0
clear
  • Танчер во Бела Рака Насликани Дизајн Needlepoint Платно A00243 (18CT Моно Делукс,12 X 15)
  • -20%
  • -20%
Танчер во Бела Рака Насликани Дизајн Needlepoint Платно A00243 (18CT Моно Делукс,12 X 15)

Танчер во Бела Рака Насликани Дизајн Needlepoint Платно A00243 (18CT Моно Делукс,12 X 15)

DEN 455.76

Износ
Това е достапна

3 Типови На Платна, 5 Големини Да Се Избере.Платно Само, Без Волна Или Конец Теми Пак, Не Комплет.Убава Модел, Светли Бои, Живописни Дизајн.Палета На Бои За Граница За Референца, Нема Боја Кодови / Броеви. 7-12 Работни Дена Може да Биде Донесено во САД, Канада И Други Земји од Западен балкан.Опис : : Оваа е Убава ПОЛНА БОЈА печатени Needlepoint Платно, Професионално Страна се Насликани Дизајн, потоа Испечатени На Needlepoint Платно во согласност со оригинален дизајн.Големина Во Опција Е За Дизајн / Големина На Слика, Платно Големина Обично Околу 5 Инчи Пошироката & Подолго Отколку Од Дизајнот / Големина На Слика.Јас.Платно Само, Без Волна Или Конец Предиво II.На Палетата на Бои Е на Граница на Платно За Референца.III.Платно ќе биде испорачуван виткање и спакуван со внатрешен & надворешниот кеси со нега за да се спречи од оштетување.Платно Тип : I. 10 CT Пенелопе Платно II. 14 CT МОНО Платно III. 18 CT Моно Платно ве Молиме Погледнете во Опции Во Листата Обично 10cm (Околу 5 Инчи) поширок и подолг од дизајн големина Детали : Платно Type Sample Picture Feature 10 CT Увезени Бела Пенелопе Платно : Двоен Конец, тоа може да се формира 10 CT бруто-точка или 20 CT petit точка бода, направени во ЕУ 14 CT/18 CT Бела Моно Делукс Платно : Една Мрежа, со висок квалитет, направени во ЕУ .

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Птици.Животни.Firebird.Фантазијата и Магија.Растенија и Цвеќиња.Паун во Цвеќиња DIY Beading Комплет Количество н

Тип На Производ : Играчки И Игри.Објектот Пакет Димензија : 8.382 cm L X14.986 cm W X23.876 см Х Точка Пакет Тежина : 0.295

Уметноста резерви во оваа уметност сликарство поставени се изработени од еколошки материјали.Голем бр

Целосна Вежба Дијамант Сликарство DIY 5 D дијамант сликарство е дизајниран со целосна вежба дијаманти за

Во однос на големината, ве молиме овозможи разликата на 12 cm поради прирачник за мерење, ви благодариме!С

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

Добредојдовте на нашиот шопската посакуваме пријатен шопинг искуство!Нашите производи се целосно тест

Идеална DIY домот и декорација на подарок.Крстот бод е лесна техника за сите возрасти.Секој може да го нап

ПЛАТНО : Мерки околу 15 x 13 инчи, вклучувајќи 1.5 инчен граница.ДИЗАЈН : Stitchable област мерки околу 12 x 10 инчи.Бо

Железо пенкало : двете заварување и дрво согорување функции, можат да работат во прилагодлива температу

Материјал : автомобил покритие е направен од висок квалитет на оксфорд ткаенина, без мирис, мека, еласти

НОВИОТ ДИЗАЈН : 4 слот мултиброд дијамант слика или beading послужавник.тоа има коцки дека за 2.45 инчи широка

Хебрејскиот назив за симбол – а hexagram формирана од две преклопување на триаголници, еден насочена нагор

Добредојдовте на нашиот шопската посакуваме пријатен шопинг искуство!Нашите производи се целосно тест

●Солидна Автомобил Врската го прават овој апарат совршен за двете патни и складирање КУПИ СЕГА ОГРАНИЧ

Please wait...