0
clear
  • Мали корпата за Ѓубре со Капак германски Овчар Куче на Темно Сива боја Ѓубре за Отпадоци Круг Отпад Бин Притиснете Покрие Куче Доказ Wastebasket за Кујна Бања Дневна Соб?
  • -20%
  • -20%
Мали корпата за Ѓубре со Капак германски Овчар Куче на Темно Сива боја Ѓубре за Отпадоци Круг Отпад Бин Притиснете Покрие Куче Доказ Wastebasket за Кујна Бања Дневна Соб?

Мали корпата за Ѓубре со Капак германски Овчар Куче на Темно Сива боја Ѓубре за Отпадоци Круг Отпад Бин Притиснете

DEN 1679.76

Износ
Това е достапна

Ние веруваме дека овој вид на корпата за ѓубре може да се направи вашата соба повеќе живописни и интересни.Ако има било какви проблеми, ве молиме контактирајте не директно, ние сме одговорни продавачот и ќе ви даде решение што е можно побрзо!. 【Warmhearted Услуга】Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте не директно.Едноставен шрафцигер е вклучена во пакетот, која може да се зезнав на нозе по приемот. 【Погоден за различни сцени】Совршен за користење во која било област од својот дом, како што се бања, кујна, спална соба, дневна соба, тоалет, condos, RVs, кабини, канцеларија, ученичкиот дом, хотел, или дури и некоја пелена ѓубре може да ако треба, овие едноставен, модерен, и супер функционална скандинавските ѓубре лименки нема да ве изневерам.Тоа може да се користи како кујна корпата за ѓубре со капак за да се грижи за хигиената во кујната.Тоа не изгледа како на корпата за ѓубре, но тоа се повеќе убави, а земајќи ги во предвид функцијата на корпата за ѓубре. 【Трајни и мирис-доказ, лесен за чистење】High-end пластика и цврсти вештачки дрвени нозе направи посилни и потрајни.И нашите производи се достапни во различни стилови и модели, па можете слободно да натпревар нив да се саканата сцена.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Ѓубре облоги убаво се вклопуваат во неа, и може да е добра големина кои можат да се вклопат и во различни

Димензии : (Вкупно) : 28 см (11") Ширина : 20 cm (8").Корпата за ѓубре е одлична за статистика, спална соба, или во б

★Најновите стил корпата за ѓубре, модерен и нови ★Канцеларија, кујна, дневна соба, трпезарија мебел од

Нашата мисија е да се направи работа полесно Вистинската боја на производот може да биде малку поинако

Ова ѓубре може да ја покажува својата личност со стилски изглед; тоа е многу погоден за домашни простори

Верувам дека тоа ќе додадете на убавината на работа и живот, секаде каде што е сместен.Мултифункционале

HANDSFREE ПЕДАЛАТА : долготрајни на возилото стои до секојдневна употреба и ги отстранува потребата да се до

Вистинската боја на производот може да биде малку поинаков од сликата, поради разликата во следи модел

■Внатрешниот ѕид е засилен ефикасно да се спречи деформација и е издржлив ◆Направени од PP материјал, д

1 100% сосема нов, со висок квалитет невкусна, висока цврстина и долг животен век 2 Солидна боја на корпата

【Удобен Дизајн】 8.67"W x 14.3"H Можат да може да се одржи до 7 Литар / 1.9 Литри на ѓубре.На кружна форма е соврше

Оваа мемо подлога носител е ефикасен дизајнер решение за десктоп.Стилски, модерен бентвуд мемо носител

3") Дијаметар( 8.Вие не мора да си помисли дека мал корпата за ѓубре може да биде толку убаво шик.На висока

Користете сценарио : стилски мали корпата за ѓубре може да се постави било каде сакате, особено во склоп

Материјалот е со висок квалитет, еколошки, се чувствува добро и издржливи, погоден за дневна соба, кујна,

Тоа е целокупната круг структура, ригидно и не е лесно да деформација, внатрешни хуманизирано внатрешна

Димензии : Горниот Дијаметар 26cm,Дното 20cm,Висина Е 26cm.Повеќе Цели : Тоа Не Е Само Може Да Работи Како Ѓубре

Површина е мазна и водоотпорен, многу издржливи и полесно да се чисти.Совет : Поради различни монитори, н

Тоа е совршен за дом, канцеларија, кујна и повеќе се користи.Идеален простор организаторот за бања,дневн

8 Литри) Висина(14.Тоа може ефикасно да се спречи мирис, да се спречи кутре од тропа во текот на корпата за

Големина : 20.8 cm X 15.2 Х 36 См.Удобен Рачка за Лесно Поправи Кеси за Отпадоци, исто Така, Може да ја Преместите

Производ Боја : Сребро.Производ Материјал : Мрежа.Производ Чистење Инструкции : Избрише Надолу Со Влажна

Парична казна изглед : На производ има три faux дрво жито нога поддршка, така што не треба да се превиткува

Ѓубре лименки се згодни и убави.7") Материјал(PP+ABS).Тоа може да биде ставен во соба не само да се пополни на

Производ параметри : Капацитет(7 Liter / 1.Површина е мазна и водоотпорен, многу издржливи и полесно да се чи

【Магија капак дизајн】 Само еден прст е потребно за лесно отворање и затворање на капакот, кои совршено

▪ Модерен креативни цртан филм симпатична мини корпата за ѓубре, едноставни и стилски дизајн, шарени, с

Боја : зелена, бела, розова, отворање и затворање на метод : push тип, материјал : пластични, големина : 22.5*12.5*1

Please wait...