0
clear
  • 5 Инчен Флексибилни Назад До Рампа 5/8-11 Месинг Темата - Пакување од 2
  • -20%
  • -20%
5 Инчен Флексибилни Назад До Рампа 5/8-11 Месинг Темата - Пакување од 2

5 Инчен Флексибилни Назад До Рампа 5/8-11 Месинг Темата - Пакување од 2

DEN 341.76

Износ
Това е достапна

5" дијаметар. 5/8-11 Месинг тема.Совршено избалансиран.Силна кука и јамка.Премиум квалитет.Weha флексибилни назад до влошки се мека гума врати и прозорци со супер силен кука и јамка влошки да се одржи на полирање влошки силна низ полирање процес.Овие се најчесто користени врати влошки.Со убав средината flex кои им овозможуваат на дијамант полирање влошки да прегратка камен на радиус профили, сад полирање, дури и ogee рабови.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

ПВЦ прачки за заварување се погодни за ПВЦ пластика тоне, ПВЦ цевки, ПВЦ trunking, ПВЦ пластика челик врати и

Исклучителна и висок квалитет на изработка, го прави носатотпорни, и антистатички.Таа има добра мелење �

Please wait...