0
clear
  • iTODOS Соларен Панел Работи за Arlo од Суштинско значење центарот на Вниманието Камера, 11.8 Ft Отворено Моќ Полнење Кабел и Прилагодливи Планината,Полнач за Суштински, а Н
  • -20%
  • -20%
iTODOS Соларен Панел Работи за Arlo од Суштинско значење центарот на Вниманието Камера, 11.8 Ft Отворено Моќ Полнење Кабел и Прилагодливи Планината,Полнач за Суштински, а Н

iTODOS Соларен Панел Работи за Arlo од Суштинско значење центарот на Вниманието Камера, 11.8 Ft Отворено Моќ

DEN 1535.76

Износ
Това е достапна

❤Уникатен Дизајн : На соларен панел работи за Arlo од Суштинско значење центарот на Вниманието Камерата;континуирано напојување за вашиот надзор камери, супер удобен и заштеда на време.☀НЕ ЗА ARLO HD, ARLO ОДИ, ARLO ПРО .Потоа го ставаат на ѕидот подлога во тоа;.Минатата стави на шрафовите во, целта е да се задржи на завртки постабилна за планината заградата.Пакет Детали : . 2 x Соларен панел ( 11.8 ft/3.6 m кабел);. 2 x Ѕид;. 6 x Завртки;. 6 x Ѕид Подлога. (Сите Камера НЕ се вклучени).Белешки : Бидете сигурни да го ВКЛУЧИТЕ се префрлите на задната страна на соларен панел пред употреба .Ве молиме погледнете го "Quick Start Водич ".Внимание : . 1.За ваша безбедност и за да избегнете трајно оштетување на вашиот батерии, Соларни Панел, исто така, не може да ја полните батеријата на температури под замрзнување, дури и ако вашата камера е вклучен. 2.На соларен панел може да не биде во можност да се задржи вашата камера целосно наполнета на денови во кои се облачно, дождливо, или на друг начин не обезбедуваат доволно соларна енергија. 3.На соларен панел може исто така да биде во можност да се задржи вашата камера обвинет за време на периоди на тешка употреба.Можете да го исклучите движење откривање и аудио откривање на Arlo Cam ( на Cam нема да изгуби многу енергија), се стави на соларен панел под силно сонце за цел ден, а потоа во вечерните часови, проверете дали моќта на камерата на Arlo СТАН е зголемен.Ако има зголемен, соларен панел може да работи; во спротивно, тоа може да биде прекината.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Тоа останете во позиција, и можете да бидете во можност да управуваат со телефонот со само една рака.Не г

Храна одделение силиконски материјал, безбедно ingestion, парична казна и неиритирачки влакната, шестдимен�

ЈАЗИК И ЖЛЕБОТ PLIER : На прилагодливи plier е идеален за вклучување и задржување на ореви и завртки, да зафат

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Овој флексибилен притисок сензор е врз основа на нови нанометри притисокчувствителни материјали надоп

Тоа е совршен за кучиња дека кучињата кои голтка нивната храна.38 инчен / 11.Тоа промовира здрава бавно ја

Премиум scrapbooking хартија со Четврто Одделение дизајн.Стандард 12 x 12инчен големина.Киселина и lignin слободни

Tohnichi SP560 N×55 Open Крајот Или Прстен Главата Претходно вртежен момент Клуч, 130 560 Nm Torque Опсег : 130 560 NMOverall Долж

Хексадецимален Кап Завртки се завртки со рамо во должина подолго потоа 11 / 4".Тие имаат хексагонална глав

Вградена Liion батерија, Може да се наплаќаат директно преку КОМПЈУТЕР преку USB кабел или адаптер со DC5 V из�

На topsheet на овој производ содржи минимум 15% памук.УДОБНОСТА & INNOVATION : Ние помина децении работат со корисн�

КОЖА STROP : На способност на мокра бричење започнува со импресивен жилет.Оваа кожа strop е направен од чиста

15 Платно Tote Торба Сет : Секој пакет доаѓа со 15 обичен, количка, и обновливи шопинг кеси направени од 6 мл /

Песна чекори, растојание, калории изгори и активни минути.Види статистика и време со светла OLED допрете г

Ова е E O M овластени дел.Одговара на различни Broan модели.ОЕМ Дел Број S97015157 Ова е Broan замена дел.Дел Број S9701

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Класичен crewneck Tshirt со тонски р�

Увезени.Наменета за : Обука.Опремени се вклопуваат; Светлина поддршка.Speedwick ткаенина фитили пот да ви по�

Биполарно (BJT) Transistor Product Спецификација : Категорија : Дискретни полупроводнички законот за Производи, Tra

Питсбург Пирати.Роберто Clemente.100.000 огласи.Промоции Заштедите Пари.Star Wars Одење Мртов Хокеј Бејзбол 2020 Topps �

Погоден сцена : Совршен за хотели, кујна, авиони кабината, козметички салони, тетоважа продавници, нокти�

Тоа е различно од другите калено стакло заштитници и благодарение на неговата флексибилност, можете да

Please wait...