0
clear
  • Изборот Материјали Голема Лига За Бејзбол Пердув Водител На База На Приклучоци (3-Pack)
  • -20%
  • -20%
Изборот Материјали Голема Лига За Бејзбол Пердув Водител На База На Приклучоци (3-Pack)

Изборот Материјали Голема Лига За Бејзбол Пердув Водител На База На Приклучоци (3-Pack)

DEN 594.48

Износ
Това е достапна

Голема лигата пердувести база приклучоци.Времето Отпорни. 3-пакет.Дизајниран за употреба додека бејзбол или софтбол основи се во чување за време на одржување на терен.Светли бои пердувести врвот е високо видливи и лесно да се лоцира на теренот.Се обезбеди база на заштита не се компромитирани за време на редовните бејзбол или софтбол областа одржување со Голема Лигата База Приклучоци.Дизајнирани да бидат сместени во внатрешноста на база на заштита на теренот, овие база приклучоци се идеални за употреба додека основи се во складирање.Црната база вклопува безбедно внатрешноста на сидро за да се спречи кал, трева, вода и други остатоци од пополнување внатре, помагајќи да се продолжи векот на подлога.На високо видливи, светли бои пердувести врвот прави приклучоците лесно да се лоцира за едноставна отстранување кога тоа е време да се стави на бази назад на своето место.Дизајниран за употреба додека бејзбол или софтбол основи се во чување за време на одржување на полето Помага во спречување на нечистотија, вода, трева и други остатоци од внесување на подлога и предизвикувајќи штета Црна база вклопува безбедно внатрешноста на сидро да помогне во зголемување на долговечноста на сидро Светли бои пердувести врвот е високо видливи и лесно да се лоцира на полето 3 се вклучени подлога може да се користи за да се заштити повеќе база подлога одеднаш Спецификации : Активност : Бејзбол/Софтбол Боја : Црна, Сина или Црвена Боја Семејство : Мулти Производ Тежина : 0.15 lb.Количина : 3 Временски Отпорни : Yes Голема лигата пердувести база приклучоци.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Службен плоча за мали и младинска лига тимови 17" x 17", во внатрешноста на рабовите 8.5".Beveled страни коса во з�

3 База Плочи : 13 1 / 2" x 13 1 / 2" x 1 / 8".Дома Плоча : 17 1 / 2" x 17" x 1 / 8".Стомна е плоча 17 1 / 2" x 5" x 1 / 8".Одлично за излети ил

Со четири страни, кутијата е погребан во стомна е могила и ротира периодично за да се спречи тоа од носењ

ПРОФЕСИОНАЛНАТА БЕЈЗБОЛ ОСНОВИ : Pro закотвени база сет вклучува првиот вториот и третиот торби и хардве�

Please wait...