0
clear
  • HAITRAL Lumiled Табела Светилка - Индустриски Гроздобер Ноќни Ноќната Ламба со Мермерна База за Спална соба, Дневна Соба, Гостинската Соба, Канцеларија, Црна и бела(Без Сиј
  • -20%
  • -20%
HAITRAL Lumiled Табела Светилка - Индустриски Гроздобер Ноќни Ноќната Ламба со Мермерна База за Спална соба, Дневна Соба, Гостинската Соба, Канцеларија, Црна и бела(Без Сиј

HAITRAL Lumiled Табела Светилка - Индустриски Гроздобер Ноќни Ноќната Ламба со Мермерна База за Спална соба,

DEN 959.52

Износ
Това е достапна

5"(Д), тој е компактен и да ги собере сите маса или биро, со крушка во облик на метални абажур, оваа табела светилка е совршен за да се биде како читање светилка за да се даде исклучи прстен износ осветлување без преземањето премногу простор.Едноставен, но класичен, модерен, но, исто така, стилски, да декоративни вашиот животен или работен простор со HAITRAL табела светилка, никогаш нема да излезат од мода, идеален подарок за вашето семејство или пријатели. - Материјал : Метал тело и сенка, мермерна база. - Сијалица : E26 светилки, Max 60 W(Сијаличката не се вклучени).Поправи светилка сенка со завртки орев.5"(Д), тој е компактен и да ги собере сите маса или биро, со крушка во облик на метални абажур, оваа табела светилка е совршен за да се биде како читање светилка за да се даде исклучи прстен износ осветлување без преземањето премногу простор.Место на абажур шасија на сијалица база.Светилка може да изнесам различен ефект за вашата соба.【ИНДУСТРИСКИ & СТИЛСКИ ДИЗАЈН】HAITRAL индустриски табела светилка карактеристики на блек метал пол, мермер светилка база и blub во облик на метални абажур, што создава индустриски погледне и да додадете контакт на естетска до секоја соба. - Должина На Кабелот За Напојување : 67 Инчи. - Светилка Големина : 16.Текстурата на мермер база е случаен.Изберете кул бело или топло бела сијалица за да се добие различни осветлување ефект ви се допаѓа, max 60 w, сијалицата не е вклучена.Завртка прстен за да одговара на теми, стабилна светилка сенка. 【ПРОСТОР за ЗАШТЕДА & ПОГОДНО】На димензија на оваа табела светилка е 16.Некои Мермерна база текстури може да бидат во согласност или помалку. 【ПРОСТОР за ЗАШТЕДА & ПОГОДНО】На димензија на оваа табела светилка е 16.За да се добие совршен индустриски изглед, ви препорачуваме да користите декоративни Lumiled/Гроздобер сијалица.

Повеќе информации

- Color:
Black - Input Voltage

Најдобрите понуди во категоријата

Број На Светилки : 1 Сијалица Тип : 60 W Candelabra.Светлината Тип : Табела Светилка.Од Името На Брендот : Елен.Сти

СЕТ ОД ДВЕ ЗЛАТНИ ТАБЕЛА СВЕТИЛКИ : ги Красат вашата дневна соба или спална соба со овој класичен пар на

Доаѓа со 3Начин на префрлање.Користи еден Вид сијалица.Тапан светилка сенка.Заличи вашето соба со оваа с

Сенка материјал : крпа.Сенка материјал : керамички.Тип на прекинувач : push копчето switch.Стил : едноставен и

Абажур материјал : лен абажур.Светилка тело материјал : керамички светилка тело.Интерфејс тип : E27 големи

Големина : 70cm висока страна 38m широк.Извор на светлина : E27 Материјал : висока температура керамички+ chrome е

Материјал стил : Нордиските модерна табела светилка, Лен светилка покрие крпа + керамички светилка тело

Стилот е комбинација на модерното и класиката, што го прави едноставен, но благородна 【ИДЕАЛЕН ПОДАРОК

7 Боја : црвена,зелена,сина,жолта,цијан,розова и бела,изберете и уживајте во шарени живот.Единствена Боја

Снегулка стакло абажур, висок квалитет кристално + целосна бакар тело, кристално стакло декорација, фин

Подарок : одличен подарок идеја за тоа посебно мајка, ќерка, сестра, внука, девојка или пријател, голем по

Препорачуваме светилки : Сијалица не е вклучен.Боја : црна или злато.Влезен Напон : 110 VAC, Макс.8 инчи, со ди

Димензии : 7.48 x 28 Инчи.Секој од нашите светилки се Компатибилни со НАС електричниот систем.E12 ИЛИ E14 ПРИКЛ

CE сертификат, квалитетот и безбедноста се гарантира, не содржи извор на светлина, и е добиена да стандар

МОДЕРЕН ДИЗАЈН : Ноќни Маса Светилка со квадратна цевка во Темно Бронзена и лен ткаенини сенка изгледа т

Погодна за спалната соба, дневна соба, студија соба, хотел, ресторан, библиотека, кафуле, канцеларија, ит

Please wait...