0
clear
  • QBIX Акрилна Боја Маркер Пенкала 2-4 mm – 12 компјутери Pen Set за Рок Сликарство, DIY Занает Проекти, Керамика, Стакло, Платно, Дрво, Метал – Крајната Боја Пенкала со Високо П?
  • -20%
  • -20%
QBIX Акрилна Боја Маркер Пенкала 2-4 mm – 12 компјутери Pen Set за Рок Сликарство, DIY Занает Проекти, Керамика, Стакло, Платно, Дрво, Метал – Крајната Боја Пенкала со Високо П?

QBIX Акрилна Боја Маркер Пенкала 2-4 mm – 12 компјутери Pen Set за Рок Сликарство, DIY Занает Проекти, Керамика,

DEN 429.60

Износ
Това е достапна

Сет вклучува 1 x Премија Акрилна Боја Маркер;Сет од 12 различни бои со 12 реверзибилна nibs Pen постави Рок за Сликарство и DIY занаети;Издржливи и отпорни;Флексибилни, не-солза материјал; - Ефикасно притисок точка систем;Компатибилен со напорна и абсорбента површини;Одлични за housewarming страни.Ќе падне во љубов веднаш со овие премија Премија Сет на 18 Боја Маркер Пенкала!.На акрилик маркери се идеално решение за изразување на себеси преку уметноста.На акрилик маркер поставена е постојана, со реверзибилна совети совршен за цртање мали детали.Издржливи и отпорни;.Пенкало постави Рок за Сликарство и DIY занаети;.На QBIX премиум 12 парчиња поставите маркер е важен додаток за секоја модерна работилница, обезбедување на сите ви е потребно за создавање уметност на различни површини!Направени со не-токсични крајната квалитет на материјали, се постави исто така, може да се користи на абсорбента површини, како и картон, хартија, керамика.Направен да трае со passionates за passionates, метална боја поставете ќе ти се развие уметнички вештини те сакам.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Пакет Димензии : 16 L x 4 H x 16 W (инчи).Пакет Тежина : 0.87 фунти.Земја на Потекло : сад.Дел Број : 603 / 8CU10 Лесен за у�

Пријави VertexСтандардапарат vx210 A Батеријата со или без Радио.Универзален Полнач (Трошоци NiCD, NiМЗ, LiIon и LiПо

64pc на висока моќност ПРЕДВОДЕНА NBУВ светлина ,Долг живот, добри насочување ,без несакани ефекти.Изграде�

Заштита на вашиот Play Station 4 далечински контролер од прашина, отпечатоци од прсти, и гребнатини.Исклучите�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Биполарно (BJT) Transistor Product Спецификација : Категорија : Дискретни полупроводнички законот за Производи, Tra

Класичен заврши околу плоча за двојно заклучување комбинација locksets со 21 / 8инчи дупки со 51 / 2инчи центри.�

Битови Прецизно одговара на барањето на Американската димензија и стандард.Американската индустрија к

Премиум scrapbooking хартија со Четврто Одделение дизајн.Стандард 12 x 12инчен големина.Киселина и lignin слободни

Ние сме професионални дистрибутер на електронски производи.Само барате клучни зборови во нашата прода�

Се препорачува за рептили кои јадат мали количини на високофосфор храна (на штурците, mealworms и восок црви)

Песна чекори, растојание, калории изгори и активни минути.Види статистика и време со светла OLED допрете г

Peso / Тежина : Кг 0.3 ИСКРА МОДЕЛ SA069 МЕРЦЕДЕС SLS AMG GT3 N 6 2 MACAU GP GT ПРВЕНСТВО 2014 Р ВАН ДЕР ZANDE 1 : 43 Marca / Бренд ИСКРА

Ова е E O M овластени дел.Одговара на различни Broan модели.ОЕМ Дел Број S97015157 Ова е Broan замена дел.Дел Број S9701

Вградена Liion батерија, Може да се наплаќаат директно преку КОМПЈУТЕР преку USB кабел или адаптер со DC5 V из�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Материјал : метал база,стаклена леќа, печати,Направени да нарачате,рачно изработени објект.Водител на Г�

Тоа е совршен за кучиња дека кучињата кои голтка нивната храна.38 инчен / 11.Тоа промовира здрава бавно ја

Питсбург Пирати.Роберто Clemente.100.000 огласи.Промоции Заштедите Пари.Star Wars Одење Мртов Хокеј Бејзбол 2020 Topps �

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Не Затворање зат

На topsheet на овој производ содржи минимум 15% памук.УДОБНОСТА & INNOVATION : Ние помина децении работат со корисн�

Ве молиме оставете малку грешка на големината поради прирачник за мерење 【Лесен за употреба】секој сре

Увезени.Наменета за : Обука.Опремени се вклопуваат; Светлина поддршка.Speedwick ткаенина фитили пот да ви по�

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Хјустон Astros.Џеф Bagwell.Имаме неверојатна колек

Please wait...