0
clear
  • DESITEUS 50 Литри Смола Палубата Кутија-Организација и Складирање за Патио Мебел Отворено Перници, Фрли Перници, Градина Алатки и Базен Играчки
  • -20%
  • -20%
DESITEUS 50 Литри Смола Палубата Кутија-Организација и Складирање за Патио Мебел Отворено Перници, Фрли Перници, Градина Алатки и Базен Играчки

DESITEUS 50 Литри Смола Палубата Кутија-Организација и Складирање за Патио Мебел Отворено Перници, Фрли Перници,

DEN 2184.00

Износ
Това е достапна

овој стилски складирање кутија е идеално решение за decluttering вашата градина, патио или тераса.Пространа градина кутија е одлично за чување на перници, перници, ќебиња, играчки, и други предмети.Тоа исто така може да се користи како лента со алатки благодарение на својата цврста градба.чување на градите е направен од цврсти, трајни полипропилен (pp) и погодна за двете внатрешна и надворешна употреба.Градината складирање кутија има разбраното сепак безвременски дизајн и ќе се вклопуваат во секој ентериер.овој објект е лесно да се соберат.боја : anthracitematerial : полипропилен (pp)димензии : 38.7" x 17.3" x 21.7" (w x d x h)капацитет : 50.2 gallockable (заклучување не е вклучена)погодни за двете затворен и отворен useassembly е потребно : да.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕН : Времетоотпорни полипропилен изградба спречува rusting, пилинг, бледнее, и denting.Со дрвоизг

* Може да се прилагодите на логото, модел, големина и било логото треба, ве молиме испратете ни email, доколк

Посебни 3 ply неплетени дизајн, дава одредена заштита против прашина, автомобилот издувни гасови, полен, и

* Може да се прилагодите на логото, модел, големина и било логото треба, ве молиме испратете ни email, доколк

H / Внатрешни работи : 56.Со голем 150 литри капацитет, на сите работи кои го прават вашиот отворен простор

Долготраен, лесни за одржување, издржливи смола за изградба.Стилски плетен дизајн мешавини и со патио м

* Може да се прилагодите на логото, модел, големина и било логото треба, ве молиме испратете ни email, доколк

Има 100+ Ракави Картички.Додаток За Замрзнување 1 во shrink wrap Заврши со бендот.Пакет димензија : 10.0" L x 8.0" W x 8.0"

Please wait...