0
clear
  • Св Patricks Ден Bibs Елф Бебе Bibs Водоотпорен Лига Прилагодливи За Бебиња Години Bibs Бебе Подароци (6-24 Месеци)
  • -20%
  • -20%
Св Patricks Ден Bibs Елф Бебе Bibs Водоотпорен Лига Прилагодливи За Бебиња Години Bibs Бебе Подароци (6-24 Месеци)

Св Patricks Ден Bibs Елф Бебе Bibs Водоотпорен Лига Прилагодливи За Бебиња Години Bibs Бебе Подароци (6-24

DEN 335.76

Износ
Това е достапна

✿ St Patricks Ден Подарок За Бебето - Во Бебе Прво Божиќ, му Дадете на Вашето Бебе Да го Носат Овој Лигавче, да Биде Симпатична Божиќ Elf Бебе, Па на Вашето Бебе Изгледа Повеќе Симпатична.Полиестер (Водоотпорен).Копче затворање. ✿ Високо-Квалитетен Водоотпорен Ткаенина - Нашиот Божиќ Бебе Лигавче Е Направен Од Високо-Густина Високо-Квалитетни Водоотпорен Крпа, Која Е Мека И Силна. ✿ Големи Џеб - Постои Џеб На Задната Страна, Па Нема Потреба Да Се Грижите За Храна Протекување Надвор Од Бебето. ✿ Погоден За 6-24 Месеци Бебето - Size : само 11,6 во/29.Св Patricks Ден Доаѓа Да Се Подготви Значајни Подарок За Вашите Бебиња Да Го Прослават " Свети Patricks Ден!❀ Карактеристики : 1.Еден Слој Структура, Не се Грижи За Непријатни Нешта Помеѓу Ткаенина Слоеви.Топло Овој Прекрасен Божиќ.❀ Напомена : 1. Материјал : Полиестер (Водоотпорен)2.Ве молиме изберете соодветен бебе лигавче според size5. Инструкции За Перење : Со Цел Да Се Продолжи Работниот Век На Нашата Bibs, Ние Ви Препорачуваме Да Треба Само Да Се Избрише Со Влажна Крпа Или Исплакнете Со Вода И Висат Тоа Да Се Исуши.5 cm(W) x 15in/38.Секогаш Бидете Сигурни Дека Ткаенина Е Целосно Сува Пред Складирање.Кога е Во Употреба, Тоа Станува 3d Џеб Да се Соберат Остатоци И Контрола На Spillage На Храна Отпад.Лесно Да Се Чисти. Посебна Забелешка : Оваа Големина на Податоци Е Нормална последица На Различни Мерни Методи, како И Грешка Е во Рок од 1-2cm.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Кука и Јамка затворање.Големина : 38 x 30cm (15 x 11,8 во).Материјал : Водоотпорен крпа.Нема лошо напишан лепенка �

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Обоена кадифен ткаенина бебе лигавче со Велкро затворање.Направена од ултрамазна микроmink полиестер.за�

Се ВКЛОПУВА 6 ДО 24MOS – На Super Bib придава врз задниот дел на рамото со кука и јамка за брз, прилагодливи и за�

Шестпарче оброк Сет со зелена зеле snap и да одат избришеоф bibs (3 парчиња), учење на сад направен од силикон

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Засилен велкро затворање.Зборовите кои се користат во насловот / термини за пребарување не се наменети �

Обоена кадифен ткаенина бебе лигавче со Велкро затворање.Направена од ултрамазна микроmink полиестер.за�

100% Памук.Направен во САД.Ултра абсорбента турски Памук Тери Velour лигавче со сатен намали и предвремени з�

Обоена кадифен ткаенина бебе лигавче со Велкро затворање и појавување на burp крпа.Направена од ултрамаз�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

100% Полиестер.Рака Мие Само.Користење На Висока Густина ВисокоКвалитетни Водоотпорен Крпа, Меки, Силни, �

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Машина За Миење.Сега ние двајцата да уживате оброк време и да се исчисти е sooo лесно.Нашето Бебе led weaning ли�

Кука и Јамка затворање.Големина : 38 x 30cm (15 x 11,8 во).Материјал : Водоотпорен крпа.Нема лошо напишан лепенка �

Големина : 38 x 30cm (15 x 11,8 во).Материјал : Водоотпорен крпа.Нема лошо напишан лепенка која предизвикува осип

Лигавче : 100% Памук / Чорапи : 73% Памук, 25% Најлон, 2% Spandex.Увезени.Сет вклучува три bibs и два пара на чорапи.Ли�

Полиестер.Направен во САД.Фото реалистични обоена ткаенина нема да избледи, пукнатина или кора.Влага wick

СтресСлободен Радост – Радост во бебе е самостојно хранење со твоите ширум лигавче од Grabease!Нашите водо�

100% Полиестер.Кука и Јамка затворање.Машина За Миење.Направени со меки, лесни, водаотвратителен Repeltex тка�

Материјал : Направи на ЕВА(Етилен Винил Ацетат Кополимер), на деца лигавче е висококвалитетни и издржлив

Подарок За Бебето Му Дадете На Вашето Бебе Да Го Носат Овој Лигавче, Да Биде Симпатична Бебе, Па На Вашет

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

【Целосно Водоотпорен】 Состави од премиум лесни PUL ткаенина, целиот ракав лигавче е водоотпорен.Покрај

Please wait...