0
clear
  • Малку Црвена Капа Изведувачот Пакет Caulk Заштеда на Ззп, Црвена (Пакување од 35) (LRC.50)
  • -20%
  • -20%
Малку Црвена Капа Изведувачот Пакет Caulk Заштеда на Ззп, Црвена (Пакување од 35) (LRC.50)

Малку Црвена Капа Изведувачот Пакет Caulk Заштеда на Ззп, Црвена (Пакување од 35) (LRC.50)

DEN 298.08

Износ
Това е достапна

Обезбеди чиста, лесно решение за ограничување контејнери на caulk, боја, sealer, лепак, креда или нешто на вашиот полица дека сакате да reseal и повторна употреба.Тоа го заменува дека rusting ноктите или завртка сте секогаш користи за да се reseal caulk цевки.Тоа, исто така, ги заменува оние изгубени или протекување капи, што им овозможи на лепак или креда да се истури во вашиот алатка за полнење или на вашиот workbench.Малку црвена капа, исто така, прави совршен Romex жица престанок, воздух алатка влезот, и не чувствував пенкало капа.Достапен во црвена боја.В.А.Стр.Производи Малку Црвена Капа е наградуван дизајн за ограничување цевки на caulk, дрво, лепак, пломби, боја, или нешто друго место на вашата продавница полица дека треба да бидат запечатени и да се користи после тоа да се отвори.Малку Црвена Капа, исто така, прави совршен romex жица престанок, воздух алатка влезот и чувствував пенкало капа.Можностите се неограничени.Малку црвена капа заменува дека rusting ноктите или завртка сте секогаш користи за да се reseal caulk цевки.Тоа, исто така, ги заменува оние изгубени или протекување капи, што им овозможи на лепак или креда да се истури во вашиот алатка за полнење или на вашиот workbench.Малку Црвена Капа е обновливи капи за да се обезбеди удобен, чиста, флексибилно решение за сите на вашиот капа барања.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Тешки заштита од повеќето дамки.Задржува природен изглед на камен.Растворувачбазирани формула.Ентерие

Може да биде обоен со водабазирани боја штом кожата форми (прибл.Флексибилни заеднички додатен дека мож

ВРАЌАЊЕ на ПАТЕКАТА SEALER Ревитализација на вашиот стареење, корави асфалт патеката, давајќи му нов осве�

Неутрален 1 K силикони заеднички пломби за grouting санитарни области, внатрешни работи фитинг, стакло и алу�

Оригиналниот МултиПовршина за Изградба Пломби & Лепило погоден за поврзување и запечатување на различ�

Долготрајни & речиси неуништив водоотпорен заштита за ѕидот, бетонски и дрвени површини.Јасно, Безбоен �

Шарени Начин да Грб, Печат и да Престане да Истекува Брзо!.Seeps во пукнатини и дупки, Фоки од вода, трае со г

Чувствувате Зголемена Поглед.Масло и Маснотии се Отпорни.Отпорен На Боја Исчезнува.Подлабоко Боја.Трае

ПЕЧАТИ ОД ВОДА, ВОЗДУХ И ВЛАГА : Горила Водоотпорен Печ и Печат Спреј е флексибилна, rubberized слој, кој пломб

Please wait...