0
clear
  • Nhlzj XIAOQIANG Ѕид Монтирани Бричење Огледало Бања Огледала 7 - Инчен 10x Зголемена Проширување Двојно Страна, 360& сте LED Светло Прилагодливи
  • -20%
  • -20%
Nhlzj XIAOQIANG Ѕид Монтирани Бричење Огледало Бања Огледала 7 - Инчен 10x Зголемена Проширување Двојно Страна, 360& сте LED Светло Прилагодливи

Nhlzj XIAOQIANG Ѕид Монтирани Бричење Огледало Бања Огледала 7 - Инчен 10x Зголемена Проширување Двојно Страна,

DEN 5020.56

Износ
Това е достапна

Краток допир на копче : вклучување/ Исклучување На LED светлата на шминка огледало.Ние веруваме дека сте задоволни со квалитетот и квалитет на нашите производи.Stepless dimmable Оваа 10 X зголемена ѕид суета огледало со dimmable светла. 10 X зголемена запалени ѕид огледало зголемена огледало со светла е двојно - еднострани круг огледало, 1 X од една страна и 10 X на другите, која е погодна за секоја задача, како што се шминка, облекување, лицето, бричење, tweezing и нема да се чувствувате вртоглавица.Ние ви обезбеди задоволително решение.На рака може да биде продолжен врз основа на вашите потреби. ▲ Вклучува хардвер монтажа за површината или вдлабнати инсталација.▲ Практичен Дизајн - Огледало површина 7 инчи приближно 17.Двојно двострано огледало во 10 зголемување на поставување : нормална страна и 10 X зголемена страна; на зголемена страна е идеален за бричење, контактна леќа поставување, шминка, коса отстранување и други хигиена активности ( дистанца од 15 cm за добивање на совршена резултат).Допир кој се активира со копче на ѕидот суета огледало за вклучување/ исклучување на LED светла и затемнување.Пакет Содржи : 1x LED Монтира на Ѕид Огледало со завртката за полнење★ Услуга - Нашата продавница работи во добра вера и се задоволството на клиентите, како неговата цел.Долго допир на копчето : Затемнување на светилки од LED зголемува огледало.Кога не е во употреба, тоа може да биде укината против ѕид страна за да се зачува простор.ЕНЕРГИЈА СНАБДУВАЊЕ : Напојува со 3 x AAA батерија( не се вклучени) и полнење преку USB кабел.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

15 Платно Tote Торба Сет : Секој пакет доаѓа со 15 обичен, количка, и обновливи шопинг кеси направени од 6 мл /

Вградена Liion батерија, Може да се наплаќаат директно преку КОМПЈУТЕР преку USB кабел или адаптер со DC5 V из

Погоден сцена : Совршен за хотели, кујна, авиони кабината, козметички салони, тетоважа продавници, нокти

Питсбург Пирати.Роберто Clemente.100.000 огласи.Промоции Заштедите Пари.Star Wars Одење Мртов Хокеј Бејзбол 2020 Topps

КОЖА STROP : На способност на мокра бричење започнува со импресивен жилет.Оваа кожа strop е направен од чиста

Еднокопче за снимање, два начини може да биде вклучен произволно.Гласовна контрола : префрлување помеѓу

Едноставен за инсталација и отстранување.Мекоста е умерен, носат многу удобно.Шарени дизајн, убав замен

Потоа изберете "Контактирајте со Продавачот" копчето за да ни ги испратите некоја email порака.Ние ќе ми би

Песна чекори, растојание, калории изгори и активни минути.Види статистика и време со светла OLED допрете г

Ова е E O M овластени дел.Одговара на различни Broan модели.ОЕМ Дел Број S97015157 Ова е Broan замена дел.Дел Број S9701

Увезени.Наменета за : Обука.Опремени се вклопуваат; Светлина поддршка.Speedwick ткаенина фитили пот да ви по

Закачалката завртки имаат двојна теми : на дрво завртка тема на едниот крај и металниот тема на други.Ко

Ве молиме оставете малку грешка на големината поради прирачник за мерење 【Лесен за употреба】секој сре

Пријави VertexСтандардапарат vx210 A Батеријата со или без Радио.Универзален Полнач (Трошоци NiCD, NiМЗ, LiIon и LiПо

Тоа е совршен за кучиња дека кучињата кои голтка нивната храна.38 инчен / 11.Тоа промовира здрава бавно ја

На легиран челик совет е потешко, силен, и може да издржи екстремни товари.На вежба малку може да се кори

Дијаметар (Номинална) : #10 Thread Теренот : 24 Length (Номинална) : 1"Производ Класа : Надворешно Навој Fasteners Order : Те

Битови Прецизно одговара на барањето на Американската димензија и стандард.Американската индустрија к

Идеален над вратата крпа решетката за бања, над вратата грб решетката за entryway / спална соба, итн.Широка п

Премиум scrapbooking хартија со Четврто Одделение дизајн.Стандард 12 x 12инчен големина.Киселина и lignin слободни

Материјал : метал база,стаклена леќа, печати,Направени да нарачате,рачно изработени објект.Водител на Г

Виткање Дизајн Со прилепува во 4 краишта за да се направи тоа е лесно да се свитка и се одвиваат и пак ста

Класичен заврши околу плоча за двојно заклучување комбинација locksets со 21 / 8инчи дупки со 51 / 2инчи центри.

Замена За Про Полнење Системи I4815obrmliftiec* Батеријата.Volts 48 Единица за продажба : 1 Замена За Про Полнење Сис

Please wait...