0
clear
  • Мали корпата за Ѓубре со Капак Портрет на штала був Ѓубре за Отпадоци Круг Отпад Бин Притиснете Покрие Куче Доказ Wastebasket за Кујна Бања Дневна Соба 1.8 Литри
  • -20%
  • -20%
Мали корпата за Ѓубре со Капак Портрет на штала був Ѓубре за Отпадоци Круг Отпад Бин Притиснете Покрие Куче Доказ Wastebasket за Кујна Бања Дневна Соба 1.8 Литри

Мали корпата за Ѓубре со Капак Портрет на штала був Ѓубре за Отпадоци Круг Отпад Бин Притиснете Покрие Куче

DEN 1679.76

Износ
Това е достапна

Едноставен шрафцигер е вклучена во пакетот, која може да се зезнав на нозе по приемот.7 литар / 1.Ние веруваме дека овој вид на корпата за ѓубре може да се направи вашата соба повеќе живописни и интересни.Интимни дизајн мирис доказ ѓубре може да е добро затворен, спречи мирис.На корпата за ѓубре со капак, така што ѓубрето, се содржани и надвор од очите, го спречува мириси од кои произлегуваат и се спречува миленици од превртување на корпата за ѓубре.8 литри капацитет на ѓубрето, може да е доволно за секојдневна употреба, но сепак препорачуваме да се измери бараната големина пред купување за да се избегнат непотребни проблеми. 【Warmhearted Услуга】Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте не директно. 【Трајни и мирис-доказ, лесен за чистење】High-end пластика и цврсти вештачки дрвени нозе направи посилни и потрајни. 【Погоден за различни сцени】Совршен за користење во која било област од својот дом, како што се бања, кујна, спална соба, дневна соба, тоалет, condos, RVs, кабини, канцеларија, ученичкиот дом, хотел, или дури и некоја пелена ѓубре може да ако треба, овие едноставен, модерен, и супер функционална скандинавските ѓубре лименки нема да ве изневерам.И нашите производи се достапни во различни стилови и модели, па можете слободно да натпревар нив да се саканата сцена.Ова е единствена ѓубре може да специјално дизајниран за вашиот дом.Ние ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа од денот на приемот на пораката.Тоа tucks во мали простори убаво и го прави прилично добра работа крие мириси, како и.【Големина】Висина (14.Тоа е добар подарок за Божиќ, ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, Ден на Мајката, Таткото Ден, роденден, и свадба годишнина!Ве молиме Имајте во предвид : три вештачки дрвени нозете на ѓубре може да се отстранат, поради превозот ограничувања.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

■Внатрешниот ѕид е засилен ефикасно да се спречи деформација и е издржлив ◆Направени од PP материјал, д�

HANDSFREE ПЕДАЛАТА : долготрајни на возилото стои до секојдневна употреба и ги отстранува потребата да се до

【Удобен Дизајн】 8.67"W x 14.3"H Можат да може да се одржи до 7 Литар / 1.9 Литри на ѓубре.На кружна форма е соврше�

Димензии : Горниот Дијаметар 26cm,Дното 20cm,Висина Е 26cm.Повеќе Цели : Тоа Не Е Само Може Да Работи Како Ѓубре

Достапни на спалната соба за облекување маса и на бања суета за поудобен живот.Изработен од квалитетен �

Тоа е целокупната круг структура, ригидно и не е лесно да деформација, внатрешни хуманизирано внатрешна

【Трајни и мирисдоказ, лесен за чистење】Highend пластика и цврсти вештачки дрвени нозе направи посилни и п�

Цена За : Секоја Зелена Животната средина Атрибут : Минимум 30% PostConsumer Рециклираната Содржина ги Вклучува

Вистинската боја на производот може да биде малку поинаков од сликата, поради разликата во следи модел

Димензии : (Вкупно) : 28 см (11") Ширина : 20 cm (8").Корпата за ѓубре е одлична за статистика, спална соба, или во б�

8 литри капацитет на ѓубрето, може да е доволно за секојдневна употреба, но сепак препорачуваме да се изм

▲ПресТип Затворен Капак : Десктоп Ѓубре Може да се Користи PopUp Капакот да се Направи Полесно и Побрзо да

Место во кујна, бања, Спална соба, перење соба, канцеларија, или каде што сакате Поттикнување правилно о�

Тесниот отвор дизајн спасува домашниот простор, не се плаши од празнината, и тесен барел е многу погодна

Површина е мазна и водоотпорен, многу издржливи и полесно да се чисти.Совет : Поради различни монитори, н

Како таква, оваа пластика wastebasket може да биде еденеднострано или двострано, зависно од вашата креативна

Производ параметри : Капацитет(7 Liter / 1.Површина е мазна и водоотпорен, многу издржливи и полесно да се чи�

Лесно & санитарна употребаефикасно крие ѓубре и го задржува кеса ѓубре во место Вистинската боја на пр�

Ние веруваме дека овој вид на корпата за ѓубре може да се направи вашата соба повеќе живописни и интерес

【Магија капак дизајн】 Само еден прст е потребно за лесно отворање и затворање на капакот, кои совршено

Please wait...