0
clear
  • PH PandaHall 4 Боја D Форма Чанта Рачки 8-Pack Леопард се Справува Замена за рачно изработени Торба Чанти Чанта Рачка
  • -20%
  • -20%
PH PandaHall 4 Боја D Форма Чанта Рачки 8-Pack Леопард се Справува Замена за рачно изработени Торба Чанти Чанта Рачка

PH PandaHall 4 Боја D Форма Чанта Рачки 8-Pack Леопард се Справува Замена за рачно изработени Торба Чанти Чанта

DEN 335.76

Износ
Това е достапна

Д Форма се Справува со : Уникатен D форма се справи во браун, јасни, црна, леопард боја, совршена замена чанта справи со додаток за на плажа торба, слама чанти.Пакет се Вклучени : 8pcs (4 пара) D форма торба справи замена за DIY торба додатоци.Одлично за DIY рачно изработени додаток.Големина : околу 8.5 cm/ 3.3 инчен широк, 12cm/ 4.7 инчен долго, 8mm дебели, внатрешниот : околу 9,5 см/ 3.7 инчен широк, 6cm/ 2.4 инчи долго - совршена големина за да се DIY вашиот сопствен рачно изработени чанта.Материјал : Направен од врвен квалитет пластика со мазна површина и издржливи, модерен и удобен DIY рачно изработени додаток за вашиот слама плажа торба.Широка Употреба : Идеален за чанта и чанта одлуки, одговараат многу торба стил торба, tote, торба, спојки, гласник торба, briefcase, патување tote, чанта или чанта.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Чанта Рамка Затворач : Овој бакнеж затворач поставите вклучувајќи 5 парчиња на сребро чанта рамка, со ди�

чанта резерви.Торба одлуки.чанта хардвер.Ние се лично за шиење и Влакна снабдувач .Нашиот бренд : 3 DANCraftit

Количина : 2 парчиња.Материјал : СТП Кожа и Метален хардвер.Должина : околу 23"(60 cm),вклучувајќи snap куки.Бенд

Она што ќе добиете : пакетот вклучува 3 парчиња замена рамен синџири, со 2 метал слајд кука токи на секоја;

Производ : Го Заклучува Затворач.Пакетот вклучува : Пакување од 2 торба затворање.Чанта Затворач Големин

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Торба притиснете за заклучување.Големина : 7 / 8 x 1 1 / 8" (22 x 28 mm), Prong lenthg : 1 / 2" / (12 mm).Количина : 2 заврши брави.�

❆Боја : Кафена ✿Материјал : Акрил ❁Големина : 22.4 во / 57cm.Мерењето на производ големина ќе имаат мала разл

Багаж Торба Рачка Ги Опфаќа Практичните Duffel Торба Рака Заштитници.Дали сте во потрага за практични и пр�

чанта резерви.Торба одлуки.чанта хардвер.Ние се лично за шиење и Влакна снабдувач .Нашиот бренд : 3 DANCraftit

Димензии : 40 х 40 х 30 mm / 1.57 x 1.57 х 1.18 инчи (должина x ширина x висина).Високо квалитетен материјал : производот

чанта резерви.Торба одлуки.чанта хардвер.Ние се лично за шиење и Влакна снабдувач .Нашиот бренд 540 DANCraftit

★Убава класичен дизајн ★Шиење дупки и лесно да се инсталира ★Супер мини рамка ★Гроздобер стил изглед.

* Мека на допир, силни и издржливи, голема торба DIY додатоци, торба поправка и торба правење на резерви...

7" долг и 24mm / 0.Бисер Торба Синџир : lustroсатен изглед, удобно, симпатична и домот, за 145mm / 5.Одговара на вашит�

Голем додатоци за DIY рачно изработени чанта, чанта, рамо, рака вреќа и така натаму.Бамбус се справи со мет

2 Парчиња Вистинска Кожа Purses Ремени Торба Рачки.Рака Должина : 16 инчен / 40 см, Рака Ширина : 0.6 инчен / 1,5 с�

вртливата куки за чанта шарм, торба за на рака / справи, keychain, занает проект, итн.Материјал : Цинк Легура.�

Please wait...