0
clear
  • Lilspud трпезарија Табела Тркач Сини 13 x 86 Инчен, Жанила Tabletop Колекција Салон Марами со Tassel за Бафет Камин Свадба Кафе на Маса, Оркестарот
  • -20%
  • -20%
Lilspud трпезарија Табела Тркач Сини 13 x 86 Инчен, Жанила Tabletop Колекција Салон Марами со Tassel за Бафет Камин Свадба Кафе на Маса, Оркестарот

Lilspud трпезарија Табела Тркач Сини 13 x 86 Инчен, Жанила Tabletop Колекција Салон Марами со Tassel за Бафет

DEN 743.76

Износ
Това е достапна

Луксузен жанила ткаенини, мека, комфорни и издржливи.Табела Тркач Сини 13 x 86 Inch Color : blue Material : chenille Size : 13 x 86 инчи (33cm x 220cm), исклучи tassels length Packing Вклучуваат : 1 x Жанила Жакард Табела Runner Features : Елегантен и освежување, мека, отпорни на дамки, лесно да се мијат и еколошки.Тоа совршено го одликува вашата канцеларија биро, цртање соба, кревет маса, чевли кабинет, пијано, mantel полица , влез маси, троседот маси и ТВ кабинет за секој ден употреба.Не кајгана.Измијте се со ладна вода.Тоа е многу шик и издржливи.Не само декорирање на вашиот дом, но, исто така, додавање мир во срцето.Сува со емитуваше.Тоа е исто така одличен избор за фестивали(денот на Благодарноста, ноќта на Вештерките, Божиќ, Роденденот Подароци, Свадба Партија, Денот на Вљубените, Годишнина, Денот на Таткото, на Мајката Ден, Пензионирање, Нови Години, Колеџ Дипломирањето, Св.Европскиот стил на табела знаме изгледа прекрасно.Идеален за било какви прилики, како што се ресторан, birthday (роденден), вечери, свиткување, кујна јадење, венчавка, Денот на Мајката, празници, housewarming и водителка подароци.За Чај/Кафе на Маса, ние предлагаме дека табела знаме треба да се откажам 8-10 инчи(20-25cm) на двата краја во најдобар ефект.Прилики : На маса scarfs совршено да се вклопи во вашата спална соба салон, дневна соба центар маса, отворено патио, старо биро, фрижидер, чај маса. Рака мие или сува cleaning2. Пегла на ниска топлина ако need7. Не машина washable Note : Бидејќи производите се сите, рачно се намали, повремено има грешка од околу 1-2 CMBuying Совети : За трпезариска маса, во принцип, табела тркач треба да се откажам најмалку 10-14 инчи (со 25-35 цм) над секој крајот на вашата маса.Рака мие или суво-исчистени се препорачува, особено tassel е страна-beaded.Тоа му дава на вашиот мебел изгледот што го сакате.Креирај ќе елегантна атмосфера и заштита на вашиот мебел од гребнатини и дамки, повеќе практични.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Лен.Материјал : Направен од лен.Селски, трајни и еднократно.Димензии : Ширина*должина13inch*72inch(33×180cm), соодв

Бесплатни ПерсонализацијаУВ Печатени да ги исполни вашите сезона.Кликнете десен агол копчето за прила

【ПАКЕТ ВКЛУЧУВААТ】 : 1Pack правоаголна сатен табела тркач, голема количина за да ги задоволат вашите разл

50% Жанила 50% Памук.МАТЕРИЈАЛ и FEACHER : се направени од Жанила, дебела и високо квалитетен материјал, соврем

Високо Квалитетен Материјал Направен од 100% полиестер, изгледа и се чувствува како памук, лен, умерена де

◆ Ако не сте целосно задоволни со производот, ние веднаш ќе и courteously ви нудиме целосна наплата или бренд

100% Памук, маса тркач 108 инчи долг е одличен начин да се направи вашата dinning добредојде & убава.Совршен за с

【Совршена Големина】13in x 72in бивол plaid Божиќ маса тркач 【Класичен Дизајн】маса тркач има класичен и руст

Пакетот Вклучува– 1* Табела Тркач / Табела Тркачи.Празник ОмилениГлам до вашата трпезариска маса со наш

Количина : 50 компјутери , Табела Тркач, во боја : Кралска Сина.Материјали : сатен.Големина : 12" x108 Инчен (30 CM

Функција : прашинадоказ,Повеќе рамни и повеќе текстура.Единствена површината и крои боја направи tablecloth

Секоја табела тркач има соодветните боја на tablecloth појавување.100% Памук и Јута.Совршен подарок за секого :

Земја На Потекло : Кина.Број на модел : 14 RNR060123 Објектот Пакет Димензија : 7.49999999235" L x 7.099999992758" W x 0.599999999388" H...

Направени од страна на Garnier Thiebaut, познат по убава, највисок на квалитетот француски табела постелнина.До

Мазна ткаенина, кожаfriendly и деликатна, парична казна изработка.Бојата е цврст, силен и носатотпорни.На бо

100% Лен.Увезени.Машина перат.Чист лен 100% лен 100% Европскиот лен.Пакет Должина на Производот : 12.6".Додадете

За НЕГА на НАСТАВА : табела тркач може да се мијат со macine со ладна вода, на нежен циклус & собори сува ниск

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : сјајот табела тркач е изработен од мека и тешки материјал со детелина дизајн, го прав

Полиестер.Количина : направен од sequins и решетката ткаенина, секоја тркач е прибл 12 x 108 инчи (W x L), 8 парчиња

Ние ги користиме оваа длабока заземјување во производство на текстил и произведени во апсолутно најдоб

100% Памук.Увезени.Проверки памук, маса тркачи мерка преголеми 16"x108".Овие 100% памук тркачи се одличен начин

Табела Тркачи Гроздобер.Увезени.табела тркачи гроздобер ❤Чипка Табела Тркач : 1pc 30x120 инчен бела чипка т

❤ Табела тркач големина : 70*13 инчен, 90*13 инчи ❤ Печатење : Персоналните DIY двострано печатење, исклучител

【Карактеристики на производот】 На симулирани thatch е отпорен на дожд и пламен retardant Нашите производи се

Оваа необична Табела Тркач е направен во ред капчиња нишка во уникатен модел.Тоа има многу користи за мн

Ве молиме овозможи 12 см разлики поради прирачник за мерење ❖ УПОТРЕБА : се вклопуваат за секојдневна Та

Најубаво изглед на табелата тркач може да се користи за трпезариска маса, чевли кабинет, и кафе на маса д

Please wait...