0
clear
  • DEYYA Смешно Corgi Куче со Сирена Ѕвезди Перење Кошница со Рачки Количка за Перење Забавува Вграден во Ѕидот со кој се одвојува Загради Облека Организација
  • -20%
  • -20%
DEYYA Смешно Corgi Куче со Сирена Ѕвезди Перење Кошница со Рачки Количка за Перење Забавува Вграден во Ѕидот со кој се одвојува Загради Облека Организација

DEYYA Смешно Corgi Куче со Сирена Ѕвезди Перење Кошница со Рачки Количка за Перење Забавува Вграден во Ѕидот

DEN 887.76

Износ
Това е достапна

Големина:голем дијаметар што е погодно за вчитување облека : 19.3x11.8x15.9 во/49x30x40.5 cm.Материјал:300 D Оксфорд Ткаенина ПВЦ,водоотпорен,силна и носат-отпорни.Виткање складирање кошница, многу лесен и лесно да се носат далеку.Погоден за семејството, за статистика, универзитет дом, итн.Опремени со трајни и мека рачка,модерно и удобно.Нашите перење забавува:безбедно и удобно да се користи со стабилна поддршка пост,во меѓувреме задебелена дното, постабилна и издржливи.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА ПЕРЕЊЕ ЗАБАВУВА : Правоаголник, Направени од 300 D Оксфорд ткаенина и ПВЦ.Облеката попреч

Екопријателски &Премиум Материјал : Оваа ткаенина складирање кошница се направени од издржлив лен & вод

Димензии : (22 Боја : Бела 3.Тоа е направен од висок квалитет на оксфорд ткаенина, кои се цврсти и издржливи.

Удобна Рачка Дршката Е Направена Од Алуминиум Со Ева Двојна Контрола,И Е Засилено Да Биде Многу Удобно

★ Едноставно се водат на перење забавува излезе, ќе застане и да се задржи правоаголник исправена од со

Плетен кошница : изработени од природни плетен материјал, пореметат е стилски, елегантна и издржлива, бо

Помага да се задржи вашата валкана облека чиста, вашиот простор чисти, и вашите валкани алишта надвор од

Расклопна Дизајн и Без Инсталација : Перење забавува обезбедува привлечни и лесни решение за многу скла

Виткање Димензии : (23.62 x 20.47 x 0.2) / (60 x 52 x 0.5)cm (L x W x H) Железо Жица со Дијаметар : 13.19 / 33.5 cm Дупка со Дијаметар

53" (42 cm) Дијаметар 13.ЗДРАВ & ТРАЈНИ : Двоен слој 600 D оксфорд ткаенина со ЈП слој во внатрешноста за водоотпо

Ние се инсистира на обезбедување добар шопинг искуство со висок квалитет на материјалите и исклучителн

★[ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ]Големина : 17" x 13.и целата куќа изгледа чисто и уредно.Сува во вентилирани место, не го и

Помага да се задржи вашата валкана облека чиста, вашиот простор чисти, и вашите валкани алишта надвор од

Ние не наплата или размена во следниве случаи : Вашата цел не пристигне поради субјективни причини (јас.

Тоа е многу погоден за чување на растенија градинарство и дневни домаќинство дребулии.Направени од вис

{Постабилна И Издржливи} : внатрешноста на кошница е фиксна со загради, задебелена дното, постабилна и из

Кликнете на "Customzie Сега" копчето, потоа кликнете на внеси слика копчето за да испратите ваша фотографија

МАТЕРИЈАЛ : 300 D Оксфорд ткаенина, водоотпорен и издржливи, долг животен век.ГОЛЕМИНА на&КАПАЦИТЕТ : На пе

МАТЕРИЈАЛ : 300 D Оксфорд ткаенина, водоотпорен и издржливи, долг животен век.ГОЛЕМИНА на&КАПАЦИТЕТ : На пе

Гаранција : Со водоотпорен количка за складирање бин нормално ќе ти стигне во 815 дена(експрес испорака 4

Материјал : 420d Оксфорд Ткаенина, Едно Парче.Големина : 29.5 * 20 Инчи / 75 * 50.8 CM.Карактеристики : Ова Перење То

Голем капацитет за дизајн, погоден за универзитетот,спални, станови, апартмани, семејства, може да се ко

ПОЧЕТНИОТ ПАКЕТ : Пакетот вклучува (1) (15" L x 28" H) Перење Кошница и (1) Сет на 3 Ткаенина Складирање и Кеси.И во

Патент : НИ 9,926,105 B2 ; ДЕ 20 2014 101 047 U1 ; ZL 2014 година 1 0386688.1 BPA Free.Корисникот пријателски со едноставно popup за да

Please wait...