0
clear
  • VinDox Керамички Мачка Чешма Замена Филтри, Фонтана Јаглерод Филтри Компатибилен со iPettie Tritone Порцелански Милениче Пиење Фонтана Керамички Мачки и Кучиња Чешма
  • -20%
  • -20%
VinDox Керамички Мачка Чешма Замена Филтри, Фонтана Јаглерод Филтри Компатибилен со iPettie Tritone Порцелански Милениче Пиење Фонтана Керамички Мачки и Кучиња Чешма

VinDox Керамички Мачка Чешма Замена Филтри, Фонтана Јаглерод Филтри Компатибилен со iPettie Tritone Порцелански

DEN 623.76

Износ
Това е достапна

Фонтаната Замена на Филтри : Компатибилен со i Pettie Tritone керамички мачка чешма.Пакетот вклучува 16 активиран јаглерод филтри и 4 пред-филтрирани пена.Замена и Чистење : Исчистите мачка фонтана филтер и пена филтер еднаш неделно.На јаглероден филтер се заменуваат на секои 2 недели, и пена филтер се заменуваат на секои 4 недели.Двоен Систем за Филтрација : Јаглероден филтер помага да се прочисти квалитетот на водата и подобрување на вкусот.Пена филтер може да биде филтрирана за коса, прав или храна остатоци и штити пумпа.Здравје и Безбедност : Направен од BPA-free пластика, природен памук, кокос школка активиран јаглерод, еколошки материјали може да се заштити здравјето на вашето домашно милениче.Имајте на ум пред да го Користите : Пред замена, ве молиме исплакнете мачка фонтана филтер со чиста вода.Тоа е најдобро да се продавница некои филтри што можат да бидат заменети во времето.Керамички Мачка Чешма Замена На Филтрите.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

На чешмата филтер е направен од добар квалитет активиран јаглерод и памучен материјал, издржлив и еднок

КАПАЦИТЕТ на ВОДА : на Располагање во 64 унца., 128 унца.или 320 унца.вода капацитети.ХИГИЕНСКА ВОДА САД : шолј

Оваа Чешма iseasy за вашето домашно милениче да се користат и тоа е исто така лесно да се инсталира!4.5x5cm Pipe д

СУПЕР ТИВОК ДИЗАЈН : Молчи пумпа, 5 V низок напон работа, помалку од 38 d B кога работат нормално, ниска режим

【Тројно Филтрација Систем】Донесување висока густина неплетени, на активниот јаглен филтер памук може

На циркулаторниот систем помага да се обезбеди максимална oxygenation за новак, подобро дегустација на вода

Вода фидер за домашни птици вода за пиење.Повеќето минерална вода во шишиња и за шишиња може да се корис

Вода или храна кутија за домашни миленици.Свитлива, преносни и лесен.Лесна и издржливи водоотпорен лаге

Отворено Милениче Играчка : Само притиснете на педалата и вашето домашно милениче ќе уживате во активно

Направете вашето домашно милениче уживаат во чиста вода 【 ГОЛЕМИНА 】 19.5 19 14.5 cm 【 МОЛЧИ ПУМПА】миленич

Се движат вода поттикнува миленици да пијат и да останете хидрирани.Заменливи филтри на активен јаглен,

[Поттикнат Пиењето] Слободен проток на вода струи примами миленици да пијат повеќе и помага во спречува

Нека Миленичиња Пијат Повеќе Вода : Многу студии покажаа дека нашите furkids сакаат да пијат од движи вода н

Cutest Фонтана за Вашиот Cutest Мачки.Е вашата мачка фасциниран со вода од славина?Инстинкт им кажува работи в

Материјал : ABS+ПВЦ.Димензии : 28x27x17 cm 3.8 L голем капацитет дизајн.Течењедоказ и не истури : Постои течењедок

Голем капацитет 1.3 L капацитет на вода, специјални течно проток на вода и филтрирана вода ги поттикне ва

Квалитетот на Материјалот што се користел за вашето домашно милениче е најдобро здравје.Дизајниран во

Домашно милениче фонтана содржи предфилтрирање сунѓерот фаќа косата и други големи честички пред тие д

Лесно да се чисти, опремени со филтер подлога, автоматски циркулација филтрација, не overflow.На Рептили Вод

Со одредена тежина, може да го спречите превртување.Мазна површина, па тоа не би повреден вашата прекрас

Може да има некои отстапувања помеѓу вистинската големина и мерена големина.Тоа не треба да ја смени во

Погоден за : Компатибилен со Drinkwell Нерѓосувачки Челик 360, LotАвалон, Seascape, Sedona, и Пагоди миленичиња Куче и М

Се движат вода поттикнува миленици да пијат и да останете хидрирани.Repalceable филтри на активен јаглен, чис

Садот е доволно голем, и има многу видливи се пополни линии за да бидете сигурни дека тоа никогаш не се р

6 L Голем Капацитет : Xia Z куче фонтана има капацитет на вода од 2,6 литри (84 унци) со кој може да обезбеди дов

►Висококвалитетни материјали : Врвен квалитет PP microporoфилтер памук и високи перформанси активиран јагл

??Ако имате било какви прашања??ве молиме контактирајте со нас во времето.Ние ќе ви обезбедиме со подобри

【СОВРШЕН НАТПРЕВАР】Замена на филтрите за Nauty Paws Бран и Чаша Торта Порцелански Мачка Фонтана 71 унца / 2.1

Голема вредност 16 пакети на мачка чешма филтри.Компатибилен со други 81oz / 2.4 L круг мачка фонтани за пиење

Please wait...