0
clear
  • ORACAL 970RA-320 Сјај Брусница Shift Ефект 3во x 5in (Големина на Примерок) Винил Автомобил Заврши Филмот
  • -20%
  • -20%
ORACAL 970RA-320 Сјај Брусница Shift Ефект 3во x 5in (Големина на Примерок) Винил Автомобил Заврши Филмот

ORACAL 970RA-320 Сјај Брусница Shift Ефект 3во x 5in (Големина на Примерок) Винил Автомобил Заврши Филмот

DEN 70.80

Износ
Това е достапна

Кој Rapid Air Технологија со сива, растворувач polyacrylate, repositionable, постојан лепило. 4.25-мили, мулти-слоевит, високи перформанси фрлија ПВЦ завиткување филм.Специјално развиен за кратко - до среднорочни, заврши обвива на флота и motorsport возила во цврста, нетранспарентно бои.Во согласност со текот криви површини, заковки и corrugations.Не бараат overlaminate. 89# ЈП-обложена силиконска хартија кој напредни воздух ослободување на технологија за да се олесни побрзо, полесно апликација.Мулти-слоевит, високи перформанси фрлија ПВЦ завиткување конструиран со најсовремена технологија која ги произведува смирувачки мулти-боја ефекти.Оваа единствена сенка менувањето се јавува како резултат на вашиот агол на гледање и појавата на светлина.Shift вашиот став и промена на бојата почнува.Инкорпорирање на Rapid Air Технологија која обезбедува repositionability зачувување на вредни инсталација време.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Спецификации : .Боја : Црна / Сива / Gold / Сино / Сребрена.Материјал : Брусен Мат Карбонски Влакна.Големина : 20

Сјај на Средината на Изборниот винил заврши има транспарентен квалитет кој му дава на вашиот chrome го нам

3 M 1080 ЗАВРШИ ФИЛМ СЕРИЈА се долгорочни, отстранлив, dual фрлаат обоени филмови се дизајнирани за полна бој

Овие филмови не бара никакви печатење, но можат да се преземат надвор од кутијата и да се примени веднаш.

Затворен животот на над 8 години; Отворено животот на над 5 години; УВ заштитен; Може да се обликува и да с

HD Маскирна Винил Заврши Филмот Кој 3 M Controltac Со Согласност v3 Лепило.Stateoftheart HD 1440 dpi*, Супер Висока Резолуци

СПЕЦИФИКИ : Филм Тип : DualФрли се Препорачува Употреба : Полно Возило Обвива & Графика, Архитектонски Сигн

Кадифени Ткаенини Винил 3 боја,црвена / црна / кафеава,неверојатен квалитет.големина : 50cm150см,50cm200cm,50cm300cm,50

Задоволни клиенти покажат нивните возила и да генерираат линкови за вашиот бизнис.Овој филм е Controltac при

Примена : Автомобили& Комбиња, Камиони, Watercraft, Лаптоп, мобилни телефони, Ѕид, Мебел и сл.Предмет : Karlor 3 D Ка

СПЕЦИФИКИ : Филм Тип : DualФрли се Препорачува Употреба : Полно Возило Обвива & Графика, Архитектонски Сигн

Исчезнува може да биде намалена со текот на ламиниране, спречување на протегала области, кои ќе исчезна

Водата и Временските Отпорни.Надламинат за УВ заштита.До 6 година трајност со соодветна инсталација.Лес

Пренослив и нема да наштети на вашиот боја.Може да се обликува и моделирани во текот криви.Екстремно вис

Оваа винил додаде метален компонента во текот на процесот на производство ќе го направи тоа екстремно с

ВоздухКанал Ослободување Технологија.Stect хром текстура Серија.Воздухот Ослободување, Топлински Отпор,

Овие премиум фрлија производи се формулирани со помош на најновите достигнувања во хемиски и пигмент т

Лесно може да се применува на сите неporoповршина со само една топлина пиштол и squeegee.Лесно repositioned или отст

Искуство на НОВИ XPO серија Дрво Жито винил за хиперреалистични дрво заврши погледнете!.Инсталацијата не

Please wait...