0
clear
  • 60Pcs Еднорог Везени Железо на Парчиња Ткаенина Appliques Железо на Налепници за Девојки Деца Еднорози Кактус Пердуви Виножито да се Шие на Patch за Фармерки, Чанти, Капи, Ве?
  • -20%
  • -20%
60Pcs Еднорог Везени Железо на Парчиња Ткаенина Appliques Железо на Налепници за Девојки Деца Еднорози Кактус Пердуви Виножито да се Шие на Patch за Фармерки, Чанти, Капи, Ве?

60Pcs Еднорог Везени Железо на Парчиња Ткаенина Appliques Железо на Налепници за Девојки Деца Еднорози Кактус

DEN 311.76

Износ
Това е достапна

Извезена Железо на Закрпи : 60 Pcs избрани различни модели и големини еднорози, кактус, пердув, сон catcher, виножито пеперутка, ананас железо на закрпи богата рефус, максималната големина е 3.5*3.5 инчен, минималната големина е 1.5*од 1,5 инчи.Можете да ги користите овие еднорог железо на закрпи за облека поправка, или за да ги прилагодите на вашите фармерки, кошули, блузи, tote чанти, капи, ранци, purses, чевли, и сè да се покаже вашиот личен стил.Unicron виножито девојки тема ткаенина appliques со еднорози, кактус, пердуви, виножито, пеперутки, фламинго, се комбинираат различни бои и големини, многу шарени, живописни, brihgt и прекрасна железо на закрпи во собата може да ги задоволи вашиот било идеја за правење на вашиот везови.Железо на дамки се направени од високо квалитетни материјали, лесно да се држи и да се шие, трајни производи за долго време се користи, и погодна за облека на какви било материјали, како што се фармерки, кожени, платно, памучна ткаенина и др.Лесно да се примени : да се чува на сува крпа и го постави железо за да се "ПАМУК", 100-150 степени, за 5-11 Секунди, топла топи лепило на грбот на далноводи ќе се стопи кога топлина со железо.Ќе е подобро да се шие нив, ако сакате и тие да бидат стабилни на облека.Пакетот Вклучува : 60 Pcs железо на закрпи богата избрани најголемиот дел содржи unicrons, виножито, кактус, дијамант, пердув, сон catcher, фламинго,цвеќиња, пеперутка, ананас и повеќе симпатична обрасци за деца и девојки.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Не само што може да биде печ но, исто така, може да биде кул декорација.Состојбата е Ново.Тоа'so лесно!Топл

Висок квалитет крои.Железо или шиење.Големина 2.5" x 3.0" Или за 6.3 x 7,6 cm.Добар Пакет да се Заштити вашиот обје

Висок квалитет, детални везови applique може да се пораби или пеглаат на полиестер или памук.Миење на ладно,

Големина : Лево Мачка 3.25 x 3.40 Инчи / Десно Мачка x 3.90 3.50 Инчи.Топ Квалитетни и Детални Везови Печ.Совршен з

2 инчи висок од 3 инчи, широк.Совршен за униформа рамената или операторот капи.Вклучува кука fastener на наза

Извезена печ.Лепенки за Жените Човекот се со одличен квалитет.Вез печ и рабови се одлични.Кул appliques закр

Количина : Избрани 36pcs.Големина : Избрани како на слика(Повеќето од нив се мали).Боја : Како на сликата show(Б

Име : Самовила Градина Куќа.Големина : 7.46 x 6.92 Бода : 84072 Бои : 29 Самовила Градина Housel обичај везови печ.Апсо

Материјал : Везени Ткаенина.Бои : Прикажува како слика(Боја на можеби малку поинаков од различни екран и

ПЕЧ ГОЛЕМИНА : 2.25" Високи страна 2.25" Широк.КВАЛИТЕТ ГАРАНТИРАН : Висок квалитет на материјали извезени пе

Големина : 8 x 5cm.Ова е Извезена печ Леплива, Кука Лента на грбот.Пакет се вклучени : 1 buc.Може да се користи н

Овие железо на дамки може да се сокрие дупки на панталони и се украсуваат старата јакна ефикасно и да се

Безбедност име закрпи обесхрабри другите оттргнува од вашите работни куче, и тие го прават тоа полесно

3.54 x 2.20 инчен (9cm x 5.61 cm).Овој Patch е совршен Подарок за Чудовиште љубители, без разлика дали се Мажи или Жени.

Мерки 4 инчи со 2.25 инчи.Железово Patch исто така, Може да биде пораби.Може да се пеглаат или пораби на многу

Спецификации : Главен материјал : висон Боја : како на сликата прикажани Големина : околу 8 x 12 инчи Пакето

Извезена печ.Големина : 5 X10 & 2 X5 КУКА НА НАЗАД BLK / ЗЛАТО.Лепенки за Жените Човекот се со одличен квалитет.В

ПЕЧ МЕРКИ : 3 Инчи / 80 мм (приближно).ВРВЕН КВАЛИТЕТ Везени Железо или Шие Печ (Целосна Примена Инструкци

100% Полиестер.Рака Мие Само.Изработен од полиестер.Една големина на околу 2 1 / 2 x 3 1 / 2 инчи(различна големи

Димензија : 0.7 / 8 X1.5 / 8 инчи / Кликнете / Slide За Да На Следното Слики За Големина.Овие слатки закрпи се најд

3pc Висок Квалитет Везени Печ.Тимот Zissou : x 3.0 3.0 инчен семафори 2 инчен Frogman 2.5 Железо за да се шие на.Направе

Извезена печ.Големина : 4 X10 И 2 X5 КУКА НА НАЗАД BLK / ЖОЛТА.Лепенки за Жените Човекот се со одличен квалитет.

Biker Печ.железо или да се шие на.Додадете инспирација за униформата или јакна.За вашето внимание е единст

Големина : x 20cm 46cm.Материјал : Ткаенини;Чипка.Стил : ШиеНа.Тип На Производ : Закрпи.Функција : ЕкоПријателс

Тие имаат добар поправка и лесен за употреба.Тоа може да биде зајакната со игла и конец, па печ останува

Извезена печ.Големина : 4'х10'; 2'х5'.Лепенки за Жените Човекот се со одличен квалитет.Вез печ и рабови се одл

1pair слива цвет цвет applique за полнење, може да се сече на парчиња, ако мислите дека тоа е премногу голема, уб

Пакет содржина : 2 пакет прамени со кукаfastener поддршка по пакет.Големина на & Квалитет : 3.15"(8 cm) x 1.97"(5 см).Дам

Please wait...