За Железо На : 1 Прскање доволно пареа на платно пов

Безбедност име закрпи обесхрабри другите оттргнува од вашите работни куче, и тие го прават тоа полесно �

1pair слива цвет цвет applique за полнење, може да се сече на парчиња, ако мислите дека тоа е премногу голема, уб

Извезена печ.Големина : 4 X10 И 2 X5 КУКА НА НАЗАД BLK / ЖОЛТА.Лепенки за Жените Човекот се со одличен квалитет.�

Големината е 13 / 8" x 13 / 8".Висок квалитет, детални везови applique може да се пораби или пеглаат на полиестер ил

Димензија : 0.7 / 8 X1.5 / 8 инчи / Кликнете / Slide За Да На Следното Слики За Големина.Овие слатки закрпи се најд�

Извезена печ.Големина : 5 X10 & 2 X5 КУКА НА НАЗАД BLK / ЗЛАТО.Лепенки за Жените Човекот се со одличен квалитет.В

3pc Висок Квалитет Везени Печ.Тимот Zissou : x 3.0 3.0 инчен семафори 2 инчен Frogman 2.5 Железо за да се шие на.Направе�

Големина : 8 x 5cm.Ова е Извезена печ Леплива, Кука Лента на грбот.Пакет се вклучени : 1 buc.Може да се користи н

【Големина на Велкро Лепенка】 3*2 инчи големина моралот печ за вашиот избор.Ве молиме погледнете ги слик

Голем Back Patch l Tossakan Везени Железо На Applique Печ Печ Димензии : 11.8" / 30cm x 8.5" / 21.8 cm ДА се ПОПРАВИ НА ВАШАТА ОБЛЕК�

Дамки може да се пеглаат на, пораби на или лепат на 100% Везени Квалитет Chiffon Крилести Пчела Печ со Детални

Име : Самовила Градина Куќа.Големина : 7.46 x 6.92 Бода : 84072 Бои : 29 Самовила Градина Housel обичај везови печ.Апсо

ПЕЧ МЕРКИ : 3 Инчи / 80 мм (приближно).ВРВЕН КВАЛИТЕТ Везени Железо или Шие Печ (Целосна Примена Инструкци�

Големина : x 20cm 46cm.Материјал : Ткаенини;Чипка.Стил : ШиеНа.Тип На Производ : Закрпи.Функција : ЕкоПријателс�

7 КОМПЈУТЕРИ сладолед дамки на различни големини и бои, закрпи за лето.Мали Димензии : опсег од 2.5 cm (1.2 inch)

3.54 x 2.20 инчен (9cm x 5.61 cm).Овој Patch е совршен Подарок за Чудовиште љубители, без разлика дали се Мажи или Жени.

Големина : 7 x 9 см.Ова е Извезена печ Леплива, Кука Лента на грбот.Пакет се вклучени : 1 buc.Може да се користи

Please wait...