0
clear
  • ДНК Motoring TOOLS-00065 2 Парче Ритам Заеднички Plier Поставите Прекалени Вилици, Plier w/Топлина-Третирани Заби, ПВЦ Костец, Сатенски Финиш
  • -20%
  • -20%
ДНК Motoring TOOLS-00065 2 Парче Ритам Заеднички Plier Поставите Прекалени Вилици, Plier w/Топлина-Третирани Заби, ПВЦ Костец, Сатенски Финиш

ДНК Motoring TOOLS-00065 2 Парче Ритам Заеднички Plier Поставите Прекалени Вилици, Plier w/Топлина-Третирани

DEN 581.04

Износ
Това е достапна

ЈАЗИК И ЖЛЕБОТ PLIER : На прилагодливи plier е идеален за вклучување и задржување на ореви и завртки, да зафат неправилен облик објекти, како и за стегање материјали.ИЗГРАДБА : страна-сечење plier е направена од полиран хром vanadium челик за издржливост и сила.Квалитет материјал за изградба на оваа дијагонала plier обезбедува исклучителна изведба во текот на нејзиниот живот.УДОБНО КОНТРОЛА : На slippy plier е изработена од јаглероден челик за издржливост.Додека се справи со е направен од polyvinyl хлорид и се дополнува со сатенски финиш.МУЛТИ-ЦЕЛ АЛАТКА : Тоа е идеален за употреба од страна на linemen, изведувачи, трговци, или во домаќинствата и DIY проекти.Тешки-должност plier може да се користи за да се манипулира со жици или метални компоненти, кои се unwieldy, премногу мали или рака да се манипулира со прстите.СПЕЦИФИКАЦИЈА на ПРОИЗВОДОТ : пакетот содржи [2] јазикот и жлебот клешти, а една е на 10 in.и другата е 8 во.во мерењето.Сатенски Финиш; ПВЦ Костец. 1 X 10" Јазик-и-мило Plier. 1 X 8" Јазик-и-мило Plier.Вилицата Отворање 1-3/4"Вилицата Отворањето 1".Нашите професионални техничари прават тешки за истражување и развој во тестирање автомобил апликации и опрема за нашите производи.Ние бидете сигурни дека кога производот ќе пристигне на потрошувачите крајот дека е подготвен да оди без грижи.Јазик-и-мило клешти се еден вид на лизга-заеднички клешти.Тие се исто така познат како пумпа за вода клешти, прилагодлив клешти, slippy клешти, ритам-заеднички клешти, лачно-заеднички клешти, Мулти-Костец, допрете или цевка spanners, жлезда клешти и Channellocks.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Класичен заврши околу плоча за двојно заклучување комбинација locksets со 21 / 8инчи дупки со 51 / 2инчи центри.

Увезени.Наменета за : Обука.Опремени се вклопуваат; Светлина поддршка.Speedwick ткаенина фитили пот да ви по

Едноставен за инсталација и отстранување.Мекоста е умерен, носат многу удобно.Шарени дизајн, убав замен

Питсбург Пирати.Роберто Clemente.100.000 огласи.Промоции Заштедите Пари.Star Wars Одење Мртов Хокеј Бејзбол 2020 Topps

Премиум scrapbooking хартија со Четврто Одделение дизајн.Стандард 12 x 12инчен големина.Киселина и lignin слободни

Пријави VertexСтандардапарат vx210 A Батеријата со или без Радио.Универзален Полнач (Трошоци NiCD, NiМЗ, LiIon и LiПо

Биполарно (BJT) Transistor Product Спецификација : Категорија : Дискретни полупроводнички законот за Производи, Tra

【Висок Квалитет】Флексибилни СТП поддршка плоча.Поддршка плоча е направено од полиуретан, флексибилни

HDTV Компатибилни.Max.Resolution WUXGA & 1080p.Ниво (Стекнат) & EQ (Ѕирка) Контроли 15pin HD излези.Синхронизација на Полари

ИЗДРЖЛИВОСТ ПРВО : Направен од здрав ХИДРАТИ P2 МДФ, овој ѕидмонтирани кабинет со мазна бела завршница и 2

На topsheet на овој производ содржи минимум 15% памук.УДОБНОСТА & INNOVATION : Ние помина децении работат со корисн

На легиран челик совет е потешко, силен, и може да издржи екстремни товари.На вежба малку може да се кори

15 Платно Tote Торба Сет : Секој пакет доаѓа со 15 обичен, количка, и обновливи шопинг кеси направени од 6 мл /

Извор на светлина светилка монистра се рамномерно распоредени, 180 ° без слепа точка осветлување, брзо ле

Заштита на вашиот Play Station 4 далечински контролер од прашина, отпечатоци од прсти, и гребнатини.Исклучите

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Ова е E O M овластени дел.Одговара на различни Broan модели.ОЕМ Дел Број S97015157 Ова е Broan замена дел.Дел Број S9701

Еднокопче за снимање, два начини може да биде вклучен произволно.Гласовна контрола : префрлување помеѓу

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Класичен crewneck Tshirt со тонски р

Краток допир на копче : вклучување / Исклучување На LED светлата на шминка огледало.Ние веруваме дека сте

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Хјустон Astros.Џеф Bagwell.Имаме неверојатна колек

Битови Прецизно одговара на барањето на Американската димензија и стандард.Американската индустрија к

64pc на висока моќност ПРЕДВОДЕНА NBУВ светлина ,Долг живот, добри насочување ,без несакани ефекти.Изграде

Please wait...