0
clear
  • YUYVIO Мини Воздух Овлажнител 220Ml Арома на Етерични Масла Diffuser за Дома USB Fogger Магла Создателот со Led Ноќ Мини Светилка Дома Канцеларија Десктоп Преносни Јајце USB Atomizer Ја
  • -20%
  • -20%
YUYVIO Мини Воздух Овлажнител 220Ml Арома на Етерични Масла Diffuser за Дома USB Fogger Магла Создателот со Led Ноќ Мини Светилка Дома Канцеларија Десктоп Преносни Јајце USB Atomizer Ја

YUYVIO Мини Воздух Овлажнител 220Ml Арома на Етерични Масла Diffuser за Дома USB Fogger Магла Создателот со

DEN 1526.40

Износ
Това е достапна

❥Дали сакате да го додадете свежина во вашата куќа или градина?. ❥Висат овој правец chime Grab вашиот дом и да додадете боја на вашиот дом и градина!. ❥карактеристики : Висок квалитет, со користење на високо-квалитетни материјали : ветрот свири е главно направени од железо + акрилик флуоресцентни лист (на флуоресцентни лист ја апсорбира ув зраците на природната сончева светлина, и светлината зрачењето складирање извор на светлина сјае). ❥Овој правец свири додава динамика во вашиот дом и во градина. ❥Може да се користи како украс : дневна соба, кујна, соба, врата, растенија, автомобил, свадба. ❥Тоа може да се даде на семејството, пријатели, љубовници, итн.тоа е една убава и интересен подарок. ❥Забелешка : Поради различни екранот и светлосни ефекти, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од бојата прикажани на сликата.Ви благодариме!.Мини Воздух Овлажнител 220 Ml Арома на Етерични Масла Diffuser За Дома Usb Fogger Магла Создателот Со Led Ноќ Мини Светилка Дома Канцеларија Десктоп Преносни Јајце Usb Atomizer Јајце Втората Генерација (Бела).

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

◆ Обезбеди траен покриеност за вашиот дом, канцеларија, и ученичкиот дом : безбедно да се користи и нечу�

[ преносни мини биро овлажнител ] : Ова биро овлажнител може да биде поврзан со КОМПЈУТЕР, лаптоп, автомоб

✦ 380m голем капацитет, парична казна atomization и континуирано humidification; Додадете вода на едно време за траен h

1 : Тивка атмосфера може да се создаде потивок спиење средина и humidify вашиот простор за живеење за да се сп

Тип На Производ : Професионална Здравствена Заштита.Пакет Димензии : 10.16 Cms L X12.954 Cms W X18.288 Cms H Земја На Поте

На овлажнител со 16 L голем резервоар за вода што ги држи на соба овлажнител работи 5 часа на една пополни,

Во смисла на логистика, ние обично брод во рок од 13 дена, а се проценува дека пристигнување време е 915 days Ou

4 HZNoise : помалку од 35 DBContinuoРаботно Време : околу 46 H___Карактеристики___Ултразвучно Арома Diffuser Portable USB Humidifier U

居家用品,方便健康,Домашни производи, лесен и здрав 居家健康护理产品,给你带来健康生活,Дом на здравствени произ�

★Промена colorlight дрво жито овлажнител ★Овој производ користи допир префрлување, допрете го еднаш, humidificat

На 62% големина 67 Boveda humidor пакети се вклопуваат во различни големини на садовите за складирање, најголеми�

Машината автоматски ќе работат на одржување на влажноста.5 LNoise : подолу 36 d B Номинална моќност : 28 W Напон �

Тоа што е мал во големина, лесен во тежина, лесно да се носат, и може да биде ставен во автомобилот за да с�

[Голем капацитет / smart humidification] Ултразвучно овлажнител има паметни, тивко и ефективен изглед.Тоа moisturizes с�

Голема моќ магла capicity ќе биде повеќе,спиење режим да може да го исклучите светилка,вода недостиг на заш

Независно контролирани двојно спреј дизајн и голем капацитет на резервоар за вода, има повисока спреј и

Топло информации : .Практична комбинација : ќе добиете 1 мини преносни овлажнител, 1 парче USB кабел и 1 парч

【Ќе добиете】 : 4 парче овлажнител памук брисеви со дијаметар од 10мм / 3.93 инчен, специјално користи за да �

Исклучете го моќ, без вода, двојно сигурност заштита : нивото на Водата следење и паметни чипсет обезбед�

ШТО го ЗАСЛУЖУВААТ НАЈДОБРОТО : Со ефективно опсег до 376 ft2 / 35 м2, Класичен 200 Овлажнител обезбедува брзо,

Пијано копчиња, нека ти се чувствуваат удобно touch3.Тивко обновување на вода трае цел ден, ви даваат чувст�

КУЛ МАГЛА ОВЛАЖНИТЕЛ : Ултразвучно овлажнител има 3 прилагодливи нивоа на излез, кул магла, и максимална

Преносни и компактен дизајн е многу погодно да ги носите Овој воздух овлажнител користи технологија, та

Please wait...