0
clear
  • DAUERHAFT медицинска Сестра Хранење Материјали 2L Теле Крава Хранење Млеко Шише Млеко Фидер Без да се Справи со Брадавица & Капа
  • -20%
  • -20%
DAUERHAFT медицинска Сестра Хранење Материјали 2L Теле Крава Хранење Млеко Шише Млеко Фидер Без да се Справи со Брадавица & Капа

DAUERHAFT медицинска Сестра Хранење Материјали 2L Теле Крава Хранење Млеко Шише Млеко Фидер Без да се Справи

DEN 1864.80

Износ
Това е достапна

Дизајниран за теле, гума брадавица е сличен на кравјо млеко, што го прави лесен за теле да јадат.Одлична алатка на weaning мали животни од нивните мајки и постепено. 2 L капацитет, доволен за дневна потрошувачка на телињата.Шише тело е направен од премиум пластика, задебелена, безбедна, здрава, трајни производи за долгорочна употреба.Монтажни брадавица за лесно чистење, чистење и санитација.Карактеристики : 1. Дизајниран за теле, гума брадавица е сличен на кравјо млеко, што го прави лесен за теле да јадат.2. Одлична алатка на weaning мали животни од нивните мајки и постепено.3. 2 L капацитет, доволен за дневна потрошувачка на телињата.4. Шише тело е направен од премиум пластика, задебелена, безбедна, здрава, трајни производи за долгорочна употреба.5. Монтажни брадавица за лесно чистење, чистење и санитација.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Теле Старечки Bottle Main Материјал : Plastic Product Боја : White Product Капацитет : 2 LSuitable за Животно Тип : Calf Package Листа : 1 * Теле Старечки Bottle1 * Nipple Note : Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Дојдете до дното на страницата за целосен опис на производот.Ние имаме многу затворени шишиња, Модифици

Секој од шише за вода labels ќе се координираат со остатокот на вашето бебе туш тема и ќе додадам дека посеб

ДОМОТ МАСЛИНОВО МАСЛО ФАРМАЦЕВТ ПОСТАВУВАЊЕ на Чаша маслиново масло шише сет со прелива spouts со прашина

Специјален Дизајн : Уникатен Маша е за отстранување на шишиња за хранење и soothers од вашиот sterilizer единица

Ве молиме забелешка : се Применува за супер Широк Врат шише со надворешен дијаметар од повеќе од 6cm Touch Ис

Изработен од пластика, тие имаат круг мали лесно да се отвори капакот, и симпатична лента и малку мечето

Овој цртан филм големина бебе шише е наменета за украсување!красат ова бебе шише со нашите алатници, gemsto

Од на база на OptionsplШирок Врат Шише го прави за удобно хранење искуство и за бебето и олеснува преминот од

4 4 мл / 120 ml Options Шишиња со целосно vented дизајн за да се зачуваат хранливите состојки и помагаат во варењет

СИМПАТИЧНА МИНИ ПАРТИЈА КОРИСТ ШИШИЊА Секој има исечок од скапоцени насмеани бебе во превоз против пре

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

ПРЕВОЗОТ : штом ќе ја добиете вашата цел, ние ќе подготвиме и достава на производот.Со нашите елегантни,

Одличен Материјал : Новороденче шишиња се направени од високо borosilicate, отпорни на топлина, температурата

100% BPA, олово и Phthalate слободни.Уверение храната на безбедни и нетоксични.Лесно да се чисти топ рек машина

Три 9унца бебе шишиња со Бавен проток на брадавица (големина 1), идеален за новородените бебиња и нагоре.П

Вклучува (3) 8 унца options шишиња со ниво 1 брадавиците; (2) 4 унца options шишиња со Ниво 1 брадавиците; (1) спречува

Вакуум Изолирани : Чувајте ги вашите пијат ладна, за неколку часа со двојно ѕидови, изолирани Стивен Јос

Сет вклучува три 5 мл шишиња со бавен проток на брадавиците, три 9 оз шишиња со среден проток на брадавици

Направен во САД.Vented брадавица дизајн помага во намалување на colic.Ребра и пропустливи помогне да се спреч

Please wait...