0
clear
  • Преовладуваат Докажано | Големи се Повлече-Up | Жените Инконтиненција Заштитна долна облека | Максимум Absorbency | 18 Count
  • -20%
  • -20%
Преовладуваат Докажано | Големи се Повлече-Up | Жените Инконтиненција Заштитна долна облека | Максимум Absorbency | 18 Count

Преовладуваат Докажано | Големи се Повлече-Up | Жените Инконтиненција Заштитна долна облека | Максимум Absorbency

DEN 335.76

Износ
Това е достапна

На topsheet на овој производ содржи минимум 15% памук.УДОБНОСТА & INNOVATION : Ние помина децении работат со корисници & здравствените работници да се развие возрасни пелени & инконтиненција долна облека кои нудат дискретна удобност & absorbency & поддршка на здравјето на кожата.Дпи-Одговара памук enhanced обезбедува мека, удобно се вклопуваат.СИГУРНИ и ДИСКРЕТНА мочниот МЕУР ИСТЕКУВАЊЕ ПРОИЗВОДИ : Ние нудиме дискретна & удобно заштита со долна облека, влошки, кратко, кревет влошки, & belted штитови за возрасни инконтиненција & post-partum мочниот меур истекување.Нашата посветеност на квалитет и иновација е евидентно во секој производ правиме.МАКСИМАЛНА ABSORBENCY : Max Sorb Гел јадро обезбедува максимална absorbency за умерена до тешка протекување & Omni-Мирис Guard го неутрализира смрдеата веднаш.ЖЕНСКА КРАТКО : Овие расположливиот се повлече-up кратко беа дизајнирани специјално за жените за употреба во текот на денот или во текот на ноќта, со Удобноста Форма Плус жартиери дека flex за мазна, дискретна женски одговара.Голема големина одговара на половината големини 38 50 инчи за сит и удобно се вклопуваат.Печат на Памук и памучни enhanced TM се трговски марки на Памук Incorporated.Преовладуваат возрасни нега производи се произведени во Пенсилванија со внимание на квалитетот, безбедноста, одржливост, како и одговорните извори практики од Прв Квалитет, едно семејство во сопственост на компанијата.Влага е брзо заклучен во на контакт за додаде истекување заштита додека мека надворешниот ткаенина обезбедува дополнителни сите-ден удобност.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Едноставен за инсталација и отстранување.Мекоста е умерен, носат многу удобно.Шарени дизајн, убав замен

Закачалката завртки имаат двојна теми : на дрво завртка тема на едниот крај и металниот тема на други.Ко�

▶Изработени од високо квалитетен материјал, кој е на животната средина, безбедно и трајни производи за

Песна чекори, растојание, калории изгори и активни минути.Види статистика и време со светла OLED допрете г

На легиран челик совет е потешко, силен, и може да издржи екстремни товари.На вежба малку може да се кори�

0.7 L 4 L примерок јачина на звук 1.05 Ft2 мембрана област.Глицерин слободни модифицирани polyethersulfon (мЈСВ) мембр

Питсбург Пирати.Роберто Clemente.100.000 огласи.Промоции Заштедите Пари.Star Wars Одење Мртов Хокеј Бејзбол...

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Хјустон Astros.Џеф Bagwell.Имаме неверојатна колек

Peso / Тежина : Кг 0.3 ИСКРА МОДЕЛ SA069 МЕРЦЕДЕС SLS AMG GT3 N 6 2 MACAU GP GT ПРВЕНСТВО 2014 Р ВАН ДЕР ZANDE 1 : 43 Marca / Бренд ИСКРА

Ние сме професионални дистрибутер на електронски производи.Само барате клучни зборови во нашата прода�

Природен, моќен, сите намена почиста.Идеална за кујната, бањата и тешки домаќинство работни места.Содрж�

Погоден сцена : Совршен за хотели, кујна, авиони кабината, козметички салони, тетоважа продавници, нокти�

Премиум scrapbooking хартија со Четврто Одделение дизајн.Стандард 12 x 12инчен големина.Киселина и lignin слободни

Дијаметар (Номинална) : #10 Thread Теренот : 24 Length (Номинална) : 1"Производ Класа : Надворешно Навој Fasteners Order : Те�

Класичен заврши околу плоча за двојно заклучување комбинација locksets со 21 / 8инчи дупки со 51 / 2инчи центри.�

Лесно да се тркалаат на четири lockable вртливата casters.Ергономски повлече рачка за лесно да се поттикнат.Држ

Краток допир на копче : вклучување / Исклучување На LED светлата на шминка огледало.Ние веруваме дека сте

Тоа е совршен за кучиња дека кучињата кои голтка нивната храна.38 инчен / 11.Тоа промовира здрава бавно ја

Пријави VertexСтандардапарат vx210 A Батеријата со или без Радио.Универзален Полнач (Трошоци NiCD, NiМЗ, LiIon и LiПо

Хексадецимален Кап Завртки се завртки со рамо во должина подолго потоа 11 / 4".Тие имаат хексагонална глав

Извор на светлина светилка монистра се рамномерно распоредени, 180 ° без слепа точка осветлување, брзо ле

Вграденво Offline мапата apk,можете да ја користите онлајн / офлајн GPS навигација совршено.Можете да ги зачув�

Идеален над вратата крпа решетката за бања, над вратата грб решетката за entryway / спална соба, итн.Широка п�

Tohnichi SP560 N×55 Open Крајот Или Прстен Главата Претходно вртежен момент Клуч, 130 560 Nm Torque Опсег : 130 560 NMOverall Долж

Ве молиме оставете малку грешка на големината поради прирачник за мерење 【Лесен за употреба】секој сре

Еднокопче за снимање, два начини може да биде вклучен произволно.Гласовна контрола : префрлување помеѓу

Ова е E O M овластени дел.Одговара на различни Broan модели.ОЕМ Дел Број S97015157 Ова е Broan замена дел.Дел Број S9701

Please wait...