0
clear
  • VASAGLE Ѕид Кабинет, Виси Бања Складирање Организатор, Медицина Шкафот со Прилагодлива Полица и Двојни Врати, 23.6 x 7.8 x 27.5 Инчи, Бела
  • -20%
  • -20%
VASAGLE Ѕид Кабинет, Виси Бања Складирање Организатор, Медицина Шкафот со Прилагодлива Полица и Двојни Врати, 23.6 x 7.8 x 27.5 Инчи, Бела

VASAGLE Ѕид Кабинет, Виси Бања Складирање Организатор, Медицина Шкафот со Прилагодлива Полица и Двојни Врати,

DEN 3046.80

Износ
Това е достапна

ИЗДРЖЛИВОСТ ПРВО : Направен од здрав ХИДРАТИ P2 МДФ, овој ѕид-монтирани кабинет со мазна бела завршница и 2 сребрени метални рачки е изграден да го издржат секојдневна употреба.Се КОРИСТАТ ЅИД ПРОСТОРОТ : Не се доволно подот простор во вашата бања?Мислам вертикално!Оваа 7. - Сите-бело кабинет со едноставна силуета носи еден допир на свежи и елегантен глам на вашата бања.Ако сте фан на минимализам, ова медицина кабинет со чисти линии и едноставни профил ќе биде веднаш до вашата улица. - Сите оптоварување на капацитетите на споменатите се во статичен, дури и состојба.Статичен Капацитет на Секој Слој : 11 lb(5 кг)Пакет Содржина : - 1 x Ѕид Кабинет - 1 x Додаток Торба - 1 x Instructions VASAGLE Забелешки : - ве Молам, соберете оваа точка строго според чекори во упатствата.Плус, на прилагодлива полица претстава која сама по обичај талент за оваа единица, која ви овозможува целосно да ги користат внатрешен простор.СОБРАНИЕТО Е 1-2-3 : Да, знаеме дека не секој е експерт во собранието, тоа е причината зошто ние ви обезбеди со нумерирани делови и илустрирани инструкциите за да го направи собранието на лесно peasy задача.Медијапан.Статичен Капацитет : 33 lb (15 кг) - Макс.Спецификации : - Боја : Бела - Материјал : МДФ (Средна Густина Fiberboard) - Големина : 23.Вашиот модерна бања заслужува оваа VASAGLE бања ѕид кабинет!Вие исто така може да ги погледне другите во серијата за доследна бања стил.Се одликува со лесен отворена полица, обезбедување најде простор за складирање за често користените бања toiletries.6"H ѕид кабинет е паметен начин да се сврти празен ѕид во вашата бања, дневна соба или entryway во практичен простор, заштеда на подот. - Ве молиме да се стави производот во позиција каде што тоа не може да се распрсна. - Не само за бања, оваа единица е исто така се идеални за дневната соба како складирање кабинет или entryway да се одржи надвор-на-врата essentials.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Биполарно (BJT) Transistor Product Спецификација : Категорија : Дискретни полупроводнички законот за Производи, Tra

Ова е E O M овластени дел.Одговара на различни Broan модели.ОЕМ Дел Број S97015157 Ова е Broan замена дел.Дел Број S9701

Питсбург Пирати.Роберто Clemente.100.000 огласи.Промоции Заштедите Пари.Star Wars Одење Мртов Хокеј Бејзбол 2020 Topps

【Висок Квалитет】Флексибилни СТП поддршка плоча.Поддршка плоча е направено од полиуретан, флексибилни

Пријави VertexСтандардапарат vx210 A Батеријата со или без Радио.Универзален Полнач (Трошоци NiCD, NiМЗ, LiIon и LiПо

Погоден сцена : Совршен за хотели, кујна, авиони кабината, козметички салони, тетоважа продавници, нокти

Вграденво Offline мапата apk,можете да ја користите онлајн / офлајн GPS навигација совршено.Можете да ги зачув

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Битови Прецизно одговара на барањето на Американската димензија и стандард.Американската индустрија к

Песна чекори, растојание, калории изгори и активни минути.Види статистика и време со светла OLED допрете г

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Хјустон Astros.Џеф Bagwell.Имаме неверојатна колек

Дијаметар (Номинална) : #10 Thread Теренот : 24 Length (Номинална) : 1"Производ Класа : Надворешно Навој Fasteners Order : Те

Вградена Liion батерија, Може да се наплаќаат директно преку КОМПЈУТЕР преку USB кабел или адаптер со DC5 V из

Ги исполнува Или го Надминува ОЕМ Спецификации.Фабриката ОЕМ Фит Форма И Функција.Пред Center Match Возило За

HDTV Компатибилни.Max.Resolution WUXGA & 1080p.Ниво (Стекнат) & EQ (Ѕирка) Контроли 15pin HD излези.Синхронизација на Полари

Тоа останете во позиција, и можете да бидете во можност да управуваат со телефонот со само една рака.Не г

Ние сме професионални дистрибутер на електронски производи.Само барате клучни зборови во нашата прода

Заштита на вашиот Play Station 4 далечински контролер од прашина, отпечатоци од прсти, и гребнатини.Исклучите

Лесно да се тркалаат на четири lockable вртливата casters.Ергономски повлече рачка за лесно да се поттикнат.Држ

Еднокопче за снимање, два начини може да биде вклучен произволно.Гласовна контрола : префрлување помеѓу

Tohnichi SP560 N×55 Open Крајот Или Прстен Главата Претходно вртежен момент Клуч, 130 560 Nm Torque Опсег : 130 560 NMOverall Долж

Please wait...