0
clear
  • JW Winco Тип Леано Железо Празно Рака Knob, Цврсти Центар, 2-31/64 Глава Дијаметар x 1-21/32 инчи (Пакување од 1)
  • -20%
  • -20%
JW Winco Тип Леано Железо Празно Рака Knob, Цврсти Центар, 2-31/64 Глава Дијаметар x 1-21/32 инчи (Пакување од 1)

JW Winco Тип Леано Железо Празно Рака Knob, Цврсти Центар, 2-31/64 Глава Дијаметар x 1-21/32 инчи (Пакување

DEN 127.92

Износ
Това е достапна

Рака knob со fluted главата стил.Fettled и падна.Направени од леано железо. 2-61/128" Глава дијаметар.Ro HS согласност.JW Winco е Тип празно рака knob со fluted главата стил, fettled и падна, Направени од леано железо, Ro HS согласност, DIN6336-ИД-63.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

【Производ Димензија】 Глава Дијаметар : 32милиметри / 1.26" ; Конец Должина : 40mm / 1.57" ; Навој Дијаметар : 8mm / 0.31

Навој Дијаметар : M5; Конец Должина : 20mm / 0.79".Безбедна, сигурна потпора на крајната во адаптација и затегн

Тежина : 101g; Име на Производ : Star Главата Knob.Главен Материјал : Пластика, Метал; Пакет Содржина : 3 x Ѕвезда Г

Црна термопластични.Черупка и навој гром во челик.Безбедност lanyard направени од еластична TPU.Черупка и на

Црна, Сива Термопластични.Сина Chromed Или Светли Нерѓосувачки Челик.Ново·Контрола Пет Лобус Костец се ефи

Тежина : 199g; Име на Производ : Стегање Knob.Главен Материјал : Пластика, Метал; Пакет Содржина : 6pcs x Стегање Kn

Изработени од црна термопластични, черупка и навој гром во нерѓосувачки челик 1.4305; безбедност lanyard напр

Ѕвезда Глава Дијаметар : 30мм; Женски Навој Дијаметар : М8 Вкупна Висина : 22mm; Материјал : Bakelite,Месинг.Пакет

Пакет Димензии : 8.0 L x 2.0 H x 6.0 W (инчи).Заврши тип : Полиран површина.Земја на Потекло : Германија.Дел број : 061

Прекрасна замена за вашиот скршени еден со ова стегање knob.Завртка тип на дизајн за лесно се инсталира и

Тежина : 93g; Име на Производ : Стегање Knob.Главен Материјал : Пластика, Метал; Пакет Содржина : 8pcs x Стегање Kno

【Производ Димензија】 Глава Дијаметар : 50mm / 1.97" ; Конец Должина : 30мм / 1.18"; Навој Дијаметар : 8mm / 0.31"; Вкупна

Навој Дијаметар : M10; Конец Должина : 45mm / 1.77".Безбедна, сигурна потпора на крајната во адаптација и затегн

Тежина : 89g; Име на Производ : Стегање Knob.Главен Материјал : Пластика, Метал; Пакет Содржина : 2 парчиња x Сте

Црна термопластични.Черупка и навој гром во челик.Черупка и навој гром поцинкуван и сина chromated заврши.Зе

Изработени од црна термопластични.Черупка нерѓосувачки челик завршна површина.Прислушувани Слепи Дуп

Безбедна и цврста се справи може да се реализира финалниот на вредноста и затегнување контрола.Неопход

Црна термопластични.Черупка и навој гром во челик.Безбедност lanyard направени од еластична TPU.Черупка и на

Изработени од црна термопластични, черупка и навој гром во нерѓосувачки челик 1.4305; безбедност lanyard напр

Тип : 5 Компјутери 25ммРаководител М4 Knurled Палецот Knob Главата Слепи Дупка, што се користи за прицврстување,

Црна термопластични.Черупка и навој гром во челик.Черупка и навој гром поцинкуван и сина chromated заврши.Зе

Обичен нерѓосувачки челик обезбедува подобра отпорност на корозија од челик.Нерѓосувачки челици се ко

Тежина : 47g; Име на Производ : Стегање Knob.Главен Материјал : Пластика, Метал; Пакет Содржина : 1 x Стегање Knob.

Изработени од црна термопластични, черупка и навој гром во нерѓосувачки челик 1.4305; безбедност lanyard напр

Тип : Мебел Зглоб.Е прилагодено : Yes.Материјал : Железо.Diy материјали : Металугрија.Број на модел : FX03112...

Тема Големина : М8 x 16mm / 0.30 x 0.64 инчен(D*L); Глава Кол (Приближно) : 38mm / 1.47 инч.Вкупна Висина : 34mm / 1.38 инчен; П

Тип На Производ : Хардвер Се Справи.Пакет Количина : 1 Пакет Димензии : 8.0" (L) x 6.0" (W) x 2.0" (H).Земја на Потекло :

Име На Производ : Clamping Knob;Тип : Завртка За.Глава Дијаметар : 25мм / 1";Конец Должина : 45mm / 1.8".Навој Дијамета

Please wait...